750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Şerit Metreler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Şerit Metreler

Şerit metreler, günlük hayatın bir çok alanında gerekli olan uzunluk ölçme işlemlerinde kullanılan ölçü aletleri arasında yerini alır. Günlük hayatın yanı sıra iş hayatında da pek çok alanda kullanılır. Bu açıdan farklı ürün çeşitleri ile hem amatör hem profesyonel kullanıcılara hitap eder.

Birbirinden Kullanışlı Şerit Metre Çeşitleri

Hırdavat el aletleri ve oto kategorisi altında yer alan şerit metreler doğru bir ölçüm işlemi gerçekleştirebilmeniz için genellikle sert malzemelerden üretilir. Çelik metre, en çok tercih edilen ürün çeşidi olarak göze çarpar. Ölçüm sırasında oluşabilecek hata payını minimize eden ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda farklı uzunluklarda bulabilirsiniz. 3 metrelik, 5 ve 8 metrelik farklı uzunluklara sahip şerit metrelerin yanı sıra arazi kullanımına uygun arazi tipleri de mevcuttur. Bu tip ürünler çok daha uzun mesafeleri ölçmeye yönelik tasarlandığından dolayı 20 ya da 30 metrelik uzunluk seçeneklerine sahiptir. Ayrıca ölçüm esnasında kırılma ihtimaline karşın yumuşak malzemeden üretilir. Aynı kategori altında ahşap kırma metre, fiberglass kırma metre, paslanmaz çelik gönye gibi farklı ölçüm aletlerini bulabileceğiniz gibi, çelik cetvel ve çırpı ipi gibi yardımcı elemanlara da ulaşabilirsiniz. Standart şerit metreler doğrusal uzunlukları ölçmenize olanak sağlarken açılı uzunluk ölçümlerinde kırma metreleri de tercih edebilirsiniz. Şerit metre fiyatları ürünlerin ölçebildiği maksimum uzunluğa ve kullanılan malzemeye bağlı olarak değişkenlik gösterirken, 3 metrelik standart şerit metreler, her bütçeye uygun fiyatlar sunar. Ürünler arası fiyat farklılığına neden olan bir diğer etmen ise marka olarak değerlendirilebilir.
Ölçü aletleri üreten firmalar arasında yer alan Mac Allister, Stanley, Nur-Al Hırdavat, Dekor, Saarpor, Ermo ve İzeltaş'ın en fonksiyonel ürünleri şimdi Koçtaş’ta! Alanında uzman markalar ve ihtiyacınıza yönelik şerit metreler için Koçtaş’a gelin. En kaliteli ürünü fiyat avantajlarıyla kolayca sepetinize ekleyin.

Daha fazla göster