150 TL Üzeri Kargo Bedava

Heat - In

Heatin

1992 yılında kurulan İn Tech Pazarlama Şirketi'nin pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirdiği Heatin, elektrikli konvektör ısıtıcı markasıdır. Heatin, Avrupa güvenlik standartlarına uygundur. Bu uygunluğu gösteren CE belgesi vardır. 

Heatin Yeni Nesil Konveksiyon Isıtıcı Modelleri İle Hayatı Isıtıyor

Heatin elektrikli konvektör ısıtıcının üç farklı modelleri bulunur: Heatin MC10 Elektrikli Konvektör Isıtıcı, Heatin MC15 Elektrikli Konvektör Isıtıcı, Heatin MC20 Elektrikli Konvektör Isıtıcı. MC10 Elektrikli Konvektör Isıtıcının genişliği 750 mm, yüksekliği 750 mm, derinliği 60 mm ve ağırlığı 8,6 kg dır. MC15 Elektrikli Konvektör Isıtıcının genişliği 104 cm, yüksekliği 40 cm, derinliği 6 cm ve ağırlığı 12,6 kg dır. MC20 Elektrikli Konvektör Isıtıcının genişliği ise 133 cm, yüksekliği 40 cm, derinliği 60 cm ve ağırlığı 13,4 kg dır. Modellerin hepsi A sınıfı enerjiye sahiptir. Tüm modeller duvar montaj askısı ya da ayaklı seçenekleri ile sizlere sunulur. Ürünlerin rengi beyazdır. Elektrikli konvektör ısıtıcılarda bulunan konveksiyon özelliği ile katı yüzey ve hava arasında ısı transferi sağlanır. Böylece iyi bir ısı dağılımı gerçekleştirir. Ürün, konveksiyon özelliği sayesinde ortamdaki havayı, havanın içindeki tozları yakmadan ısıtır ve havayı kurutmaz. Bu ısıtma şekli sayesinde ile astım gibi pek çok hastalık için güvenlidir. Ürünün üzerinde bulunan termostat sayesinde, ortam yeterli ısıya ulaşınca kendiliğinden kapanır. Sıcaklık düştüğünde ise tekrar devreye girer. Heatin Elektrikli Konvektör Isıtıcılarının içerisinde alüminyum X-Tipi rezistans bulunur. Ürün bu özelliği sayesinde kullandığı enerjiyi maksimum düzeyde ısı enerjisine çevirir. X-Tipi rezistansın özel yapısı ve alüminyum olması sebebi ile konveksiyonel ısınma en yüksek düzeyde olur. Bu da sizin aile bütçenize büyük katkı sağlar.  

Heatin 2 Yıl Garanti Süresi Veriyor

Heatin elektrikli konvektör ısıtıcı modelleri, pencere altı gibi en soğuk bölgeye yerleştirilir. Ayrıca 220-240 V topraklı prize takılmalıdır. Markanın ürünleri kesinlikle yanıcı yüzeylere monte edilmez. Temizliği kuru bir bez yardımıyla yapılır. Kış mevsimi öncesinde ürünün alt kısmındaki hava girişi elektrikli süpürge ile temizlenebilir. Bu da sizlere kolay bir temizlik imkanı sunar. Ayaklı montajı da duvara askı montajı da oldukça basittir. Hızlı ve verimli bir ısıtma sağlayan elektrikli konvektör ısıtıcıları tamamen sessiz çalışır. Kötü koku yaymaz. Ayrıca kolay taşınabilir. 2 yıl garanti süresi vardır.  

Heatin markasının aradığınız elektrikli konvektör ısıtıcılarına Koçtaş'tan ulaşabilir, online alışveriş kolaylığı ile zahmetsizce sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: