750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Mini Fırınlar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
6 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Mini Fırınlar

Mini fırınlar  mutfaklarda en çok kullanılan, pratik pişirme aletleridir. Ocaklı fırınların yerine mini fırın ve set üstü ocak ikilisi özellikle mutfağı dar olan insanlar tarafından tercih edilir. İster hamur işi yiyecekler, isterseniz de fırın yemekleri için ideal olan mini fırınlar, gelişen teknoloji ile birlikte pişirme özelliklerini de artırmaktadır.

Mini Fırın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Mini fırınlar iç hacim boyutu olarak çeşitlilik gösterirler. Luxell Tini mini fırının iç hacmi 20 litreyken, yine Luxell Börekçi mini fırının iç hacmi 40 litredir, Simfer mini fırının iç hacmi de 40 litredir. Aynı markaların farklı iç hacim ölçülerine sahip mini fırınları vardır. İhtiyacınız olan fırının ne kadar geniş olmasını istiyorsanız öncelikle ona karar vermeniz gerekmektedir. Turbo fan özelliği de seçiminizi etkileyecektir. Bazı  mini fırın modelleri turbo fan özelliğine sahip değildir. Mini fırınlar fırın gücü ve harcadığı elektrik miktarı açısından da farklılık gösterir. Mini fırınlardaki tepsi sayısı da önemlidir, mini fırına her boyutta tepsi sığmadığı için alacağınız mini fırının birden fazla tepsisinin olması ilerde işinizi kolaylaştıracaktır. Mini fırınlarda zaman ayarlayıcı ve alarm olması da kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Bütün mini fırın modellerinde bu özellikler yoktur. Klasik mini fırınlarda beyaz renk tercih edilse de birden fazla markanın farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Pembe, fuşya veya kırmızı gibi değişik renklerdeki mini fırınlar hem gözünüze hitap eder hem de mutfağınızda pratik çözümler sunar.

Sahip oldukları farklı özelliklere uygun olarak   mini fırın fiyatları da birbirinden farklıdır.

Mini Fırınlar Nasıl Kurulur?

Mini fırınlar kurulum olarak da çok pratiktir. Yetkili servisten kurulum sırasında destek alırsanız oluşabilecek kullanım hataları hakkında önceden bilgilendirilmiş olursunuz. Ayrıca mini fırınlar üretim ve işçilik hatalarına karşı iki yıl garanti kapsamındadır.

Zengin  mini fırın seçeneklerini incelemek ve beğendiğiniz ürünü online alışveriş kolaylığıyla sipariş etmek için şimdi Koçtaş'ın sanal mağazasını ziyaret edin.

Daha fazla göster