200 TL Üzeri Kargo Bedava

Köpek Ödülleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Patili Dostunuzu Köpek Ödül Maması İle Şımartın

Köpek ödül maması çeşitleri genellikle evcil hayvanlarınızın hoşuna gidebilecek aromaları barındıran ürünlerden oluşur. Bununla beraber köpek ödül maması kullanmak evcil hayvan sahiplerine de pek çok avantaj sunar. İlk olarak köpek ödülleri evcil hayvanlarınızı meşgul etmek için size yardımcı olabilir. Köpekler de insanlar gibi sıkılan canlılar olduğu için onlarla ilgilenmek için yeterli vaktiniz olmadığında ürünlerin sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. 

Köpek ödül mamaları aynı zamanda evcil hayvanlarınızın sevebilecekleri bir atıştırmalığa ulaşmalarını da kolaylaştırır. Ayrıca ürünler evcil hayvanlarınızın çeşitli davranışları daha kolay bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Evcil hayvanlarınızı eğitmek ve belirli komutları daha kolay bir biçimde algılamalarını sağlamak istiyorsanız köpek ödül mamaları çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. İkramlar, genel olarak evcil hayvanlarınızda istenen davranışları ödüllendirmek için kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bununla beraber köpek çubuk ödül maması gibi ürünleri doğru bir şekilde kullanmanız gerekir.

 Her ne kadar ürünler iyi davranışları ödüllendirse de kötü davranışların da oluşmasına neden olabilir. Bir köpeğin ödül algısını doğru davranışlarla bağdaştırmasını sağlayarak onlara istediğiniz eğitimi verebilirsiniz. Yetişkin ya da yavru köpek ödül maması çeşitleri evcil hayvanlarınızı mutlu ederken aynı zamanda onlarda istediğiniz davranışları geliştirmenize yardımcı olur. Her iki taraf için de pek çok avantaj sunan ürünler, evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Köpek ödül maması fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, evcil hayvanlarınızın sevebileceği ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı seçeneğe sahip olan köpekler için ödül maması çeşitleri sayesinde evcil hayvanlarınızın yemekten keyif alabileceği ürünlere anında erişebilirsiniz.

Olumlu Taraflarıyla Köpek Ödül Maması Çeşitleri

Ödül için üretilen köpek atıştırmalıkları birçok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Böylece köpek ödül maması çeşitleri evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir. Köpek ödül oyuncağı gibi ürünler de birçok farklı avantaj sunmasıyla dikkat çeker. Ödül maması köpek çeşitlerinin sunduğu avantajlar hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan maddelere göz atmaya başlayabilirsiniz;

 • Ürünler evcil hayvanlarınızın eğitimi için oldukça önemlidir. Yapılan araştırmalar ödül için verilen atıştırmalıklar sayesinde evcil hayvanlarınızı motive edebileceğinizi öne sürer. Böylece köpek ödül maması aracılığıyla evcil hayvanlarınızda iyi davranışların oluşmasını sağlayabilirsiniz. Kısa aralıklarla düzenli bir şekilde ödüle dayalı bir sistem geliştirerek evcil hayvanlarınızda istediğiniz davranışların gelişmesini sağlayabilirsiniz. Köpek eğitim ödülleri evcil hayvanlarınızın hareketlerini istediğiniz gibi iyileştirmenizi sağlamasıyla dikkat çeker. Bu yönüyle hem profesyoneller hem de evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir.
 • Köpek ödül kemikleri ya da bisküvileri evcil hayvanlarınızın rahatlamalarına yardımcı olur. Köpekler de insanlar gibi bazı durumlarda stres ya da huzursuzluk hissedebilir. Bununla beraber ürünler aynı zamanda evcil hayvanlarınızın kendilerini daha rahat hissetmelerini mümkün hale getirir.
 • Köpek için ödül maması çeşitleri aynı zamanda evcil hayvanınızla aranızda bir güven oluşturmanıza olanak tanır. Aranızdaki bağı güçlendirerek köpeklerinizle daha güçlü bir ilişki kurmanıza yardımcı olabilir. Köpekler için üretilen atıştırmalıklar sayesinde evcil hayvanlarınızla daha fazla temas halinde olarak onların da size güvenmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, köpek krakeri gibi ürünler ile evcil hayvanlarınızla direkt temas kurarak onların size alışmalarına yardımcı olabilirsiniz.
 • Ürünler eğer evcil hayvanlarınızı evde tek başlarına bırakmanız gerekiyorsa onlar için iyi bir dikkat dağıtıcı haline gelebilir. Ürünler genel olarak evcil hayvanlarınızı meşgul eder ve siz etrafta olmadığınız zaman onların dikkatlerinin dağılmasına yardımcı olur. Böylece evcil hayvanlarınızın köpek ödül maması çeşitleri ile can sıkıntısını ortadan kaldırabilir.
 • Ürünler aynı zamanda siz evden çıkarken evcil hayvanlarınızın ayrılık korkularını aşmalarına yardımcı olmanızı da sağlar. Ayrılırken köpeklerinize ödül vermek genellikle onların ayrılık kaygısı için kısa süreli bir çare haline gelebilir. Ayrıca köpek ödül maması çeşitleri sayesinde evcil hayvanlarınızın sizin evden ayrılmanızla olumlu bir ilişki kurabilir. Böylece evde tek başına kalmayı daha az stresli bulabilir. Bazı köpekler yalnız başına kalma korkusu yaşadığı için birçok evcil hayvan sahibinin hayatını zorlaştırır. Bununla beraber köpek ödül maması çeşitleri sayesinde bu tip problemleri daha rahat bir şekilde aşabilirsiniz.
 • Köpek ödül maması çeşitlerini evcil hayvanlarınızın keşfetmesi için saklayarak onların meşgul olmasını da sağlayabilirsiniz. Ayrıca siz evde olmadığınız zamanlarda onlara çiğneyebilecekleri bir şey de sunabilirsiniz. Köpekler evcil hayvanları evde olmadığında sıkıldıkları ya da terk edilmekten korktukları için evdeki mobilyaları kemirebilir, çiğneyebilir ya da parçalayabilir. Bununla beraber köpek ödül maması çeşitleri bu tip durumların yaşanma olasılığını azaltmanıza yardımcı olur.
 • Bazı köpek ödül maması çeşitleri evcil hayvanlarınızın sağlığını da desteklemenize imkan tanır. Diş sağlığı ya da tüy sağlığı konusunda ürünler evcil hayvan sahiplerine yardımcı olabilir.

Köpek ödül maması fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, evcil hayvanlarınızın için güzel atıştırmalıklara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Köpek Ödül Maması Çeşitleri

Köpek ödül maması çeşitleri birçok farklı alternatife sahip olduğu için ürünler arasından istediğinizi kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Köpek ödül maması çeşitlerinin ne olduğu hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.

 • Köpek ödül kemiği çeşitleri sayesinde evcil hayvanlarınızı oyalarken aynı zamanda onların diş sağlıklarını da iyileştirebilirsiniz. Siz evde olmadığınız zamanlarda çiğneyerek kendilerini rahatlatan köpekler, ürünler sayesinde diş bakımlarını da pratik bir şekilde gerçekleştirebilir.
 • Kurutulmuş köpek ödülleri incelendiğinde birçok farklı aroma olduğu görülebilir. Dana kuyruk, dana gırtlak, kuzu kulak, dana ciğer ya da dana sinir gibi farklı seçeneklere sahip olan köpek ödül maması çeşitleri arasından aradığınız ürünü kolay bir şekilde bulabilir, evcil hayvanlarınızı dilediğiniz gibi beslemeye başlayabilirsiniz.
 • Köpek ödül bisküvisi çeşitleri de evcil hayvanlarınız için birçok farklı alternatif sunar. Vanilyalı, etli, ıspanaklı, patatesli, balıklı, peynirli ya da pirinçli gibi birçok farklı aromaya sahip olan bisküvi formundaki köpek ödül maması çeşitleri arasından evcil hayvanlarınızın hoşuna gidecek aromayı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca kalp, kemik ya da sandviç gibi farklı şekillere de sahip olan ürünler, evcil hayvanlarınızın dikkatini çekebilir.
 • Köpek ödül çubukları da isminden anlaşılabileceği gibi çubuk formunda olan ürünlerden oluşur. Çubuk formunda olan ürünlere aynı zamanda stick köpek ödül maması ismi de verilir. Ürünler et, tavuk ya da av hayvanlı gibi farklı aromalara sahip olabilir.
 • Köpek ödül maması bisküvi ya da kemik gibi farklı formlarda olabilir. Köpek ödül kemikleri sayesinde evcil hayvanlarınızın diş sağlığını koruyabilirsiniz. Evcil hayvanınızın sevdiği aromalara sahip olan köpek ödül çubuğu ise onları eğitmenizde size yardımcı olabilir. Köpek eğitim maması çeşitleri sayesinde evcil hayvanlarınıza komutları daha rahat bir şekilde öğretebilirsiniz. Ayrıca köpek eğitim ödül maması çeşitleri evcil hayvanlarınızın istemediğiniz davranışları yapmasını da engelleyebilir.

Kaliteli köpek ödülleri evcil hayvanlarınıza birçok konuda iyi gelebilir. Koçtaş’taki köpek ödül mama fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Uygun köpek ödül maması fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan evcil hayvanlarınıza sürprizler yapabilirsiniz.

Köpek Ödülleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Köpek Ödül Maması Nedir?

Köpek ödül maması da genel olarak evcil hayvanlarınız için bir atıştırmalık olarak özetlenebilir. Eğitme, istenmeyen davranışları ortadan kaldırma, tüy sağlığını iyileştirme, diş bakımı ya da eğlence gibi amaçlarla kullanılabilen ürünler, evcil hayvanlarınızla aranızdaki bağı da geliştirmenize yardımcı olabilir.

Köpek Ödül Maması Kaç Aylıkken Verilir?

Köpek ödül maması çeşitlerini evcil hayvanlarınız doğduğu gibi vermeniz önerilmez. Genellikle köpekler 3 ayı geçtikten sonra ürünler ile beslenmesi tavsiye edilir.

Köpek Ödül Maması Ne Zaman Verilir?

Ürünleri köpekleriniz 3 ayı doldurduktan sonra vermeye başlayabilirsiniz. Bununla beraber ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmak için evcil hayvanlarınıza ürünleri her gün vermeniz önerilmez. Özel davranışlar yaptığında ya da eğitmek istediğinizde belirli aralıklarla ürünlerden vererek onlarda olumlu davranışların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Köpek Ödül Maması Kaç Tane Verilir?

Ürünlerden kaç tane verilmesi gerektiği satın aldığınız köpek ödül maması türüne göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, kemik formunda olanlardan bir tane vermeniz yeterli olabilirken küçük bisküvilerden birkaç adet vermeniz önerilir. Satın aldığınız ürünün arka tarafındaki bilgileri inceleyerek ne kadar vermeniz gerektiği hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Köpek Ödül Maması Zararlı Mı?

Köpek ödül maması genel olarak zararlı olmasa da evcil hayvanlarınıza ne kadar miktarda vermeniz gerektiğini iyi bir şekilde hesaplamalısınız. Çok fazla miktarda verildiği zaman kilo ya da obezite problemlerine neden olabilecek ürünleri dikkatli bir şekilde vermeniz önerilir.

En Çok Satan Köpek Ödülleri Hangileri?

Koçtaş Köpek Ödülleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Pedigree Markies 150 gr
 2. Garden Mix Dana Eti Sarılı Kemik Köpek Ödül Maması 75 Gr
Daha fazla göster
23 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: