200 TL Üzeri Kargo Bedava

Çocuk Konum Takipli Arama 4g Sim Kart Girişli Akıllı Çocuk Saati Y95h Mavi (btk Onaylı)

Ürün Kodu: 5000732686
%5
2.310 TL
2.194,50 TL

Satıcı: Torima 8.4 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Garanti Tipi İthalatçı Garantili
İşletim Tipi Ios+Android
Kasa Renk Mavi
Ekran Boyut Aralığı 1.9
Daha Fazla Göster
%5
2.310 TL
2.194,50 TL
Ürün Açıklaması

çocuk konum takipli arama 4g sim kart girişli akıllı çocuk saati y95h mavi (btk onaylı)

y95h kılavuz
türkçe kullanım kılavuzu

01.dış görünüş tanıtımı

-sim kart yeri

-hd ekran

ana ekran düğmesi
-güç düğmesi açmak/sıfırlamak için uzun basın

pil uykusu nedeniyle saat açılamadığında, saati sıfırlamak için güç düğmesini 20 saniye basılı tutabilirsiniz. sıfırladıktan sonra, açmadan önce lütfen 30 dakika şarj edin.

kartı taktıktan sonra, lütfen kart kapağını tamamen kapatın ve takın. tamamen tıkalı değilse, su girme riski olabilir.

02. şarj etme ve açma

lütfen ürünü kullanmadan önce iki saatten fazla şarj edin.

tam şarj olduktan sonra, gücü açmak için güç düğmesini 3 saniye basılı tutun. kart takıldıktan sonra saat ayarlarından kapatılabilir. lütfen şarj için paketle birlikte gelen özel şarj kablosunu kullanın. lütfen şarj etmeden önce şarj portunu kurutun. şarj süresi 4 saati geçmemelidir.

lütfen şarj etmek için 5v 1a üzerinde çıkışlı güç adaptörünü kullanmayın, aksi takdirde devreyi yakabilir ve şarj olmamasına neden olabilir.

03. sim kartı takın

sim kart boyutu: nano sim kart (lütfen nano kartı takmadan önce saati kapatın)
kart takma yönü: metal çip yüzü yukarı bakacak şekildedir.

paket gereksinimleri: arayan kimliğini etkinleştirin, gprs i̇nternet erişimini etkinleştirin (saat 4g verilerini destekler)

1

04. uygulama indir ve giriş yap

uygulama indirme: sağdaki qr kodunu cep telefonunuzla tarayın.gerekli uygulamayı indirme platformlarından setracker veya setracker2'yi indirin ve kurun
uygulama giriş: giriş arayüzünde, kayıt seçeneğini bulun, bir hesap kaydetmek için e-postayı kullanın, ve ardından uygulamaya giriş yapmak için kayıtlı hesabı ve şifreyi giriniz

05. bağlama izle

uygulama’yı açın ve saati,cihaz ekleme işlevine bağlayın. lütfen sim kartı takın ve saati 3 dakika boyunca ağa bağlayın, kayıt kodu görünecek, saat arayüzünde kayıt kodunu bulun, lütfen bağlama sırasında kayıt kodunun doğru olduğunu onaylayın. not: sim kartı değiştirdikten sonra lütfen saatin kayıt kodunu yeniden girin. kart her değiştirildiğinde kayıt kodu değişecektir. 2 bağlantı başarılı olduktan sonra saat, ağa bağlandıktan sonra numarayı bulabilir ve kaydedebilir. saatten mesaj bildirimini almak için lütfen uygulama’nın bildirim iznini etkinleştirin.

06. özellikler

saat, tam ekran dokunma, yukarı kaydırma, aşağı kaydırma, sol kaydırma, sağ kaydırma, uzun basma ve diğer işlemleri destekler. çeşitli işlevleri görüntülemek için geçiş yapmak için ekranı kaydırın
ilgili işlemleri gerçekleştirmek için ekrana dokunup uzun basabilirsiniz. saat, telefon görüşmesi, mikro sohbet, konumlandırma, görüntülü arama, çalar saat vb. işlevleri destekler.

not: saati app aracılığıyla yönetmek için, saatteki tüm işlemlerin ağdan saate aktarılması gerekir. ağ koşulları nedeniyle gecikmeler olabilir. alınan sürenin uzunluğu ağ koşullarıyla ilgilidir.

2

07. ortak sorun

saat neden sürekli çevrimdışı durumu gösteriyor?

cevap:
1. lütfen sim kartın doğru takılıp takılmadığını, durum çubuğunda ağ sinyalinin normal olup olmadığını ödemenin geciktiği ve veri akışının etkinleştirilip etkinleştirilmediğini kontrol edin.
2. ağ ortamı zayıf olduğunda saatin bağlantısı kesilir ve birkaç dakika sonra saat sunucuya yeniden bağlanır.
3. sms pw,123456,ts#'yi düzenlemek için cep telefonunu kullanın ve saatin telefon kartı numarasına gönderin. satıcınıza bildirebilirsiniz.

parametrelerin doğru olup olmadığını kontrol etmek için saatten sms yanıtı. >
diğer aile üyeleri saati bağlayabilir mi?

cevap: evet, lütfen önce hesabı kaydedin ve ardından saati bağlayın. saati bağlamak için en fazla 10 hesaba izin verilir. yönetici yardımcısı, yetkilendirme için ana yönetici ile iletişime geçmelidir.

saat şarj edilemez mi?

cevap:
1. pil çok zayıf ise lütfen en az 30 dakika şarj edin.
2. şarj cihazını değiştirin ve tekrar şarj etmeyi deneyin.
3. şarj yerinde kir, pas vs. olup olmadığından emin olunuz varsa temizleyiniz. başarılı bir şekilde şarj etmek için usb arayüzü ve şarj başlığı tam temas halinde olmalıdır.

08. bakım

1.saati uzun süre yüksek nem, yüksek sıcaklık veya düşük sıcaklık olan yerlere maruz bırakmayın.

2.oturma odası, ofis, laboratuvar, hafif sanayi stüdyosu, depo odası vb. gibi toz koşullarını önleyebilir ama aşırı toz ortamı olan 
özel alanlar için uygun değildir.

3.saat donar ve yeniden başlarsa, saati sıfırlamak için güç düğmesini 20 saniye basılı tutabilirsiniz. sıfırladıktan sonra açmadan önce 30 dakika lütfen şarj edin

şirket, bu kılavuzun içeriğinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

bazı işlevler, normal olarak belirli bir yazılım sürümlerine göre değişiklik gösterebilir.Garanti Tipi İthalatçı Garantili
İşletim Tipi Ios+Android
Kasa Renk Mavi
Ekran Boyut Aralığı 1.9
Adımsayar Var
Nabız Sensörü Var
Titreşim Var
Sesli Görüşme Var
Kasa Çapı mm 39mm
Kordon Renk Mavi
Batarya Kapasitesi Aralığı mAH 200
Gps Var
Suya-Toza Dayanıklılık Yok
Uyku Takibi Yok

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 243,83 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 365,75 TL 2.194,50 TL
Akbank 5 x 438,90 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL
Finansbank Ticari 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL
HSBC Ticari 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL
İş Bankası 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL 1500 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 1.097,25 TL 2.194,50 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)
8.4 Torima

En geç 24 Mayıs Cuma günü kargoda

2.194,50 TL