750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tabureler ve Katlanır Sandalyeler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
53 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Tabureler

Evlerimizin sevimli eşyaları  tabureler, geniş kullanım alanları ile geniş bir dekorasyon çeşitliliği sunmaktadır.  Katlanır tabure sayesinde sıkışık alanlara efektif çözümler üretirken  puf tabure ile mobilyalarınızla uyumlu bir şıklık yakalayabilisiniz.

Tabure Nedir?

Fransızca "tabouret" kelimesinden dilimize geçen tabure, sırt ya da kol kısmı bulunmayan iskemle manasına gelmektedir.  Tabure çeşitleri metal, ahşap veya plastikten üretilebilir. Kullanım alanına göre boyları 40 santimden 100 santime kadar değişebilir.

Tabure Kullanım Alanları Nelerdir?

Oldukça geniş bir kullanım alanı sunan tabureleri, mutfağınızdan banyonuza, iş yerlerinizden bekleme salonlarına kadar her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem pratik hem de tamamlayıcı mobilyaların kullanım alanı, sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.

Tabure Çeşitleri Nelerdir?

Dekoratif tabureler kullanım alanlarına göre çeşit çeşit modellere sahipler.  Metal tabure, bulunduğu ortama daha modern bir hava katarken,  renkli tabure ile alternatif dekorasyon çeşitliliği elde edebilirsiniz.  Bar sandalyesi  gibi uzun modeller, sırt destekleri sayesinde daha rahat bir kullanım sağlarken, evinizin dizaynını da daha fazla ön plana çıkarabilir. Piknik tabure modelleri ile ise çıktığınız gezilerde konforu yakalayabilir, pratik bir fonksiyonellik sağlayabilirsiniz.  

Dekoratif Tabureler ve Dekorasyon Fikirleri

Tabure ve sandalyeler  mutfak  dekorasyonununuzu ön plana çıkaran önemli detaylardır. Amerikan mutfakların önüne yerleştireceğiniz parlak metal tabureler mutfağınızda şıklık rüzgarı estirebilir. Dar bir mutfağa sahipseniz, yer kaplayan hacimli sandalyeler yerine küçük ve sevimli tabureler kullanabilirsiniz. Ahşap tabure modellerini dekoratif olarak, istediğiniz alanda  komodin olarak kullanabilirsiniz. Üstüne koyacağınız herhangi bir bitki ile ev dekorasyonunuza hareket kazandırabilirsiniz.

Tabure fiyatları

Uygun fiyatlı tabureler, banyo, balkon, bahçe gibi alanlarda oldukça kullanışlı olabilirler.  Tabureler ve fiyatları, pek çok etkenden dolayı değişkenlik gösterebilir. Tabure fiyatları   Koçtaş  fırsatları ile şimdi çok daha uygun!

Daha fazla göster