750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Saksı Tabakları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
40 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Saksı Tabakları

Saksı tabakları, açık ya da kapalı alanlarda kullanılan saksıların altlarında kullanılan tabak şeklindeki malzemedir. Saksı tabakları, üzerinde bulunan bitkinin ekildiği toprağın etrafa dağılmaması, saksıdaki suyun akmaması ve gerektiğinde bitkinin su ihtiyacınız karşılayabilmesi amacı ile kullanılır. Saksı tabakları, altına konulacak saksı ile aynı renk ve desene sahip olabileceği gibi farklı renk ve desende de olabilir.

Çiçeklerinizin Görünümüne Güzellik Katacak Saksı Tabağı Çeşitleri 

Çiçekler ve diğer bitkilerin ekili olduğu yerlerde kullanılmak üzere tasarlanan  saksı tabakları, üretildikleri malzemeler, şekilleri ve diğer özelliklerine göre çeşitlere sahiptir.  Seramik saksı tabağı, seramik malzemeden işlenip yüksek derecede pişirilerek üretilir. Seramik saksılar ile tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Plastik saksılar için  plastik saksı tabağı modelleri tercih edilebilir. Plastik modeller hafif olması ile daha kolay kullanım sunar. Seramik modeller plastik modellere göre dış etkenlere daha dayanıklı olması ile uzun süre kullanılabilmesi mümkündür. Şekillerine ve büyüklüklerine göre de farklı saksı tabağı seçenekleri de bulunur. Saksı tabağı çapları 9 santimetreden başlayarak 40 santimetreye kadar seçeneklere sahiptir. Şekil olarak ise saksıların şekline göre yuvarlak, dikdörtgen ve oval seçeneklerle sunulur.

Saksı Tabakları İle Şık Dekorasyon Fikirleri

Saksı tabağı modelleri arasında çok farklı renk ve desen seçeneği bulunur. Birbirinden canlı renklere ve hoş desenlere sahip saksı tabakları ile salonda, balkonda, terasta ya da kapı önlerinde konumlanan saksılarınızın görünümüne şıklık katabilirsiniz.  Saksı tabağı fiyatları tabağın imal edildiği malzemenin kalitesi, tasarım özellikleri ve tabak boyutu gibi unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterir.
Saksı tabaklarına yönelik tüm ihtiyaçlarınızı Koçtaş’ta! Çok çeşitli renk ve model seçeneğine sahip ürünler arasından istediğinizi seçerek saksılarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Online alışveriş kolaylığıyla şimdi tıklayın ve seçtiğiniz modeli sepete ekleyin.

Daha fazla göster