750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Mum Silikonlar

Mum Silikonlar

İnsan hayatının en önemli unsurlarından biri olan evler, zaman içerisinde bakım ve onarım gerektirebilir. Bu noktada bakım ve onarım işlemlerinde oldukça sık tercih edilen araç ve gereçlerin başında mum silikonlar gelir. Ev içerisinde kullanılan ahşap, metal, plastik, pvc gibi eşyalarda meydana gelen hasar ve problemlerin onarılmasında fonksiyonel bir işleve sahiptir. Mum silikon yapısı itibariyle her türlü eşyayı kolaylıkla yapıştırma ve onarma işlevi görür. Kolay kullanım olanağı sunar, yapıştırma işlevini en üst düzeyde meydana getirerek, eşyaların kullanım süresini uzatmaya yardımcı olur. Silikon ve mastikler kategorisinin hemen altında yer alan mum silikonlar, koku yapmayan malzemelerden üretilir ve yapıştırıldığı zeminde iz bırakmadan kolaylıkla temizlenebilir.

Mum Silikonlar Nerelerde Kullanılır?

Pratik ve fonksiyonel bir kullanım imkanı sunan ürün, sert ve zorlu zeminlere yanlış uygulandığında kolaylıkla çıkarılarak temizlenebilir. Kolay uygulanma özelliği sayesinde ürün, eşyalara zarar vermeden tekrar kullanılabilir. Sıcak silikon tabancaları yardımıyla eşyalara ve her türlü zemine uygulanabilen mum silikonlar bazı eşyalar üzerinde elektrik yalıtımı yapması amacı ile de kullanılabilir. Ev, ofis, hastane, okul vb. birçok alanda eşyaların tamiri ve onarımı için kullanılan silikon mumu halıları zemine sabitleme veya tehlikeli olabilecek elektrik kablolarını sabitleme amacı ile kullanılabilir. Ev ve iş yerlerindeki kullanımı bunlarla sınırlı olmayan sıcak silikon mumu hediyelik eşya ve süs eşyası yapımında da kullanılmaktadır. Her türlü kumaş, deri, karton ve sentetik maddeler üzerinde kullanılabilen ürün uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir. Mum silikon fiyatları, kullanılan ürün malzemesi ve markaya göre değişiklik gösterir. Plastik çiçek yapımından, maket ve oyuncak imalat sektörüne kadar çok farklı sektörlerde kullanılan mum silikonlar, kapı, çekmece ve dolap gibi hareketli sistemlerin bakım ve onarımında da kullanılır. Güçlü dokusu ile malzemeleri kolaylıkla yapıştırmaya ya da sabitlemeye yarayan ürün, kullanıldığı zemin veya malzemeye zarar vermez ve iz bırakmadan kolaylıkla çıkarılabilir. 
Staged alışveriş imkanı ile de sahip olabileceğiniz mum silikonlar, uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikasına sahip Koçtaş'ta sizi bekliyor. Keşfedin, sepetinize ekleyin.

Daha fazla göster