200 TL Üzeri Kargo Bedava

Köpek Kulübesi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Evcil Hayvanlarınız İçin Bir Yaşam Alanı: Köpek Kulübesi

Köpek kulübesi evcil hayvanlarına dışarıda bakmayı tercih eden kişiler için vazgeçilmezdir. Ürünler sayesinde evcil hayvanlarınızı dışarıda uygun bir ortamda bakabilir, onların ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Her ne kadar genellikle dış mekanlarda kullanılsa da plastik gibi malzemelerden üretilen ürünleri iç mekanlarda da değerlendirebilirsiniz. 

Eve dekoratif bir görünüm kazandırırken aynı zamanda evcil hayvanlarınız için özel bir alan oluşturmanıza yardımcı olan ürünler, iç mekanlarda da farklı bir hava elde etmenizi mümkün kılar. Ahşap benzeri malzemelerden üretilen modeller de iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlanan ürünler, evcil hayvan sahiplerinin de günlük hayatına işlevsellik katar. Ürünleri incelediğinizde tasarım, malzeme ya da boyut gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Böylece istediğiniz özellikleri sunan ürüne kolay bir şekilde ulaşabilir, evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını gidermeye başlayabilirsiniz. 

Köpekler de insanlar gibi kendi özel alanlarına sahip olmak ister ve ürünler evcil hayvanlarınıza bu alanı sunmanızı mümkün hale getirir. Güvenlik ve mahremiyet duygusu sağlayan ürünler, özellikle utangaç ya da endişeli olan köpeklerin günlük hayatını kolaylaştırır. Evinize misafir geldiği zaman evcil hayvanınızın kendisini endişe içinde hissetmesinin önüne geçer. Ayrıca köpek kulübesi evcil hayvanınıza kendi eviymiş gibi bir alan sunmanızı da mümkün hale getirir. 

Dış mekanlarda da iç mekanlarda da birçok farklı avantaj sunan ürünler sayesinde evcil hayvanlarınıza daha iyi bir şekilde bakmaya başlayabilirsiniz. Birçok farklı seçeneğe sahip olan köpek kulübeleri arasından kullanacağınız yere uygun olan ürünlere ulaşabilir, evcil hayvanlarınızın günlük hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Küçük ya da büyük köpek kulübesi fiyatları arasından evcil hayvanlarınızın içinde rahat edebileceği bir ürüne erişebilir, aradığınız özelliklere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Köpek Kulübesi Çeşitleri

Köpek kulübesi çeşitleri hem evcil hayvan sahiplerine hem de evcil hayvanlara birçok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Ürünlerin olumlu tarafları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, kulübelerin olumlu taraflarına dair fikir edinebilirsiniz;

 • Ürünler evcil hayvanlarınızı rahat tutmanıza yardımcı olur. Köpeklerin de insanlar gibi kendilerine özel alanlara ihtiyacı vardır ve ürünler bu alanı onlara sağlamanıza yardımcı olur. Evcil hayvanlarınız için rahat ve güvenli bir alan sağlayan köpek kulübeleri, köpeklerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Köpekler rahatlık ve güvenlik için kapalı alanlar arar. Ürünler ise kendilerini korunmuş hissedecekleri kapalı alanları onlara sunmanızı mümkün hale getirir.
 • Küçük ya da büyük köpek kulübesi fark etmeksizin ürünler evcil hayvanlarınıza mahremiyet duygusu sağlar. Böylece kendilerini rahat hissedebileceklere bir alan sahip olmalarını mümkün hale getirir.
 • Eğer evcil hayvanlarınızı evde besliyorsanız iç mekanlarınızın daha düzenli olmasını mümkün hale getirir. Köpek kulübesi ölçüleri birçok farklı seçeneğe sahip olduğu için hemen hemen her yere uygun ürünü rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Evcil hayvanlarınıza zaman geçirmek, uyumak ve dinlenmek için kendilerine özel bir alan sunarak evinizin de çok fazla dağılmasının önüne geçebilirsiniz.
 • Ürünler, mobilyalarınızı ve eşyalarınızı korumanıza da yardımcı olur. Köpeğinizin kendine özel bir alanı varsa halılarınıza, kilimlerinize, mobilyalarınıza ya da diğer evdeki eşyalarınıza zarar verme olasılığı düşer. Ürünler hem evinizi korumanızı hem de evcil hayvanlarınıza özel bir alan sağlamanızı mümkün hale getirir.
 • İç mekanlarda kullanılan büyük ve küçük köpek kulübesi çeşitleri ev dekorunuza da şık bir katkıda bulunmanızı mümkün hale getirir. Köpek kulübesi ahşap gibi dekorasyona katkıda bulunabilecek malzemelerden üretilir. Yaşam alanlarınızı hem evcil hayvanlarınız için konforlu hem de şık hale getirmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu dekoratif detaylardan yararlanabilirsiniz. Zarif, şık ve etkileyici görünümüyle öne çıkan ürünler, iç mekanlarınıza farklı bir doku katmanıza yardımcı olur. Köpek kulübesi süsleme malzemelerinden satın alarak farklı ve hoş bir görünüm yakalayabilir, iç mekanlarınızda kendine has detaylar oluşturabilirsiniz.
 • Dış mekanlarda kullanılan ürünler evcil hayvanlarınızın hava şartlarına karşı korumalı hale gelmesini mümkün hale getirir. Yazın serin ve kışın sıcak olacak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde bahçe gibi alanlarda yaşayan evcil hayvanlarınız için korunaklı ve rahat bir ortam hazırlayabilirsiniz. Sıcaklık değişikliklerine karşı duyarlı olan küçük ya da kısa tüylü ırklar için oldukça önemli olan köpek kulübeleri, açık alanlarda rahat bir şekilde yaşamalarını mümkün hale getirir. Evcil hayvanınıza bahçede ya da balkonda bakıyorsanız onları zorlu hava şartlarına karşı hazırlamanız gerekir. Ürünler ise sunduğu özellikler sayesinde daha konforlu ve rahat bir uyku ve yaşam alanı elde edilmesine olanak tanır.
 • Yaz aylarında insanlar gibi köpeklerin de güneş ışınlarından korunması gerekir. Yaz kavurucu, sıcak ve yoğun bir şekilde geçtiğinde dış mekanlarda yaşayan evcil hayvanlarınız saklanacak yer ararlar. Ürünler ise evcil hayvanlarınıza bu özel yeri sunmanızı mümkün hale getirir. Benzer şekilde kış aylarında da evcil hayvanlarınız için özel bir alana ihtiyacınız vardır. Soğuk, yıpratıcı, rüzgarlı, yağmurlu ya da karlı havalarda evcil hayvanlarınız saklanabilecekleri bir yer arar. Dondurucu soğukların etkilerine karşı onları koruma altına almak için ürünlerin sunduğu kapalı alan avantajlarından yararlanabilirsiniz.
 • İç mekanlarda kullanılan köpek kulübesi çeşitleri siz evde yokken evcil hayvanlarınızın kendilerini daha güvende hissetmelerini mümkün hale getirir. Aynı zamanda evler köpeklerin kendine ait alanlar olduğu için terk edilme duygularıyla baş etmelerine de yardımcı olabilir. Her gün işe ya da okula gidiyorsanız ve evcil hayvanlarınızı evde tek başına bırakıyorsanız ürünlerin sunduğu güven duygusundan faydalanabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın siz evde yokken kendilerini kötü hissetmelerinin önüne geçmek istiyorsanız ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz.
 • Evcil hayvanlarınız için özel bir alan oluşturmak gün içinde sizin de daha rahat olmanıza yardımcı olur. Eğer evde yapacak çok işiniz varsa ve köpeklerinizle ilgilenecek vaktiniz yoksa ürünler evcil hayvanlarınıza tek başlarına vakit geçirebilecekleri bir alan sunmasıyla öne çıkar. Böylece siz işlerinizi hallederken köpeğiniz kendi başına evininin içinde zamanını geçirebilir.

Dış mekanlar ya da ev içi köpek kulübesi çeşitleri sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına birçok avantaj sağlar. Hem evcil hayvan sahipleri hem de köpekler için sunduğu özellikleri ürünler birçok kişi tarafından tercih edilir. Evcil hayvanlarınızın kendilerini daha rahat hissedebilecekleri bir alan sahip olmalarını istiyorsanız küçük ya da büyük köpek kulübesi fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Uygun köpek kulübesi fiyatları sayesinde ürünlerin sunduğu avantajlardan bütçenizi zorlamadan yararlanabilir, evcil hayvanlarınız için konforlu ve güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Köpek Kulübesi Çeşitleri

Ürünleri incelediğinizde farklı yerlerde kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlanan modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece evcil hayvanlarınız için ideal olan yaşam alanlarına pratik bir şekilde ulaşabilir, onların kendilerini rahat hissedecekleri bir alana sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz;

 • Ürünleri incelediğinizde genel olarak iç ve dış mekan köpek kulübesi çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Her ürün kendi içinde bazı özellikler sunmasıyla yerleştirildiği ortama iyi bir şekilde uyum sağlar. Aynı zamanda köpeklerinizin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde gidermenizi mümkün hale getirir.
 • Dış mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanan köpek kulübeleri, küçük evlere benzeyen bir tasarıma sahiptir. Seçenekleri incelediğinizde teraslı köpek kulübesi gibi müstakil ev tasarıma sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Genellikle bu ürünler eğimli çatı tasarımına sahiptir. Evcil hayvanlarınız için dış mekanlarda barınak ve koruma sağlamayı amaçlar. Genellikle tamamen kapalı bir tasarıma sahip olan ürünler, evcil hayvanlarınızın dışarı çıkabilmeleri için bir kapıya sahiptir. Bununla beraber bazı modellerde pencere detayları da olduğunu görebilirsiniz.
 • Dış mekanlar için birçok farklı model olsa da ürünler genellikle zorlu hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde özel olarak tasarlanır. Balkon, teras ya da bahçe gibi alanlarda rahat bir şekilde kullanılabilmesi sayesinde herkesin köpeklerine kolaylıkla bakmasını mümkün hale getirir. Soğuklara ve sıcaklara dayanıklı olacak şekilde dizayn edilen ürünler, evcil hayvanlarınızın dış mekanlarda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar. Ürünlerde kullanılan malzemeler güneş ışınları ya da yağmurun yıpratmasını önleyecek şekilde özenle seçilir. Böylece satın aldığınız ürünleri uzun süre kullanabilir, evcil hayvanlarınıza hoş bir yuva yapabilirsiniz.
 • İç mekanlar için tasarlanan ürünler de benzer şekilde evcil hayvanlarınızın konforlu bir yaşam alanına sahip olmasını sağlar.
 • Ayrıca köpek kulübeleri, iç mekanlarınıza farklı bir dekoratif etki katmanızı da mümkün hale getirir. Farklı renk detaylarına sahip olan modeller arasından istediğiniz özellikleri sunanları bulabilir, yaşam alanlarınıza hayalinizdeki etkiyi katabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için iyi bir ortam oluştururken aynı zamanda evlerinize farklı bir görünüm de kazandırabilirsiniz.
 • Yavru ya da yetişkin köpek kulübesi çeşitleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, yaşam alanlarınıza farklı bir etki katabilirsiniz. İç ve dış mekan fark etmeksizin her yerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünler arasından hayalinizdeki detayları sunan modellere anında erişebilir, istediğiniz özelliklere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Köpek kulübesi fiyatları ve modelleri arasından aradığınız detaylara ulaşabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Köpek Kulübesi Çeşitleri

Ürünleri incelediğinizde farklı malzemelerden üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece istediğiniz özelliklere pratik bir şekilde ulaşabilir, evcil hayvanlarınız için doğru ortamı oluşturabilirsiniz. Kulübe malzemeleri ve özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Ahşap köpek kulübesi çeşitleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında bulunur. Çürümeye karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan köpek kulübeleri, az bakım gerektirmesiyle birçok evcil hayvan sahibi tarafından tercih edilir. Özellikle dış mekanlar için bir ürün arıyorsanız ahşap olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber şık detayları, natürel dokunuşları ve hemen hemen her türlü mobilya ile başarılı bir şekilde uyum sağlamasıyla ahşaptan üretilen modeller iç mekanlarda da sıklıkla tercih edilir.
 • Metalden olan modeller genellikle paslanmaz çelik ya da alüminyum gibi malzemelerden üretilir. Metal, çizilmez ve çiğnenemez bir yapıya sahip olduğu için hareketli köpekler için iyi bir seçenek haline gelir. Ayrıca sağlam yapısı sayesinde herhangi bir problem yaşamadan uzun süre boyunca kullanılabilir. Bununla beraber metalden üretilen modeller sıcak havalarda dış mekan kullanımlarında uygun değildir. Güneş, metal kulübenin iç sıcaklığını artırabilir ve bu durum köpeklerinizin kendilerini rahatsız hissetmesine neden olabilir.
 • Plastik köpek kulübesi çeşitleri de ahşap gibi popüler olan seçenekler arasında bulunur. Hafif bir yapıya sahip olan plastik kulübeler, her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Az bakım gerektirmesi de ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Hortum ile içinin rahat bir şekilde temizlenebilmesi de plastik olanları birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Farklı renk ve şekil seçeneklerine sahip olan plastik modeller, iç mekanlarda da dekoratif bir etki oluşturmak için tercih edilir. İstediğiniz rengi ve farklı şekilleri ürünler arasından bulabilir, hayalinizdeki detayları iç mekanlarınıza taşımaya başlayabilirsiniz.
 • Demir köpek kulübesi çeşitleri genellikle tel şeklinde tasarlanır. Ürünleri incelediğinizde genel olarak büyük bir kafes görünümüne sahip olduklarını görebilirsiniz. Demir olanlar genellikle barınaklarda tercih edilir. Köpekleri rahat bir şekilde birbirinden ayırmanızı sağlarken tamamen delikli bir yapıya sahip olduğu için köpeklerin kendilerini kısıtlanmış hissetmelerinin de önüne geçer. Ürünlerin üst bölümlerinde genellikle çatı benzeri bir yapı bulunur. Bazı durumlarda çatılar ahşaptan üretilebilir.
 • Tel örgü köpek kulübesi çeşitleri de demir olanlarla benzer bir görünüme sahiptir. Bununla beraber tel örgüler daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Demir, sağlam ve yerinden kıpırdamayan bir yapı sunarken tel örgüler daha yumuşaktır.

Farklı malzemelerden üretilen kulübeler arasından evcil hayvanlarınız için uygun olanı bulabilir, köpek kulübesi fiyatları ve alternatifleri arasından aradığınız özellikleri sunan modellere anında erişebilirsiniz.

Özelliklerine Göre Köpek Kulübesi Çeşitleri

Ürünlerin özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Alttan ısıtmalı köpek kulübesi çeşitleri dış mekanlarda evcil hayvanlarına bakmak isteyen kişiler için idealdir. Alttan ısıtma sistemi sayesinde soğuk havalarda evcil hayvanlarınız daha rahat eder. Ayrıca alttan ısıtma sayesinde evlerinde daha keyifli bir şekilde vakit geçirebilir.
 • Demonte köpek kulübesi çeşitleri rahat bir şekilde kurulabilmesiyle öne çıkar. Eğer bahçenizde evcil hayvanlarınız için büyük bir alan oluşturmak istiyorsanız demonte olan modeller sayesinde bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Demonte modeller, pratik bir şekilde bir araya getirilebilmesi ve herkes tarafından kullanılabilmesiyle öne çıkar. Böylece evcil hayvanlarınız için ferah ve geniş bir ortam oluşturmanızı mümkün hale getirir.
 • Çitli köpek kulübesi çeşitleri evcil hayvanlarınızın bahçenizden kaçmasını istemiyorsanız kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Ayrıca şık detaylarıyla öne çıkan çitli modeller, bahçelerde de hoş bir görünüm elde edilmesini mümkün hale getirir. Farklı renkteki çitlere sahip olan ürünler arasından istediğiniz detaylara sahip olanları bulabilir, hayalinizdeki görünümü bahçelerinize taşıyabilirsiniz. Köpeklerinizin evin dışına çıktıklarında rahat bir şekilde koşabilecekleri bir alana sahip olmalarını istiyorsanız çitli modeller sayesinde bu isteğinizi hayata geçirebilirsiniz.
 • Üçgen köpek kulübesi çeşitleri de sevimli görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Küçük bir müstakil ev görünümüne sahip olan ürünler hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilecek şekilde üretilir. Kendine has detayları ve zarif görünümüyle birçok evcil hayvan sahibi tarafından tercih edilir.
 • Şişme evler ise su geçirmez bir malzemeden üretilmesiyle öne çıkar. Portatif barınak arayışında olan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Çadırlı modellerin şişirilmesi oldukça kısa süre içinde tamamlanabilir ve herhangi bir montaj işlemine gerek duymadan evcil hayvanlarınız için özel bir alan oluşturabilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip olmalarıyla öne çıkan şişme köpek kulübeleri, kampa giderken köpeklerini de yanına almak isteyen kişiler için idealdir. Açık hava etkinliklerine köpeklerinizi de götürmenizi kolaylaştıran şişirilebilir formdaki ürünler sayesinde rahat bir kullanım elde edebilirsiniz.
 • Verandalı köpek kulübesi çeşitleri de popüler olan alternatifler arasında bulunur. Müstakil evlerde olduğu gibi küçük bir verandaya sahip olan verandalı köpek kulübeleri, evcil hayvanlarınıza özgür bir alan sunar. Aynı zamanda bu verandaya evcil hayvanlarınızın yemeğini ya da suyunu koyabilir, rahat bir şekilde beslenebilecekleri bir alan oluşturabilirsiniz. Veranda rahat bir şekilde yıkanabilecek biçimde dizayn edildiği için evcil hayvanlarınız yemeklerini üzerine dökse bile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Böylece köpekleriniz için her zaman steril ve temiz bir ortam oluşturabilirsiniz.
 • Yalıtımlı köpek kulübesi çeşitlerinden şişirilebilir formda olan modellere kadar aradığınız ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilir, evcil hayvanlarınız için ideal ortamı oluşturabilirsiniz. Köpek kulübesi fiyatları ve özelliklerini inceleyerek aradığınız nitelikleri sunan ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz.
 • Pratik köpek kulübesi çeşitleri genellikle taşınabilir bir yapıya sahip olan ürünlerden oluşur. Portatif köpek kulübesi çeşitlerini dış mekanlara giderken de yanınızda taşıyabilir, ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde giderebilirsiniz.

Köpek kulübesi fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir ev varsa alternatifler arasından kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Boyutlarına Göre Köpek Kulübesi Çeşitleri

Köpek kulübesi ebatları incelendiğinde birçok farklı alternatif olduğu görülebilir. Böylece evcil hayvanlarınızın içinde rahat edebilecekleri alanlara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Köpek kulübesi boyutları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Köpek kulübesi büyük ya da küçük ebatlara sahip olduğu için her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir. İlk olarak ürünleri nerede kullanmak istediğinizi belirledikten sonra hangi ölçülerin sizin için uygun olduğuna karar vermeniz gerekir.
 • Pug, maltesa, jack russell terrier ya da golden köpek kulübesi çeşitleri arasından evcil hayvanınızın cinsine uygun olanı bulabilirsiniz. Farklı boyut seçenekleri sayesinde küçük ya da büyük ırklar için ideal ürünlere erişebilirsiniz.
 • Büyük ırk köpek kulübesi ölçüleri çeşitleri incelendiğinde genişliğinin 110 cm ya da 130 cm olduğunu görebilirsiniz. Böylece büyük ırk köpekler evlerinin içinde daha rahat bir şekilde hareket edebilir.
 • Golden köpek kulübesi ölçüleri genellikle çatı dahil 110 x 69 x 78 cm ölçülerinde olur. Golden, büyüyen bir köpek olduğu için geniş bir alan ihtiyaç duyar.
 • Küçük ırklar içinse genişliği 60 cm, 64 cm ya da 78 cm olan modeller yeterli olabilir.

Küçük ve büyük köpek kulübesi ölçüleri arasından evcil hayvanınız için ideal ortama ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Koçtaş’taki uygun küçük ve büyük köpek kulübesi fiyatları sayesinde aradığınız ebatlara kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Köpek Kulübesi Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Köpek Kulübesi Nasıl Isıtılır?

Seçenekleri incelediğinizde bazı modellerin kendiliğinden yalıtıma sahip olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca köpek kulübesi minderi kullanarak da evcil hayvanlarınız için sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

Köpek Kulübesi Nasıl Olmalı?

Ürünler evcil hayvanlarınızın içinde rahat bir şekilde hareket edebileceği bir yapıya sahip olmalıdır. Ayrıca kapıların köpeklerin içinden rahat geçebileceği boyutlarda olması gerekir. Dış mekanlarda kullanılacak ürünlerde ise yalıtım durumunun iyi bir şekilde kontrol edilmesi önemlidir.

Köpek Kulübesi Zemini Nasıl Olmalı?

Dış mekanlarda kullanılacak olan ürünlerin zeminlerinin yalıtımlı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda zemin bölümleri minder gibi ürünler ile daha yumuşak hale getirilmelidir. Köpekleriniz için yastık ya da yataklar ile evlerinin içini düzenleyebilir, daha konforlu ve rahat bir ortam oluşturabilirsiniz.

Köpek Kulübesinin İçine Ne Konur?

Kulübelerin içerisinde yorgan, battaniye, minder ya da yastık gibi eşyalar konulabilir. Ayrıca köpeğinizin içeride geçirdiği vakitten keyif almasını istiyorsanız köpek oyuncakları da bu konuda size yardımcı olabilir.

Yavru Köpek Kulübeye Nasıl Alıştırılır?

İlk olarak kulübelerin onlar için özel bir alan olduğunu onlara öğretmeniz gerekir. Kulübeleri hiçbir zaman ceza yöntemi olarak kullanmamalısınız. Köpeklerinizin sevdiği oyuncakları ya da beğendiği yaş mamaları kulübelerin içine koyarak bu alanlara daha rahat bir şekilde alışmalarını sağlayabilirsiniz.

En Çok Satan Köpek Kulübesi Hangileri?

Koçtaş Köpek Kulübesi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Isı Yalıtımlı Ahşap Köpek Kulübesi ''xlarge''
 2. Büyük Boy Ahşap Köpek Kulübesi
 3. Köpek Kulübesi Ahşap Köpek Evi Köpek Yuvası 2024
 4. Isı Yalıtımlı Ahşap Köpek Kulübesi, Medium
 5. Isı Yalıtımlı Ahşap Köpek Kulübesi ''small''
Daha fazla göster
39 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: