750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Panalı Metal

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Panalı Metal

Ev ve bahçe dekorasyonunda farklı ürün seçenekleriyle hizmet veren Panalı; masa, sandalye gibi mobilyalardan oluşan koleksiyonlarında modern tasarımlara imza atıyor. Rahat ve kullanışlı bahçe mobilyaları, Panalı Metal ferforje modelleriyle satışa sunuluyor. Hafif yapıları ve kolay kullanımlarıyla beğeni toplayan ürünlere, bahçelerde olduğu kadar teras ve balkonlarda da yer veriliyor.

Panalı Metal Ferforje Masa ve Sandalye Setleriyle Öne Çıkıyor

Dayanıklı yapılarıyla olduğu kadar estetik tarzlarıyla da dikkat çeken ferforje masa ve sandalye modelleri, kullanıcılara tekli olarak sunulabildiği gibi, setler halinde de üretiliyor. Markanın öne çıkan ürün grupları arasında yer alan Panalı Metal masa ve sandalye setleri, hem 2'li hem de 3'lü modeller olarak tasarlanıyor. Hafif yapılardaki mobilyalar, açık ve kapalı alanlarda rahat taşıma olanağı sağlıyor. Katlanabilir olmaları sayesinde kolay taşıma imkanı sunan ferforje masa ve sandalye çeşitlerini kullanmadığınız zamanlarda rahatça muhafaza edebilirsiniz. Katlanabilir setler, dar alanlarda az yer kaplayarak yerden tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Zorlu şartlara dayanıklı olan bu ürünler, dış mekanlarda soğuk ve rüzgardan en az etkilenecek şekilde tasarlanıyor. Genellikle metal malzemeden hazırlanan ferforje bahçe mobilyası setleri, metal ve ahşap birlikte kullanılarak da üretilebiliyor. Siyah, beyaz, krem, bronz gibi renk seçenekleri bulunan mobilyalar, eskitme bronz ve kahverengi tonlarıyla da dikkat çekiyor. Modern tasarımlardan oluşan Panalı metal bahçe mobilyası setleri, kolay temizlenebilen yapılarıyla da beğeni topluyor. Genellikle standart ölçülerden oluşan ferforje masa ve sandalye setleri, kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. Çoğunlukla 70 cm ile 75 cm arası yüksekliğe sahip olarak bulabileceğiniz masalar, 60 cm ile 70 cm arası genişlik ve derinlik ölçüleri sunuyor. Sandalye modellerindeyse 90 cm ile 95 cm arası yükseklik, 38 cm genişlik ve derinlik ölçüleri uygulanıyor. Kolay temizlenebilme özelliğine sahip olan mobilyalar, hafif nemli bir bezle silinip ardından kurulanarak kullanılabilir.

Panalı Markası Şimdi Koçtaş Avantajları İle Elinizin Altında

Dış mekanlarda olduğu kadar iç mekanlarda da tercih edilebilecek mobilya çeşitleriyle Panalı Metal markası, kullanıcılara hem kaliteli hem de şık ürün seçenekleri sunuyor. Panalı Metal masa ve sandalye setleriyle birlikte markanın farklı ürün modellerini Koçtaş'ta inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla göster