500 TL ve Üzerine Kargo Bedava 500 TL ve Üzerine Kargo Bedava
Ocak Kataloğu Çıktı!

“14 Şubat Sevgililer Günü’nde Ne Alsam” Diyenlere 2019 Sevgililer Günü Hediyeleri

Takvimler şubat ayını gösterdiğinde 14 Şubat Sevgililer Günü heyecanı dünyanın dört bir yanını sarıyor. Caddeler, sokaklar, AVM’ler, mağazalar... Şehrin her yanında kalpler uçuşurken, çiftler partnerleri için “Hangi hediyeyi alsam?” telaşına düşüyor. Erkeklere sorarsanız 14 Şubat sevgililer günü için kadınlara hediye beğendirmek çok zor. Kadınlar ise erkeklere alabilecekleri hediyelerin kısıtlılığından şikayetçi... Parfüm, cüzdan, çanta, ayakkabı, kemer, gözlük, saat... Bunlar akla ilk gelen 14 şubat hediyesi seçenekleri. Ama siz siz olun, sevgilinizi memnun etmek istiyorsanız asla klişelere bağlı kalmayın! Bu yıl aşk dolu ve yaratıcı Sevgililer Günü hediyeleri ile sevgilinizi şımartmak için kollarınızı sıvayın.

Sevgilisini Mutlu Etmek İsteyen Erkeklere: Sevgililer Günü Hediyeleri Bayan İçin
Sevgililer Günü ne zaman
sıradan oldu ki! Herkes birbirine en güzel hediyeyi almak için yarışırken siz de sevgilinize kendisini özel hissettirecek sıra dışı armağanlar hazırlayabilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri erkek için aslında bir fırsat! Duygularını kelimelerle ifade etmekte zorlanan erkekler yaratıcı hediye fikirleri ile kadınların gönlünü fethedebilir. Bu anlamda çerçeveler, aynalar ve çeşitli dekoratif öğeler kullanılabilir. Birlikte çekilen fotoğraflarınızı yerleştireceğiniz şık çerçevelerle, kokulu mumların bulunduğu aşk kokan bir kutu sevgilinizin ruhunu okşamak için ideal. En sevdiği çiçeklerden özel bir buket yaptırın ve şık bir vazo içinde kendisine hediye edin. Makyaj kutuları ve aynalar ise sevgilinizin güzelliğini vurgulayacaktır. Unutmayın düşünülmüş hediyeler kadınların her zaman hoşuna gider. Dekoratif kutular içerisinde sunacağınız hediyelerse ona kendisini daha değerli hissettirir. Çıtayı biraz daha yukarılara taşımak istiyorsanız ham olarak satılan boyanabilir ahşap eşyalara göz atın. Yaratıcılığınızı kullanarak renklendireceğiniz bu ürünlerle el emeği göz nuru bir 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. 

Sevgilisini Mutlu Etmek İsteyen Kadınlara: Sevgililer Günü Hediyeleri Erkek İçin
Eğer erkek arkadaşınız ya da eşiniz için yaratıcı bir 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi almak istiyorsanız; havalı bir duvar saatine romantik notlar iliştirerek kendisine onsuz bir türlü vaktin geçmek bilmediğini, onunla buluşmak için dakikaları saydığınızı anlatabilirsiniz. Şık bir masa lambası ofiste her an sizi hatırlamasını sağlar, seçeceğiniz şık bir abajur ise evinde çok daha iyi dinlenmesine fırsat tanır. Bulunduğu tüm ortamlarda dekoratif bir etki bırakmak için duvar panolarından ya da göz alıcı biblolardan da faydalanabilirsiniz. Sevgililer Günü hediye seçenekleri konusunda yaratıcılığınıza ve kalbinize güvenin. Ona olan aşkınız ilhamınız olacak! Yeter ki kalbinizin sesini dinleyin...

Sevgilinizi hayran bırakacak hediyeler için seçtiğiniz ürünlere 14 Şubat indirimleri sayesinde avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Belki de bu Sevgililer Günü’nde ona aldığınız hediye, birlikte yaşayacağınız evin ilk eşyası olacak! Haydi o halde Sevgililer Günü kampanyası ile en güzel hediye seçeneklerini sepetinize ekleyin, sevginizi mutlu edin!