Peşin Fiyatına 7 Taksit

Temizlik Bezleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Temizliğin Vazgeçilmezi Temizlik Bezleri

Temizlik bezleri evlerden iş yerlerine kadar hemen hemen her yerde kullanılan ürünler arasında bulunur. Temizlik yapmayı kolaylaştıran ve hemen hemen her nesneyi temizlemeyi mümkün hâle getiren temizlik bezleri, günlük hayatın önemli parçalarındandır. Her ne kadar kullanılan malzemenin kalitesi de temizliğin daha iyi bir şekilde gerçekleştirilebilmesini mümkün kılsa da temizlik bezleri de sunduğu özelliklerle istediğiniz performansı elde etmenizi kolaylaştırır. Bununla beraber seçenekleri incelediğinizde farklı görevler için özel olarak üretilen modeller de olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, normal bir temizlik bezi ile cam yüzeyleri temizlemeye kalktığınızda su lekesi benzeri istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Bununla beraber cam temizlemek için özel olarak tasarlanan ürünler, sadece suyla ıslatılarak cam yüzeylerdeki tozun rahat bir şekilde alınmasını mümkün hâle getirir. Böylece cam yüzeyleri sildikten sonra kurulamanızı gereksiz hâle getirir.

Temizlik bezleri, sunduğu ek özellikler sayesinde hem zamandan hem de emekten tasarruf elde etmenizi sağlar. Böylece temizlik için harcadığınız süreyi azaltmanızı ve ortaya çıkan sonuçtan memnun kalmanızı mümkün kılar. Cam bezi fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek yaşam alanlarınızı daha rahat bir şekilde temizleyebilir, istediğiniz performansı kısa süre içinde elde edebilirsiniz. Cam yüzeylerin yanı sıra ürünleri incelediğinizde yer ya da ahşap gibi çeşitli yüzeyler için özel olarak üretilen ürünler de olduğunu görebilirsiniz. Amaca yönelik olacak şekilde tasarlanan temizlik bezi çeşitleri, yaptığınız işten iyi bir şekilde verim almanızı sağlar. Böylece yaşam alanlarınızdan iş yerlerinize kadar her yerde istediğiniz temiz görünümü yakalamanızı mümkün kılar. Renklerle ya da yüzeylerinin yapısıyla birbirinden farklılaşan ürünler, her türlü temizliği daha rahat bir şekilde yapmanıza olanak tanır. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra temizlik bezi fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız modellere ulaşabilir, yaptığınız temizliği daha verimli hâle getirebilirsiniz. Toz almadan yüzey silmeye kadar çeşitli işlemler için dizayn edilen temizlik bezleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda size hitap edeni kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Temizlik Bezi Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Temizlik bezleri evlerin ya da iş yerlerinin vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Temizlik yapmayı kolaylaştırmasının yanı sıra daha iyi bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hâle getiren temizlik bezleri, kullanıcılarının birçok ihtiyacına yanıt verir. Ürünlerin sunduğu özellikler ve avantajları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, günlük hayatınıza nasıl fonksiyonellik katabileceğinizi öğrenebilirsiniz;

 • Ürünlerin en önemli avantajları arasında yüzeyleri daha rahat bir şekilde temizlemenizi mümkün hâle getirmesi gelir. Seçenekleri incelediğinizde farklı yüzeylerde istediğiniz performansı alabileceğiniz şekilde kendi içinde çeşitlendirilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Bazı ürünler cam yüzeylerde etkili bir temizlik performansı elde edilmesini sağlarken bazıları toz alma konusunda kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunar. Evinizin her köşesini iyi bir şekilde temizlemenize yardımcı olacak alternatifler içeren temizlik bezleri, herkesin istediği görünümü kolay bir şekilde elde etmesini sağlar.
 • Mikrofiber gibi bazı malzemelerden üretilen temizlik bezi çeşitleri, kimyasallardan kaynaklanan lekelerin daha rahat bir şekilde çıkarılmasını mümkün hâle getirir. Lifli bir yapıya sahip olan temizlik bezleri, istenmeyen lekelerin çıkarılmasında başarılı bir performans ortaya çıkarır. Özel tasarımlara sahip olan ürünler, amaca yönelik hizmetleri sayesinde çıkarılması zor gibi gözüken lekelerin ortadan kaldırılmasını kolaylaştırır. Bununla beraber bazı lekeler üzerinde ekstra kimyasal kullanmayı gereksiz hâle getirerek potansiyel sağlık zararlarının da ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
 • Temizlik bezleri, farklı yüzeyler üzerinde istediğiniz temizliği elde etmenizi mümkün kılar. Bununla beraber ulaşılması zor gibi gözüken alanların da daha rahat bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan ürünler, her yerde kullanılabilecek biçimde kendi içinde çeşitlendirilir. Bu sayede amacınızı belirledikten sonra alternatifler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, istediğiniz temizlik deneyimini elde etmeye başlayabilirsiniz.
 • Temizlik bezleri renk çeşitliliğiyle farklı alanlarda kullanılabilecek şekilde de birbirinden ayrılır. Ürünlere göz attığınızda kırmızı, mavi, pembe, sarı ya da yeşil gibi birçok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber renkler de ürünlerin nerelerde kullanılabileceğini belirleyebilir. Örneğin, mavi bir bezi banyoda kullandıktan sonra sonrasında hep banyoda kullanmanız önerilir. Bununla beraber mutfakta kullandığınız bir ürünü de benzer şekilde banyoda kullanmanız önerilmez. Renk seçenekleri, ürünleri farklı yerlerde kullanmanızı ve birbirlerini karıştırmamanızı mümkün hâle getirir.
 • Her ne kadar renkler arasından ürünleri nerelerde kullanabileceğinize kendiniz karar verebilseniz de temizlik sırasında bazı renkler bazı alanlarla özel olarak eşleştirilir. Örneğin, kırmızı renkli ürünler genellikle banyodaki tuvalet ya da pisuvar gibi alanların temizliğinde tercih edilir. Enfeksiyon riskinin olduğu bölgelerde temizlik yapılırken kırmızı renkli olanlar kullanılır. Sarı renkli olanlar ise genel banyo temizliği için değerlendirilir. Örneğin, banyo lavabolarını ya da duvarlarını sarı renkli olanlarla temizleyebilirsiniz. Mavi renkli olanlar ise genellikle ortalığın tozunu alırken kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Örneğin, masaların üzerini ya da kapıların etrafını mavi renkli olanlarla temizleyerek istediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. Yeşil renkli olanlar ise çoğunlukla zeminlerde kullanılır. Profesyoneller, renk ayrımı yaparak temizlik bezi çeşitlerinin kendine özel işlevler kazanmasını sağlar. Siz de satın alacağınız ürünleri profesyonel amaçlarla kullanmayı düşünüyorsanız renk kodlarını göz önünde bulundurarak nasıl bir temizlik yapacağınıza karar verebilirsiniz.
 • Temizlik bezleri objelerin tozunu almaktan yerleri silmeye kadar birçok farklı amaçla kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, hemen hemen her evde kullanılan önemli temizlik malzemeleri arasında yer alır. Toz aldıktan sonra yerleri başka bir ürünle silerek daha etkili bir temizlik elde edebilir, yaşam alanlarınızı daha steril hâle getirebilirsiniz. Birden fazla temizlik bezi satın alarak ürünleri kullanacağınız alanları birbirinden ayırarak istediğiniz temizliği pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Temizlik bezi çeşitleri mutfaklardan banyolara, salonlardan yatak odalarına kadar evin her yerinde kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Mutfak ve banyolarda kullanacağınız ürünleri ayırdıktan sonra evinizin geri kalanında aynı ürünlerle toz alabilir, daha etkili bir temizlik ortaya çıkarabilirsiniz. Zeminler için ayrı ve toz almak için ayrı bir ürün belirleyerek istediğiniz temizlik performansını elde etmeye başlayabilirsiniz.
 • Ürünler, temizlik yapmayı kolaylaştırmasıyla da birçok kişinin beğenisini kazanır. Kaliteli malzemelerden üretilen temizlik bezleri, yüzeylerde ya da yerlerde istediğiniz performansı elde etmenizi kolaylaştırır. Amaca uygun bir şekilde tasarlanan temizlik bezleri, lekelerin ya da zor gibi gözüken kirlerin pratik bir şekilde çıkarılmasını mümkün hâle getirir. Böylece yaşam alanlarında istenilen görünümün kısa süre içinde elde edilmesini sağlar. Bununla beraber gün içinde temizlik için ayırdığınız zamanı kısaltarak vaktinizi istediğiniz şekilde değerlendirmenize imkân tanır.

Temizlik bezi fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, temizlik rutinlerinizi daha iyi bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Yüzey ya da cam bezi fiyatları arasından sizin için uygun olanı bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz malzemelere kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Temizlik Bezi Kullanımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Temizlik bezleri basit ürünler gibi gözükse de ürünlerin kullanımı hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar vardır. Ürünler hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, aklınızdaki soruların cevaplarını bulabilirsiniz;

 • İlk olarak bazı yerlerde temizlik yaptığınız ürünü başka yerlere taşımamanız önerilir. Örneğin, banyo temizliği yaptığınız ürünü evinizin başka bölgelerinde kullanmanız önerilmez. Her ne kadar ürünler temizlik yapma konusunda iyi bir performans ortaya çıkarsa da temizlik bezi çeşitleri üzerinde görülmeyen bakteriler birikmiş olabilir. Bu bakterileri başka alanlara taşımamak için banyoda kullandığınız ürünleri evinizin başka bir yerinde kullanmanız tavsiye edilmez. Bunun önüne ise birkaç temizlik bezi satın alarak geçebilir, evinizin farklı bölgelerinde kullanabileceğiniz ayrı ürünler belirleyebilirsiniz.
 • Yerleri sildiğiniz bir ürünü sonrasında toz almak için kullanmanız önerilmez. Genellikle toz almak için ayrı yerleri silmek için ayrı bir ürün kullanmanız tavsiye edilir. Toz alma bezi seçeneklerinden satın aldıktan sonra yerler için ayrı bir ürün edinerek bu problemin önüne geçebilir, her yüzeyde kullanabileceğiniz farklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Temizlik yaparken yüzeyleri birbirinden ayırmak ve tek bir malzemeyi her yerde kullanmamak oldukça önemlidir. Temizlik yaparken ortamın daha steril kalmasını istiyorsanız aynı ürünü her yerde kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Objelerinizin ya da masalarınızın tozunu bir ürünle alırken yerleri farklı bir parçayla silerek yaşam alanlarınızda istediğiniz temizliği pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Evlerin yanı sıra işletmelerde de temizlik yaparken benzer kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir. İşletmelerin mutfaklarını ya da banyolarını farklı ürünlerle temizlemeniz gerekir. Bununla beraber masaları sildiğiniz bir ürünle işletmenin kapılarını da temizlemeniz önerilmez. İşletmelerde de evlerde olduğu gibi her görev için ayrı bir ürün belirlemeli ve temizliği o şekilde gerçekleştirmelisiniz. Ürünleri amaca uygun olarak ayırarak müşterileriniz için daha temiz ve steril bir ortam oluşturabilirsiniz.

Her yerde kullanabileceğiniz ürünler sayesinde daha hijyenik ortamlar oluşturabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Her yeri temizlemek için özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde günlük hayatınıza steril dokunuşlarda bulunabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Temizlik bezi fiyatları ve alternatiflerine göz atarak gereksinimleriniz doğrultusunda tercihte bulunabilir, günlük hayatınızın eksik parçalarını kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Temizlik Bezi Çeşitleri

Temizlik bezleri bazı özellikleri bakımından birbirinden ayrılır. Böylece herkesin tam olarak istediği amaca uygun ürüne ulaşmasını mümkün hâle getirir. Seçenekleri incelediğinizde farklı yüzeyler için tasarlanan ve etkili bir temizlik performansı vadeden ürünler olduğunu görebilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilir, temizlik bezi çeşitlerini nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında fikir edinebilirsiniz;

 • Sarı temizlik bezi hemen hemen her evde kullanılan ürünler arasında yer alır. Mutfak temizlik bezi olarak da isimlendirilen ürünler, tezgâhların üzerini ya da lavabonun etrafını temizlemek için kullanılır. Bununla beraber ürünleri mutfak dolaplarınızı silmek için de kullanabilir, mutfaktaki her alanda etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Bataryalardan tezgâhlara, dolaplardan ocaklara kadar her yerde temizlik yapmayı mümkün hâle getiren temizlik bezleri, mutfaklarla özdeşleşmiştir. Mutfaklarınızda kullanabileceğiniz çok yönlü bir parça arıyorsanız sarı temizlik bezleri arasından tercihte bulunabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Cam silme bezi çeşitleri fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Cam, üzerinde iz kalabilen bir yüzeye sahip olduğu için kullandığınız ürünün iz bırakmaması oldukça önemlidir. Cam silmek için özel olarak tasarlanan cam silme temizlik bezleri, cam yüzeyler üzerinde herhangi bir lekenin kalmasını engellemesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Havlu ya da mikrofiber gibi çeşitli seçeneklere sahip olan ürünler, yaşam alanlarınızda istediğiniz görünümü elde etmenizi kolaylaştırır. Cam sehpalardan masalara, pencerelerden aynalara kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, kaygan yüzeylerde istenilen performansın elde edilmesini kolaylaştırır. Cam silmek için üretilen bazı temizlik bezleri sadece su ile yüzeylerin temizlenmesini mümkün hâle getirir. Özel kumaş teknikleriyle üretilen ürünler, cam yüzeylerde sadece temizlik bezi modelini ıslatarak istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlar. Bununla beraber bu ürünleri kullanırken bezlerin sadece nemli kalması gerektiğini, aşırı ıslak kaldıkları durumlarda istenilen performansın elde edilemeyeceğini de bilmeniz gerekir.
 • Seçenekleri incelediğinizde yer silmek için özel olarak üretilen ürünler olduğunu görebilirsiniz. Yer silmek için üretilen temizlik bezleri, genellikle diğerleriyle kıyaslandığında daha büyük bir yapıya sahiptir. Taş, mermer ya da ahşap fark etmeksizin her yüzeyde kullanılabilecek biçimde üretilen ürünler, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt verir. Aynı ürünle parke yüzeyleri temizleyebilirken sonrasında fayans kaplı başka bir alanda temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber yer gibi temizlenmesi zor olan yüzeylerde etkili bir performans elde edilmesini sağlayan ürünler, herkesin günlük hayatını kolaylaştırır. Yerleri temizlemek için kaliteli bir ürün arıyorsanız bu amaç için özel olarak tasarlanan modeller arasından seçim yapabilir, istediğiniz temizliği pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Sihirli temizlik bezi olarak nitelendirilen ürünler, her yerde kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlanır. Cam yüzeylerden objelere, tezgâhlardan dolaplara kadar ürünleri dilediğiniz yerde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin, buzdolabı gibi beyaz eşyaları deterjan kullanmadan sihirli modeller sayesinde pratik bir şekilde temizleyebilir, beyaz eşyalarınızın parlak ve temiz bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde ürünleri cam yüzeyleri temizlemek için de kullanabilirsiniz. Farklı yüzeylerde kullanılabilecek biçimde özel olarak tasarlanan sihirli temizlik bezleri, temizliği daha pratik bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Aynı ürünle toz alırken cam yüzeyleri silebilir, temizlik rutinlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çok yönlülüğüyle öne çıkan sihirli temizlik bezleri, birçok kişi tarafından tercih edilir. Temizlik yapmayı kolaylaştırırken aynı zamanda etkili bir performans ortaya çıkaran ürünler, günlük hayatın önemli parçaları arasında bulunur. İz bırakmamasının yanı sıra yüzeylerde toz kalmasını engellemesiyle de dikkatleri üzerinde toplar.
 • Kullan at temizlik bezi çeşitleri isminden de anlaşılabileceği gibi tek seferlik bir kullanım sunar. Genellikle içerisinde 50 ya da 100 adet yaprak yer alır. Islak mendillerle benzer bir kullanıma sahip olmasına rağmen özel tasarımı sayesinde çoğu yüzeyde etkili bir şekilde temizlik yapmanıza yardımcı olur. Banyolardan mutfaklara kadar her yerde kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlanan ürünler, temizlik yapmayı pratik hâle getirir. Islak mendille belirli alanları temizlemek yerine ürünlerden yararlanabilir, aynı pratikliği daha etkili bir performans ile bir araya getirebilirsiniz. Leke gördüğünüz zaman ürünler sayesinde kolay bir şekilde temizleyebilir, istediğiniz temiz görünümü uzun süre muhafaza edebilirsiniz.
 • Kullan at modeller ıslak temizlik bezi olarak da nitelendirilir. Özel bir formülle üretilen kullan at temizlik bezleri, farklı yüzeylerde etkili bir temizlik performansı ortaya çıkarır. Seçenekleri incelediğinizde banyo ya da mutfak gibi özel alanlar için özel olarak tasarlanan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Herhangi bir deterjan ya da su hazırlamadan sadece ürünler sayesinde yüzeylerde istediğiniz temizliği elde edebilirsiniz. Pratikliği sayesinde istediğiniz zaman dilediğiniz yüzeyi temizlemenize imkân tanıyan ürünler, titiz olan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Genel temizliğin yanı sıra gün içinde belirli yerleri de silmek istiyorsanız kullan at ya da ıslak olarak nitelendirilen modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Alternatifler arasında araç temizlik bezi çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Araçlar için özel olarak üretilen ürünler, otomobillerinizin dış yüzeyini çizmeden rahat bir şekilde temizlemenizi mümkün hâle getirir. Genellikle yumuşak bir dokuya sahip olacak şekilde üretilen otomobil temizlik bezleri özel üretim teknikleri sayesinde araçların dış yüzeylerinde çizik olmasının önüne geçer. Bununla beraber ürünleri araçlarınızın içlerini temizlemek için de kullanabilir, arabalarınızın her yerinin temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Torpido bölümünden arabanın yan aynalarına, dikiz aynasından aracın farlarına kadar dilediğiniz yerini ürünler sayesinde silebilir, istediğiniz temiz ve yeni görünümü elde edebilirsiniz.
 • Rulo temizlik bezi çeşitleri ise çoğunlukla su ya da deterjana ihtiyaç duymadan temizlik işleminin gerçekleştirilebilmesini mümkün hâle getirir. Hem ıslak hem de kuru yüzeylerde kullanılabilen ürünler, sunduğu pratiklik sayesinde kullanıcılarının beğenisini kazanır. Hemen hemen her yerde kullanılabilen ürünler, işlevselliğiyle birçok kişi tarafından tercih edilir.

Temizlik bezi çeşitleri sahip olduğu alternatifler sayesinde herkesin istediği özelliklere ulaşmasını mümkün hâle getirir. Alternatifler arasında tek kullanımlık temizlik bezi olduğu gibi mikrofiber benzeri malzemelerden üretilen ve tekrar tekrar kullanılabilen modeller de olduğunu görebilirsiniz. Temizlik bezi fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, yerlerden camlara, dolaplardan tezgâhlara kadar yaşam alanlarınızın her yerinde etkili bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Temizlik Bezleri

Kullanım şekillerinin yanı sıra temizlik bezleri üretildikleri malzemelere göre de kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Ürünlerin özellikleri ve malzemelerin avantajları hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Mikrofiber temizlik bezi çeşitleri en çok kullanılan modeller arasında yer alır. Hipoalerjenik bir yapıya sahip olan mikrofiber, alerjik ya da hassas bir bünyeye sahip olan kişiler için iyi bir seçenek hâline gelir. Genel olarak mikrofiber, ince toz parçacıklarını kendine çekmesiyle öne çıkar. Böylece özellikle toz alırken yüzeylerin etkili bir şekilde tozdan arındırılmasını mümkün hâle getirir. Ayrıca mikrofiber modeller sayesinde tozu yere atmadan etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir, yüzeylerin temizlenmesini kolaylaştırabilirsiniz. Bununla beraber mikrofiber modeller genellikle iz bırakmayan bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. İz bırakmaması sayesinde hemen hemen her yerde kullanılabilir. Bununla beraber kalıntı bırakmamasının yanı sıra mümkün olduğunca kiri içine hapseden ürünler, kullanıcılarının daha rahat bir şekilde temizlik yapmasını mümkün kılar.
 • Mikro liflere sahip olan mikrofiber, ağır deterjanlar kullanmadan da bakterileri ya da virüsleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Her ne kadar mikrofiber deterjanlar gibi bakterileri öldürmese de onları içine hapseder ve yıkadıktan sonra ortadan kaldırmanıza olanak tanır. Mikrofiber olan ürünler, kolay bir şekilde temizlenebilmesiyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Genellikle makinede rahat bir şekilde yıkanabilen ürünler, günlük hayatta sıklıkla kullanılan malzemelerdendir.
 • Pamuklu olanlar da kendi içinde bazı avantajlar sunar. Pamuk, yüzeylere karşı nazik olduğu için çizilme benzeri istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Ayrıca ağartıcı ya da ağır kimyasallar kullanıldığında yapısı bozulmayan pamuk, bu yönüyle geniş bir kullanım alanı sunar. Duvar, tezgâh, banyo ya da dolap fark etmeksizin hemen hemen her yerde kullanılabilen ürünler, temizlik yapan kişilerin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alır.
 • Havlu kumaş da temizlik bezleri arasında öne çıkan malzemeler arasında yer alır. Genellikle yerlerin silinmesinde kullanılan havlu, çoğunlukla pamuktan üretilir. Büyük miktarda sıvıyı emecek şekilde üretilen ürünler, yere sıvı döktüğünüzde de onu kolay bir şekilde temizlemenizi mümkün kılar. Kalın ve dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler, sağlam yapısı sayesinde zorlu temizlik işlemlerinin rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Koçtaş’taki temizlik bezi fiyatları ve malzemelerini inceleyerek aradığınızı anında bulabilir, temizlik rutinlerinizi iyileştirebilecek ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Hangi malzemenin ya da modelin ihtiyaçlarınızı karşıladığını belirledikten sonra uygun temizlik bezi fiyatları arasından aradığınıza vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Temizlik Bezleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Temizlik bezleri nasıl temizlenir?

Ürünlerin nasıl temizlendiği genellikle üretildikleri malzemelere göre değişiklik gösterse de mikrofiber ya da pamuklu olanlar makinelerde yıkanabilir. Bununla beraber satın aldığınız ürünün kullanım talimatlarını inceleyerek konu hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Hangi temizlik bezi nerede kullanılır?

Mikrofiber hemen hemen her yerde kullanılabilmesiyle öne çıkar. Havlu olan ürünler ise genellikle yerlerin silinmesinde değerlendirilir. Pamuklu olanlar da çoğunlukla toz almak için kullanılır.

Temizlik bezleri renklerine göre nasıl kullanılır?

Temizlik bezi renkleri ve çeşitlerini göz önünde bulundurarak ürünleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin, kırmızı renkli olanları tuvaletlerinizi temizlemek için, mavi olanları ortalık temizliği için ve sarı olanları genel banyo temizliği için kullanabilirsiniz.

Temizlik bezleri kaç derecede yıkanır?

Ürünlerin yıkanma sıcaklığı genellikle 40 derece olarak önerilse de satın aldığınız modelin üzerinde yazan talimatları dikkate alarak doğru bir şekilde makinede yıkayabilirsiniz.

En Çok Satan Temizlik Bezleri Hangileri?

Koçtaş Temizlik Bezleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. İlbay's 3'lü Mikrofiber Temizlik Bezi
 2. Islak Mendil Beyaz Sabun 100'li
 3. Yüzey Temizleme Havlusu
 4. 7'li Mikrofiber Bez
 5. Renk Renk Mutfak Bezi 5'li
Daha fazla göster
106 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: