750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kettle ve Su Isıtıcılar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kettle ve Su Isıtıcılar

Kettle ve su ısıtıcılar, mutfağınızdaki kaynar su ihtiyacını, enerjiden ve vaktinizden tasarruf etmenizi sağlayarak karşılayan küçük ev aletlerinden biridir.
Bulaşık suyu için hazırlanması gereken sıcak su ihtiyacınızda, çorba, mantı, makarna gibi yemeklerinizin hazırlanmasında ve her türlü sıcak içecek hazırlığında lazım olan sıcak su ihtiyacını kettle ile hızlıca karşılayabilirsiniz. Kettle su ısıcıtısı modellerinin kapaklı ve yalıtımlı hazneye sahip olması ısı ve enerji kaybını engelleyerek, zamanı daha verimli kullanmanıza olanak sunar.

Anında Sıcak Su: Kettle ve Su Isıtıcı Modelleri

Kettle ve su ısıtıcılar farklı modellere sahip olmasına rağmen temelde aynı görevi yerine getirir. Ürünlerin birbirinden farklılıkları ise dış görünümleri ve teknik özelliklerinde kendini belli eder. Mutfak eşyaları içinde vazgeçilmezler arasında yerini alan su ısıtıcısı ürünlerin yapıldığı materyal, teknik özellikler, ürün modeli, su haznesi, otomatik kapanma özelliği, gizli ve açık rezistansa sahip olması, suyu sıcak tutma özelliği ve kapasitesi gibi pek çok işleve göre farklılık göstermektedir. Kettle ve su ısıtıcılar plastik gövde, paslanmaz çelik ve sıcağa karşı dayanıklı cam ürünlerden üretildiği gibi, birbirinden farklı renkleriyle de mutfağınızın dekorasyonuna uygun modellere sahiptir. Kettle ve su ısıtıcılar için en önemli özelliklerden biri de az enerji harcıyor olması ve kireç birikiminin en az seviyede oluşuyor olmasıdır. Kablo gizleme yeri bulunan kettle modelleri mutfağınızın düzenli görünmesi için oldukça önemlidir.

Pratik Bilgi: Su Isıtıcısı Temizliği Nasıl Olmalı?

Kettle ve su ısıtıcılar, sağlığımız açısından temizliğinin doğru yapılması gereken küçük ev aletlerinden biridir. Bu ürünlerin temizliğinde kimyasal maddeler kullanmak toksik maddelerin vücuda girmesine neden olabilir. Su ısıtıcı içerisinde oluşan kireç için kaynatılmış suyun içerisine bir bardak sirke koyup bir gece bekletmek basit ama etkili bir çözüm olacaktır. Limon suyu ile de su ısıtıcı kettle temizliği mümkün. Limon suyunu kireçli bölgelere sıkarak en az bir saat bekletip ardından kettle içerisinde su kaynatarak temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. King, Sinbo, Beko ve Arzum gibi pek çok markaya ait kettle modelleri, farklı özellikleriyle kullanıcının beğenisine sunulmaktadır. Kettle fiyatları da marka ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.
Kettle ve su ısıtıcılar için siz de ihtiyacınız olan doğru ürünü, pek çok fiyat alternatifi ile Koçtaş’ta bulabilirsiniz. online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ı şimdi ziyaret edin ve tek tıkla siparişinizi tamamlayın. .
 
 
 

Daha fazla göster