750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
645 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk odası duvar kağıtları, çocuklarınızın yaşam alanlarına renk katıyor. Tıpkı hayal dünyalarında olduğu gibi capcanlı ve rengarenk duvar kağıtlarıyla mutlu olan çocuklar, sevdikleri hayvan figürleriyle veya çizgi film karakterleriyle duvarlarını süsleme şansına sahip oluyor. 

Silinebilir ve Boyanabilir Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk odası duvar kağıtları, bulunduğu mekana neşe katıyor. Aktif, dinamik ve heyecanlı çocukların yaşam alanlarını süsleyen  duvar kağıtları, zaman içinde kir ve toz tutabiliyor. Bu durumda hem çocuklarınızın sağlığı için hem de duvarlarınızın ilk günkü gibi tertemiz olabilmesi için kolay temizlenebilen ürün seçeneklerine göz atmanızda fayda var. Özellikle silinebilir özelliğe sahip duvar kağıtları bu noktada işinizi kolaylaştırıyor. Öte yandan, odasının duvarlarına kendinden birşeyler katmak isteyen çocuklar, duvarlara farklı çizimler yapmak isteyebiliyor. Bu gibi durumlar için boyanabilir özelliğe sahip  çocuk odası duvar kağıtları satışa sunuluyor. Böylelikle çocuklar, duvarlarınıza zarar vermeden hayal dünyalarını özgürce duvar kağıtları üzerine yansıtabiliyor.

Çocuk Odası İçin Duvar Kağıdı Seçimi

Çocuk duvar kağıdı  seçerken dekorasyon zevkinizi bir kenara koyup, çocuklarınızın isteklerine önem vermeniz gerekiyor. Özellikle sevdikleri çizgi film karakterlerinin yer aldığı duvar kağıtları, çocukların yoğun bir şekilde ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra belli boyutlarda kesilerek satışa sunulan çocuk odası duvar kağıtları, bazı odalarda tam ölçüye denk gelirken, bazı odalarda kısa kalabiliyor. Duvarlarınızın ürün açıklamasında belirtilen duvar kağıdı genişliğinden daha büyük olması durumunda aynı üründen birkaç tane satın almanız gerekebilir. Öte yandan, desenli duvar kağıtlarında süreklilik sağlamak adına uygulama esnasında desenlerin birbirini tamamlıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde duvar kağıtlarının birleşim yerlerindeki kusurlar gözünüze çarparak sizi rahatsız edebilir.  Çocuk odası için duvar kağıdı seçerken kanserojen içermeyen, anti alerjik, nefes alan ve koku yapmayan duvar kağıtlarını seçtiğinizden emin olun. Eğer çocuk odasında oluşacak ses ve gürültüyü minimuma indirmek istiyorsanız akustik özelliği olan duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

Siz de çocuklarınızın odasını daha eğlenceli hale getirmek için Koçtaş’ta satışa sunulan dekoratif  çocuk odası duvar kağıtları arasından dilediğinizi seçebilir; online alışveriş kolaylığıyla beğendiğiniz duvar kağıdına anında sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster