65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  975   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duvar Saatleri

Duvar Saatleri

Fonksiyonel olması yönüyle ön plana çıkan ve dekoratif amaçlı olarak da kullanılan duvar saatleri; salon, mutfak, ofis, yatak odaları ve çocuk odaları için tercih ediliyor. Ev eşyaları içinde göze ilk çarpan obje olmayı başarabilen duvar saatleri aynı zamanda kullanıcısının da tarzını yansıtıyor. Saati kontrol edebilmenin en geleneksel yöntemi olan duvar saati farklı boy ve tasarımlarla odanın havasını değiştiriyor. Çelik, ahşap, plastik, cam, mdf, polirezan, kanvas gibi maddeler kullanılarak ürün çeşitliliği oluşturuluyor. Duvar saati dekoratif amaçlı kullanılacak ise boyut, renk, model ve saat için kullanılan malzemeler daha fazla öneme sahip oluyor. Kullanım alanına göre saat kriterleri değişiklik gösteriyor. Zaman yönetimi yapabilmenin en somut aracı olan saatler duvardaki yerini hiçbir nesneye bırakmıyor.

Duvar Saatleri Seçimi: Sizin İçin En Doğru Saat Hangisi?
Duvar saati şık, ferah ve modern bir görüntü vermek için yaşam alanlarında öncelikli olarak tercih edilen aksesuarlardan biri olma özelliği gösteriyor. Odanın genişliği, oda içerisinde kullanılan diğer aksesuarlar, odada ağırlıklı olarak kullanılan renkler saat seçiminde önemli bir yer tutuyor. Küçük alanlar için büyük duvar saati yerine daha zarif olan saatler tercih ediliyor. Çocuk odaları için eğlenceli ve renkli duvar saatleri, mutfak için konsepte uygun modeller ön plana çıkıyor. Salonunu klasik imgelerle döşemiş kişiler için son dokunuş olacak olan duvar saati ahşap ya da eskitme desenli olduğunda daha uyumlu bir görüntü elde ediliyor. Daha spor ve modern bir görüntü arayanlar içinse geometrik desenli, salaş görünümlü modeller ön plana çıkıyor. Eğer saatin kullanılacağı oda büyük ve ferahsa genişlik ve yüksekliği daha büyük olan duvar saatleri uygun oluyor. Saatin dekoratif özelliğinin yanı sıra fonksiyonel olmasını istiyorsanız daha sade ve şık modellere yönelebilirsiniz. Fazla gürültülü akrep ve yelkovan sesi rahatsız edici olabileceğinden çalışma odası, yatak odası ve çocuk odası için seçim aşamasında daha titiz davranılması gerekiyor. Böyle mekanlarda kullanılmak üzere saatin sessiz akar saniye mekanizması olmasına özen gösterilmesi gerekebiliyor.

Dekorasyonuna Sanatsal Etki İçin: Kanvas Duvar Saatleri
Duvarında tablo görüntüsü arayanlar için manzara ağırlıklı kanvas saatler ilgi çekici olurken, sadelik arayanlara hitap eden yuvarlak ve şık saatler öne çıkıyor. Bombeli, yuvarlak, dikdörtgen, kare ve daha bir çok şekil seçeneği mevcut olan saatler hem sizin hem misafirinizin gözüne takılan kıymetli bir unsur oluyor. Duvar saati çeşitleri içerisinde askılıkları sayesinde duvara asılabilecek ürünler olduğu gibi, saatler özel yapışkanlar sayesinde xde duvara monte edilebiliyor. Duvar saatleri tasarımında kullanılan malzemeler saatinizin ömrü ve temizleme özellikleri gibi açılardan farklılık gösterebiliyor. Ürünlerin malzemelerinin zarar görmemesi ve daha uzun ömürlü olması açısından yalnızca kuru bezle temizlenmesi öneriliyor. İşçilik ve detayı daha fazla olan saatlerin girinti ve çıkıntılarında meydana gelen tozlanmaları gidermek için ince uçlu aparatlar kullanmak gerekebiliyor.

En Değerli Hediye Zaman, En Özel Hediye Saat!
Duvar saatleri ev hediyesi olarak akla gelen ilk aksesuarlar arasında yer alıyor. Seçim yaparken hediye edilecek kişinin karakteri, evinin modernizasyonu ve alınacak saatin diğer aksesuarlar ile uyumu dikkate alınıyor. Hediyeniz ile karşı tarafı ne kadar iyi tanıdığınızı belli edecek bir mesaj verebiliyorsunuz. Clockmaker, Cadran, Clocktime gibi seçkin markalar sayesinde yaşam alanlarınıza güzellik katacak dekoratif duvar saatleri ile buluşabiliyorsunuz.

İster kendi zevkiniz için, ister sevdiklerinize güzel bir ev hediyesi armağan etmek için Koçtaş'taki duvar saatleri seçeneklerine göz atın! Online alışveriş kolaylığıyla her zevke hitap eden duvar saati modelleri içinden size en uygun olanı sepetinize ekleyin.

Daha fazla göster