750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
30 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Inverter Klima

İnverter Klima

Konumlandığı ortamı ısıtan ya da soğutan birçok teknoloji vardır. Bunlardan bir tanesi de inverter klimadır. İnverter klima, enerjiyi sıradan modellere kıyasla daha verimli kullanır. Bu nedenle enerji dostu seçim yapmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yerini alır. İnverter teknolojisinin yenilikçi ve modern özellikleri, konforlu iç mekanların vazgeçilmezleridir. 

İnverter Klima Modelleri ve Fark Yaratan Özellikleri

İnverter klima modelleri salon ve duvar tipi olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Salon tipi ürünler genellikte; restoran, otel ve kafe gibi mekanlarda tercih edilir. Dik şekilde konumlandırılabilen ürün seçenekleri ergonomik ve şık görüntüsü ile beğenilen bir modeldir. Salon tipi klima dar alanlarda ya da boş herhangi bir köşede konumlandırılabilir. Duvar tipi inverter klima ise neredeyse her türlü iç mekanda karşılaşılan, duvara montelenerek kullanılabilen ürün seçenekleridir. Estetik görünüme sahip olan ürünler, genellikle tek oda sıcaklığını ayarlamak için kullanılır. Klima çeşitlerinin özellikleri arasında en önemli konu soğutma kapasitesidir. Soğutma kapasitesi 9000 BTU'dan başlayarak 11950 BTU /h seçeneğine kadar değişiklik gösterir. Klimayı koyacağınız yerin büyüklüğü ve klimadan elde etmek istediğiniz verime göre seçim yapabilirsiniz.  

İnverter Klima Modelleri ile İç Mekanlar Hep Ferah 

İnverter ürünler düşük enerji tüketimi ile yüksek verim elde edilmesini sağlayan teknolojidir. Kısa sürede bulunduğu ortamı soğutan klima, iç mekan sıcaklığını ideal seviyeye getirir. Ancak, bilinenin aksine sadece ortamı soğutmak için değil, aynı zamanda ısıtmak için de kullanılabilir. Bu sayede yaz - kış demeden ortamı ideal sıcaklık seviyesine getirir. Bunun yanı sıra; klimalarda havayı nemli tutma ve temiz hava filtresi bulunur. Özellikle bronşit, astım gibi hastalıkları olanlar ve küçük yaştaki çocuklar için oldukça faydalı olan bu özellik, havayı temiz tutma özelliği ile adından söz ettirir. İnverter klima fiyatları değişen bütçe aralıklarına sahiptir. Fiyatlara etki eden en önemli sebepler; ürünün markası, enerji sınıfı, kullanım tipi ve soğutma kapasitesidir. Genellikle orta fiyat segmentinde yer alan ürün seçeneklerinde farklı renk alternatifleri bulunur. Koçtaş'ın iç mekanı ferahlatan ürün seçeneklerine göz atabilir, zengin klima seçenekleri sayesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Daha fazla göster