Peşin Fiyatına  7 Taksit

Oda Kokusu

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Alanların Güzel ve Ferah Kokmasını Sağlayan Oda Kokusu Türleri

Oda kokusu; ev, ofis, kafe ve birçok alanda ferah bir koku oluşması için kullanılır. Farklı aromalar ve esintiler ile tasarlanan ürünler kullanılarak yaratmak istenen ortamın ruhuna uygun bir ambiyans yaratmak mümkündür. Farklı çalışma prensiplerine sahip oda kokusu türleri, bireylerin isteklerine göre tercih edilir. Farklı markaların farklı kullanım şekilleri ile ürettiği ürünler arasından uygun yapıda modellere yönelmek gerekir. Çubuklu, sprey, otomatik, elektrikli, buharlı gibi farklı türleri olan ürünler kullanım kolaylıklarına göre seçilir.

Çubuklu modeller, kokunun dolu olduğu bir kap ve çubuklardan meydana gelir. Şişenin içerisine çubuklar konur ve bu yolla ortamda aroma yayılmaya başlar. Farklı koku seçeneklerine sahip alternatiflerine ulaşmak mümkündür. Elektrikli modeller, elektrikten aldığı güç sayesinde çalışır. Priz ve elektriğin bulunduğu her alanda çalışmaya müsaittir. Elektrikten aldığı enerji ile içeriğindeki kokuları tüm alana ulaştırır. Koku şiddetinin ayarlanabildiği bir mekanizmaya sahiptir. Tasarımları son derece şıktır ve bu yönüyle mekânlarda dekorasyona da katkı sağlayan modellerden biridir.

Otomatik modeller içerdiği pilden aldığı güç doğrultusunda çalışma gösterir. Oda kokusu makinesi ve spreyi birlikte kullanılarak otomatik çalışma gösteren bir ürüne dönüşür. Otomatik olarak kokuyu alana püskürttüğü için bireylerin zaman ayarı yapması gerekir. 15 veya 30 dakika gibi değişen süreler belirlenerek kokuyu yayması beklenen zaman dilimi seçilir. Aynı zamanda kokunun seviye ayarı da kolayca yapılır. Ayarlamalar yapıldıktan sonra belirlenen sürelerde koku cihaz tarafından otomatik şekilde püskürtülür. Bireylerin sürekli olarak oda kokusu sıkması gibi bir uğraş edinmesine gerek kalmaz.

Sprey şeklinde üretilen oda kokusu, bireylerin anlık ve manuel olarak yararlandığı türlerdendir. Sprey şişesinde tasarlanan ürünler, kötü kokuların arttığı veya canlanmaya ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kullanılır. Bireyler sprey yapıdaki ürünleri seçerek istediği her alanda kullanır. Geniş bir aroma çeşitliliği olduğu için dileğe göre seçimler gerçekleştirilir. Buharlı modeller ise yoğun bir koku yaydığı gibi cildi nemlendirme niteliği ile de öne çıkar. Bireyler kuru cilt, güneş yanığı gibi problemlere sahip ise buharlı modeller arasından tercih yapabilir. Buharlı modeller çok fonksiyonlu olacak şekilde tasarlanır. Nemlendirme ve koku özelliklerinin yanında gece lambası görevi görmesine izin veren LED ışıklara da sahip olabilir. Bireyler çok yönlü buharlı oda kokusunu dilediği alanlar için edinebilir ve kolayca kullanmaya başlayabilir.

Koku miktarları değişen ürünler, farklı zaman aralıklarına yetecek miktarlarda üretilen modellere sahiptir. Ürünler tekli veya çoklu olarak satın alınabilir. Bireylerin ihtiyaçlarını düşünerek ürünlere karar vermesi gerekir. Kokuları ve içerik miktarları değişen ürünler farklı markaların logosunu üzerinde taşır. Febreze oda kokusu, sprey formunda bulunan ve çok çeşitli koku alternatiflerine sahip olan ürünleri kullanıcılara sunar. Bireyler kullanım alanlarına ve kolaylıklarına bakarak farklı ürünler arasından seçimlerini yapar. Oda kokusu fiyatları ürünlerin marka, kalite ve miktar gibi özellikleri doğrultusunda birbirinden farklı olur. Sevdiğiniz bir kokuya sahip olan, gereksinimlerinize ve bütçenize uyan bir modele karar vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oda Kokusu Çeşitlerinin Aromaları

Oda kokusu modellerinin taşıdığı kokular farklı notaları yansıtır. Farklı zevklere sahip bireylere hitap edecek birçok farklı türden ürüne ulaşmak mümkündür. Çiçek, meyve, ağaç aromaları; yaratmak istenen ambiyansa bağlı olarak seçilir. Vanilya, zencefil gibi bitkisel kokularda oda kokusu türlerine ulaşılabilir. Dindirici ve huzur verici kokular, yatak odası gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır. Bergamot, greyfurt, limon, mandalina, portakal gibi kokular ise baharın gelişini belirten modeller arasındadır. Çalışma odası ve ofis ortamı gibi alanlar için seçilecek kokularda daha çok konsantrasyonu artırması özelliğine bakılır. Dikkat eksikliğini gidermek adına sandal ağacı aromalarına sahip ürünlere ulaşmak mümkündür. Odunsu kokular dikkati toparlamak için faydası olan kokulardır.

Çiçekli koku alternatifleri de oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Orkide, yasemin, nar çiçeği, lavanta, menekşe, amber, karanfil gibi çiçek türleri oda kokusu üretiminde sıkça kullanılır. Safran, tarçın, sedir ağacı, paçuli gibi farklı aromaları içeren ürünlere de ulaşmak mümkün olur. Bireyler ambiyansa uygun ve beğenileri ile örtüşen tercihler yaparak uygun modellerde karar kılabilir.

Temizlik ve ferahlık hissi yaratması için özel tasarlanan türler ile de karşılaşmak mümkündür. Okyanus esintisi, bahar ferahlığı gibi kokular ile hazırlanan ürünler alanlarda canlılık hissini sağlar. Bazı kokular yeni temizlik yapılmış hissiyatı vermek için özel olarak tasarlanır. Bireyler hangi koku türünü alanlarında istiyorsa tercihlerini aynı doğrultuda yapar.

Meyve kokuları arasında mango, karpuz, çilek, elma, kavun ve daha birçok çeşit yer alır. Bireyler beğendiği ve ortamlarının kokmasın istediği kokular arasında karar kılar. Geniş bir çeşitlilik olduğu için alanlarda oldukça farklı havalar yaratmak mümkündür. Farklı notalara sahip modeller arasından bir tür belirlenir. Bireyler kullanacağı alan ne olursa olsun uygun bir model bulabilir.

Oda kokusu fiyatları ürünlerin kalitesine göre birbirinden farklı olur. Yüksek kaliteli ve kalıcı oda kokusu edinmek için bütçenin daha geniş tutulması gerekir. Kalitesi yüksek ürünlerden daha fazla verim almak mümkündür. Aynı zamanda içerisinde daha fazla miktarda oda kokusu bulunan ürünlerin de daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olduğu söylenebilir. İhtiyaçlarınıza ve zevklerinize uygun olarak belirlediğiniz ürünler arasından istediğiniz gibi bir tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikten Aldığı Güç ile Çalışma Gösteren Elektrikli Oda Kokusu

Mekânların güzel kokmasını sağlayan modeller arasında elektrik ile çalışanlar yer alır. Elektrikli oda kokusu, elektrik enerjisi sayesinde çalışan ürünlerdir. Prize takılarak kullanılır ve aromasını tüm ortama yayma özelliğine sahiptir. Fişe takılabilen bir koku aparatına sahip olan modellerin kullanımı oldukça pratiktir. Aynı zamanda sunduğu avantajlı yönler doğrultusunda alanlarda sıkça tercih edilir. Takıldığı ortamın tümüne içerdiği kokuyu kolaylıkla yayar.

Farklı koku aromalarına sahip modelleri mevcuttur. Bireyler kullanacağı alanı düşünerek istediği aromaları tercih eder. İçerisinde sıvı bulunan koku aparatları ile çalışan ürünler, yaşam alanlarının güzel kokmasını sağlar. Elektrikli oda kokusu fişe takılır ve koku aromaları ısınmaya başlar. Sonrasında aparatın içerisinde yer alan çeşitli esanslar odanın tamamını sarar. Elektrik ve priz bulunan her alanda kullanılması mümkündür.

Kullanım öncesi dikkat edilmesi gereken noktaları da vardır. Tezgâh, mobilya gibi yerler ile elektrikli oda kokusu arasında mutlaka boşluk bırakılmalıdır. Bireylerin prize ürünü yerleştirirken de dikkat etmesi gerekir. Fişe takılan elektrikli oda kokusunun her daim dik tutulması önemlidir. Dik tutulmadığı durumlarda damlama ve benzeri olasılıklar ortaya çıkabilir. Eğer ki böyle bir durum oluştuysa aparattan damlayan yağı bir an önce ortadan kaldırmak gerekir. Damlayan bölgeye herhangi bir zarar vermemesi adına dökülen yerden sıvı anında silinmelidir.

Oda kokusu görevini gerçekleştirerek aromasını bütün alana kolayca yaymasının yanı sıra geniş koku çeşitliliği ile istenen ambiyansın yaratılmasına yardımcı olur. Kullanıldığı alanlarda sürekli olarak ferahlık ve temizlik kokusu yayılır. Ayrıca prizlere yerleşik duran ürünler, dekorasyona olumlu anlamda katkı sağlar. Şık ve estetik tasarıma sahip aparatları ile dekorasyona katkı sağlamak mümkündür. Farklı aromatik kokular arasında ağaç, odun, çiçek, meyve gibi içerikler ile hazırlananlar yer alır. Elektrikli modeller aynı zaman sunduğu uzun süreli kullanım ömrü ile oldukça pratiktir.

360 derece koku yayma teknolojisi ile üretilen ürünler alanın tümüne ulaşma imkânı sağlar. Uzun süreler boyu etkili bir koku yayma olanağı tanır. Elektrik ile çalışsa dahi yüksek düzeyde bir elektrik tüketimine neden olmaz. Ortalama olarak 60 Watt’lık bir ampulün harcadığı enerjinin %5’inden daha az enerji harcar. Ancak bu oran modellere göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak az miktarda enerji harcamaları elektrikli oda kokusu türlerinin ortak özelliğidir. Az enerji harcanması için prizin de her daim düzgün çalışan bir yapıda olması önemlidir. Sürekli olarak düzgün çalışan bir priz ile az enerji harcayarak kullanım sağlamak mümkündür.

Oda kokusu fiyatları ürünlerin çalışma prensibine ve kalitesine göre farklılık içerir. Örneğin elektrikli ve çubuklu modeller arasında fiyat farklılıkları olması oldukça doğaldır. Ürünlerin sunduğu kalıcılık ve etkililik fazlalaştıkça fiyat değerlerinde de artma yaşanır. Bireyler alanları için uzun süreli kullanım sağlayan bir ürün edinmek istiyorsa mutlaka kalitesi yüksek ürünleri tercih etmelidir. Aynı zamanda içerisinde daha fazla miktarda koku barındıran ürünleri elde etmek için daha geniş bütçeler ayrılması gerekir. Dileğe göre belirlenen elektrikli modelleri edinerek işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Hem Güzel Kokular Yayan Hem de Estetik Görünüm Sunan Çubuklu Oda Kokusu

Oda kokusu tercihi yapılacak olan alanlarda farklı modellerden biri de çubuklu oda kokusu türleridir. Geniş koku seçenekleri ile alanda yaratılmak istenen havaya uygun bir seçim yapmak mümkündür. Estetik görünümlere sahip oldukları için alanların dekorasyonunu olumlu anlamda etkiler.

Çubuklu oda kokusu türlerinde farklı bir çalışma şekli vardır. Paket içerisinde koku, bir kap içerisindedir. Koku ise ortama çubuklar aracılığı ile iletilir. İçerisine birçok sayıda bambu çubuğu yerleştirilebilir. Bambu oda kokusu çubukları, havaya ilettiği kokunun tüm alana ulaşmasını sağlar. Çubuk sayısı bireylerin tercihine göre azaltıp çoğaltılır. Azalttığında verdiği kokunun şiddeti de azalır. Daha yoğun bir kokuya ulaşmak istendiğinde ise daha çok sayıda çubuk yerleştirilir. Kokunun içerisine yerleştirilen farklı miktarlardaki bambu çubuklar, belli aralıkla ters çevrilerek kullanımına devam edilir. Zaman aralığı genellikle bir haftadır. Kullanımına ilk başlandığı vakit bambu çubuklar ile koku karıştırılır ve karıştırılmayan çubuk ucu üstte kalacak şekilde şişeye yerleştirilir. Böylece koku mekânda daha hızlı bir şekilde yayılarak kokunun hissedilmesini kolaylaştırır.

İçeriğinde birçok farklı aromaların yer aldığı ürünlere de ulaşmak mümkündür. Meyve, çiçek, baharat gibi koku aromalarına sahip ürünler arasından seçimler yapılır. Greyfurt, şeftali, mandalina, limon gibi narenciye kokularını içeren buram buram meyve kokan ürünlere ulaşılabilir. Çubuklu modeller şık şişe ve bambu çubuklar ile alanların ambiyansını olumlu etkiler. Bambu çubuklarının doğal renginde veya siyah olduğu modellere erişilebilir. Aromatik geniş seçenekli kokuların olmasının yanında şık görünümlü şişeler ile üretilmesi tercihlerde üste çıkmasını sağlar. Koku şişeleri genellikle şeffaf bir tasarımda olur. İçerisinde yer alan kokunun türüne göre renk alan bir sıvı şişe içerisinde yer alır. Bazı modellerin şişeleri mor, kırmızı, siyah gibi farklı renk tasarımlarda bulunur. Bireyler şeffaf ya da renkli şişeler ile üretilen ürünler arasından seçimlerini yapar.

Tercih sırasında oda kokusu fiyatları incelenerek bütçeye uygun olması önemsenmelidir. En kalıcı oda kokusu türlerinin daha fazla fiyat etiketleri taşıdığı söylenebilir. Bireyler hem bütçelerine hem de beğenilerine uygun oda kokusu tercihlerini rahatça yapabilir.

Sprey Formunda Tasarlanan Oda Kokusu

Oda kokusu sprey formda üretilen modelleri bulunan ve alanlarda anında temiz bir koku yaymak adına kullanılan ürünlerdir. Sprey olarak tasarlanan modeller, sürekli olarak kendi kendine bir koku yayma mekanizmasına sahip değildir. Çubuklu, elektrikli veya otomatik oda kokusu modellerinde olduğu gibi mekânda daimî olarak temiz ve ferah bir koku oluşturma amacı taşımaz. Sprey oda kokusu türleri ortamda havanın değiştirilmek istendiği zamanlarda kullanılır. Anlık olarak ferah bir kokuya kavuşmak için sprey ürünlerden yardım alınır.

Fonksiyonel bir oda kokusu görevi üstlenen sprey oda kokusundan günün farklı anlarında kullanım ihtiyacı duyulur. Örneğin yaşam alanlarda yapılan temizlik sonrasın sevilen bir aromatik koku taşıyan türü alana uygulanabilir. Misafir ağırlama gününde misafirler gelmeden hemen önce ortamdaki havanın canlanması için hızlıca kullanılabilir. İş yerinde canlandırıcı bir dokunuş yaratmak için farklı çeşitlerde sprey oda kokusu kullanılarak havayı yenilemek mümkün olur. Sprey olarak üretilen modeller alanda koku kontrolü sağlamak adına oldukça yararlıdır. Böylece her istendiği zaman hava temizlenir ve içerdiği aroma ile dolması sağlanır. Sprey içerisinde oluşan basınç sayesinde havaya sıkıldığı vakit belli bir süre boyunca koku havada kalır. Koku belli bir süre havada asılı kaldığı için anında kaybolan bir koku sunduğunu söylemek yanlış olur.

Pratik kullanım sağlayan sprey şişeler, alanın büyüklüğü ve küçüklüğüne bakılarak bir veya iki kez havaya püskürtülür. Böylece koku alana yayılır ve canlandırıcı bir etki vermesi mümkün olur. Ancak vernikli veya boyalı yüzeylere doğrudan sıkmamak gerekir. Ürünlerde oldukça geniş bir koku çeşitliliği bulunur. Böylece bireyler sevdiği kokularda üretilen oda kokusunu seçerek alanlarında kolayca uygular. Lavanta, okyanus, pudra, gül, sandal ağacı ve daha birçok farklı koku alternatifini barındıran modelleri mevcuttur. Bireylerin seçim yaparken alanların ruhuna uygun olan ve beğendikleri kokuları tercih eder.

Oda kokusu fiyatları ürünlerin ne denli kalıcı ve etkili olduğuna bağlı olarak değişir. Farklı markalarda da farklı fiyat etiketleri ile karşılaşmak mümkün olur. Ürünler aynı zamanda az veya çok miktarda olacak şekilde paketlenir. Bireylerin kullanım alanlarını düşünerek yüksek verimlilik alacağı modelleri tercih etmesi gerekir. Seçim yaparken mutlaka bütçeye ve gereksinimlere uygun olmasına özen gösterilmelidir. Aynı zamanda geniş koku çeşitliliği bulunan ürünlerden zevklere göre seçimler yapılmalıdır.

Otomatik Çalışma Mekanizmasına Sahip Oda Kokusu Çeşitleri

Oda kokusu çeşitleri arasında bireylerin herhangi bir efor sarf etmesini gerektirmeyen ve son derece pratik bir kullanım sağlayan otomatik çalışan oda kokusu türleri bulunur. Otomatik oda kokusu, makine ve koku spreyinin birleştiği bir modeldir. Oda kokusu makinesi içerisine yerleştirilen otomatik sprey ile yaşam alanlarında sistematik olarak koku yayılmasına fırsat verilir. Kalıcı ve düzenli olarak kokunun yayılmasını sağlayan otomatik makine sayesinde bireyler belli aralıklar ile manuel biçimde kokuyu sıkmak durumunda kalmaz. Otomatik çalışma mekanizması bireylerin isteklerine göre ayarlanabilen özelliktedir. Püskürtme için zaman dilimi 30, 15, 7.5 dakika gibi ayarlanabilir. Dileyenler tüm gün gece gündüz ayarladığı vakitte kokunun yayılmasını sağlayabilir.

Otomatik oda kokusu modellerinde basım limiti bulunur. Bu limit her ürün için değişkenlik gösterir. Bireyler kullanım alanına uygun basım miktarına sahip ürünleri tercih edebilir. Ürünlerin ayrıca etkili olabileceği alanın genişliği de farklıdır. Özellikle geniş alanlara sahip bireylerin bu kritere dikkat etmesi gerekir. Evcil hayvan, yemek, çöp gibi istenmeyen kokuların giderilmesi için tercih edilir. Elle sıkma gibi bir uğraş gerektirmediği için kolay kullanım sağlayan bir üründür.

Otomatik çalışma prensibi gösterdiği için bir pilden yardım alarak çalışma gösterir. Pilden aldığı enerji sayesinde otomatik şekilde alanların kokmasını sağlar. Piller tükendiğinde yenisi ile değiştirerek cihazı kullanmaya devam etmek mümkün olur. Bireylerin koku yoğunluğunu kontrol edebileceği ayarlar bulunan ürünlerdir. Bu düzeyler hafif, orta, yoğun gibi farklı koku seçeneklerini sunar. Kullanıcılar, kontrol edebildiği koku seviyeleri ile dilediği gibi bir kullanım sağlayabilir. Yoğunluk ayarı bireylerin istediği zaman değiştirebildiği özelliklerdir.

Farklı koku seçenekleri bulunduğu için bireyler istediği gibi ürünleri seçebilir. Farklı markaların ortaya çıkardığı koku seçenekleri bireylerin isteklerine göre elde edilir. Glade oda kokusu; lavanta gibi çiçek kokuları, vanilya, meyve ve daha birçok alternatife sahiptir.

Otomatik cihazın içine sprey yerleştirileceği sırada cihazın mutlaka kapalı konumda olması gerekir. Kapalı konuma getirdikten sonra cihaz tekrar açılmadan önce yüzden uzak tutulmalıdır. Püskürtücü ile cihazın doğru ayarlanması önemlidir. Böylece kokunun çıkacağı delik ile cihazın deliği birbiriyle aynı konumda bulunur. Eğer yanlış konumlandırılırsa koku dışarıya çıkamaz ve verimsiz bir kullanım deneyimi oluşur. Cihaz ve sprey şişesinin doğru ayarlanması önemlidir.

İsteklere göre koku türü belirlenen sprey oda kokusu edinilerek alanlarda pratik şekilde kullanılır. Ev, iş yeri, yeme içme alanları, otel gibi pek çok farklı alanda ihtiyaç duyulduğu an yararlanılabilir. Bireyler sevdikleri kokuları taşıyan sprey oda kokusu çeşitlerini belirlerken bütçesine uyumlu olmasına da dikkat etmelidir.

Buharlı Oda Kokusu Alternatifleri

Buharlı oda kokusu, alanları nemlendirirken güzel kokular ile donatmayı sağlayan bir cihazdır. Hava nemlendirici, güç adaptörü ve uzaktan kumanda ile birlikte bir bütündür. İçerisine su konularak kullanılır. Su hacmi her bir model için farklılık içerir. Bireyler az veya daha çok kapasiteye sahip modellerden ihtiyaçlarına göre seçimler yapar. Püskürtme hacmi ve püskürtme biçimi de değişiklik gösterir.

Suyun içerisine uçucu yağlar eklenerek tüm alanın güzel kokmasını sağlar. Aromatik yağlar kullanılarak nemlendirici ve oda kokusu olarak kullanmak mümkün olur. Paket içeriğinde nar çiçeği, yasemin, orkide, nane gibi farklı aromaları olan oda kokusu türleri yer alır. Koku alternatifleri oldukça geniştir ve farklı zevklere sahip bireylere hitap eder. Bireyler farklı kokular arasından kendileri için en güzel oda kokusunu belirler ve uygun tercihler gerçekleştirir.

Buharlı bir model olduğu için cildin nemini hızlıca yenileyen bir nitelik taşır. İçerisinde su olmadığı zaman gücü kesen güvenli bir çalışma mekanizmasına sahiptir. Bireyler nem ihtiyacı duyduğu her yerde buharlı oda kokusu türlerinden yardım alabilir. Güneş yanığı, kırmızı gözenek, kuru cilt gibi problemlere karşı buharlı oda kokusu modelleri kullanılabilir. Ayrıca LED ışıklı türlerine de ulaşmak mümkündür. Gece lambası işlevi gören LED ışıklar bireylerin isteklerine göre kullanılır. Aynı zamanda rahat bir uyku çekilmesine de yardımcı olan türden ürünlerdir.

Koçtaş’ta yer alan farklı çalışma prensiplerine ve geniş koku alternatiflerine sahip oda kokusu türlerini bulabilirsiniz. Zevklerinize ve bütçenize uyan oda kokusu modelleri arasından belirlediğiniz ürünleri Koçtaş’tan kolayca sipariş edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oda Kokusu Kategorisi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Oda kokusu çeşitleri nelerdir?

Çubuklu, otomatik, elektrikli, buharlı ve sprey gibi farklı çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Bu çeşitlerin her biri farklı koku seçenekleri ile tasarlanır. Çiçek, meyve, baharat, odunsu kokular ile tasarlanan ürünler bireylerin isteklerine göre belirlenir. Ayrıca ürünlerin miktarı da birbirinden farklı olur. Daha uzun süreler kullanıma imkân veren modeller daha büyük ölçülerdedir.

Oda kokusu nasıl kullanılır?

Farklı modeller farklı kullanım mekanizmalarına sahiptir. Çubuklu türleri kullanmak için çubuklar şişeye yerleştirilir. Elektrikli modeller prize takılarak kullanılır. Otomatik olarak çalışan modellerde yoğunluk ve püskürtme süresi ayarı yapılır. Sprey modeller, bireylerin istediği an manuel olarak kullanabildiği ürünlerdir.

Oda kokusu havayı temizler mi?

Alanlara canlı ve ferah kokuların yayılmasını sağlar. Ortamda dolaşan kötü havanın değişmesine yardım eder. Yemek, çöp gibi koku kalıntılarının ortadan kalkmasına olanak tanır. İstenmeyen kokular yerini taze ve aromatik kokulara bırakır.

Oda kokusu fiyatları ne kadar?

Oda kokusu fiyatları ürünlerin kalitesine ve türüne göre değişiklik gösterir. Farklı markaların çıkardığı ürünler arasında da pek çok farklılık bulunur. Kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım için bütçenin geniş tutulmasında fayda vardır. Çalışma prensiplerinin değişmesi de ürünün fiyatını farklılaştıran etkenlerdendir. İçeriğinde yer alan kokunun miktarı arttıkça karşılaşılan fiyat da yükselir.

En Çok Satan Oda Kokusu Hangileri?

Koçtaş Oda Kokusu kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Rulopak Mini Koku Giderici Tutti Frutti
  2. Rulopak Malibu Koku Kartuşu 100 Ml (m5-m6)
  3. Fomy Oda Parfümü Deep Forest 500 Ml
  4. Buket Kokulu Dolap-Çekmece Ferahlatıcı
  5. Rulopak Paradiso Koku Kartuşu 100 Ml (m5-m6)
Daha fazla göster
443 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: