750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
37 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Selsil

Selsil

Sel Dış Ticaret ve Kimya Sanayi A.Ş. 1991 yılında üretime başlayan bir firmadır. Selsil, şirketin ana markası olup yapı ve otomotiv kimyasalları üretmektedir. Şirket günümüzde 7 kıtada toplam 107 ülkeye ihracat yapmaktadır. Farklı ülkelerde çeşitli fuarlara katılarak kendisini tanıtmaya devam eden Selsil, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 

Otomotiv Sektöründe Temizlik Artık Daha Kolay

Selsil, otomotiv sektöründe kullanışlı kimyasallar üreterek, otomobillerinizi bakımlı tutmanıza yardımcı oluyor. Marka, otomotiv sektöründe; balata temizleme spreyleri, motor temizleme spreyleri, klima temizleme spreyleri, pas sökücü ve yağlayıcı sprey, lastik parlatıcıları, lastik fitil yenileme spreyleri, torbido temizleyicileri, karbüratör temizleme spreyleri gibi otomobilleri baştan aşağı temizleyebilecek ürünler satışa sunmaktadır. Selsil, ürettiği temizlik kimyasallarında başarılı bir formül kullanarak, otomobil aksamlarında oluşan yağ, kir, pas ve benzeri kalıntıların kolaylıkla yok edilmesini sağlar. Ardında herhangi bir kalıntı bırakmayan bu temizlik ürünleri, uygulandığı alanda parlama sağlar. Otomobil aksamlarının ilk günkü haline gelmesini hedefleyen Selsil ürünleri, uygulandığı alana toz yapışmasını da engeller.

Tadilat ve Tamirat İşlerinizde Selsil Sizinle

Dekoratif değişiklikler, geçmişten günümüze süregelmiş eylemlerdendir. Bu değişikliklerin bazıları keyfi bazıları ise zorunludur. Selsil yapı dekorasyonları alanında da müşterilerine hizmet vermektedir. Bu bağlamda; çatlak macunları, ahşap dolgu macunları, hızlı yapıştırıcılar, montaj köpükleri, montaj yapıştırıcıları ve dekoratif sprey boyalar üretmektedir. Markanın ürettiği çatlak macunları kolay uygulanabilir özellikte olup kuruduktan sonra boyanabilir. Ahşap dolgu macunları ise kullanıcıya; ahşap parke ve lamine zeminlerde oluşan yarıkların kolay ve temiz bir şekilde doldurulmasını vadeder. Hızlı ve güçlü yapıştırıcılara da imza atarak hibrit, akrilik, solvent ve poliüretan bazlı yapıştırıcı üreten marka uygulanma alanlarına yönelik farklı bazda ürünler ortaya koymaktadır. Marka sprey boyalarında ise oldukça geniş bir renk yelpazesi sahiptir. Akrilik esaslı ve solvent bazlı bu sprey boyalar; ahşap, metal, seramik, plastik, beton gibi birçok alanda uygulanabilir. Evinizde ve otomobilinizde yapmak istediğiniz tüm tadilat işleri için uğrayabileceğiniz adreslerden biri olan Selsil ürünlerine; Koçtaş'tan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Online olarak sipariş verebilir, Koçtaş güvencesi ile hızla ürününüze ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla göster