65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
türkçeTürkçe   EnglishEnglish

PROFESYONELLERE PROFESYONELCE HİZMET

  • Tüm kategorilerde 3,5% - 4,5% - 5,5% ticari puan
  • Telefonla ya da e-posta ile sipariş verebilme
  • Mağazada geçerli tüm taksit imkanlarından faydalanma
  • 2.500 TL ve üzeri alışverilerde ücretsiz teslimat
    (30km mesafe ve 3.000 kg'a kadar)
  • Uzman ve deneyimli personellerimizle danışmanlık hizmeti
  • Talep bazında size özel fiyatlar verebilime
PROFESYONELLERE PROFESYONELCE HİZMET

Ticari müşterilerimize özel satış temsilcilerimiz

Bu numaralardan sadece Ticari toplu satışlar konusunda hizmet verilmektedir.
Diğer konular için lütfen 0 850 209 50 50 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Ticari Kataloglarımız

Koçtaş Ticari Kart: Avantajın Diğer Adı

İşletmenizin giderlerini düşürerek tasarruf etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Koçtaş Ticari Müşteri uygulaması, yapı ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren profesyonellerin yüzünü güldürüyor. Koçtaş Ticari Müşteri uygulamasıyla harcadıkça kazanacak, Koçtaş’ın uzman kadrosunun danışmanlık hizmetinden faydalanacak ve talebiniz doğrultusunda özel fiyat teklifleri alabileceksiniz! Ticari müşterilerine yüzlerce sayfalık kataloglardan oluşan devasa bir ürün yelpazesi sunan Koçtaş’tan; banyo dolabından klimaya, çelik kapıdan kombiye kadar ihtiyacınız olan tüm yapı ürünlerini size özel avantajlarla sipariş edebilirsiniz. 

Ticari Kart Harcadıkça Kazandırıyor

Ticari müşterilerin kullanımına sunulan Koçtaş Ticari Kart, yaptığınız alışverişlerden %3.5 oranında puan biriktirmenizi sağlıyor. Ticari kartı kullanarak yaptığınız harcamalar yıllık 15.000 Türk Lirası’nı geçtiği takdirde hiçbir ekstra ücret ödemeden kartınızda biriken puanları değerlendirebilir, ücretsiz alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Kartınızla alışveriş yaparken mağazalarımızda geçerli olan tüm taksit imkanlarından faydalanabilir; tek seferde 2.500 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ücretsiz teslimat kolaylığından yararlanabilirsiniz. Üstelik Koçtaş Ticari Kart’ın sunduğu avantajlar beyaz eşyadan mobilyaya, aydınlatmadan oto malzemelerine kadar binlerce üründe geçerli! Uğraşmanız gereken bir yığın iş varken masraflara odaklanıp strese girmeyin! Koçtaş Ticari Kart giderlerinizi düşürüp sizin için tasarruf ederken siz de tüm dikkatinizi diğer işlerinize verebilirsiniz. 

Nasıl Ticari Müşteri Olabilirim?

Ticari müşteri statüsüne sahip olarak aramıza katılmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok kolay! Vergi dairesi, vergi numarası ve şirket unvanı eşliğinde ticari müşteri olma talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Talebiniz incelenip onaylandıktan sonra ticari kartınızı adresinize teslim ediyoruz. Kartınız size ulaştıktan sonra Koçtaş’ın avantajlarla dolu ticari dünyasına adım atmanız için geriye tek bir işlem kalıyor! Cep telefonunuzdan 7276 numaralı hatta Ticari Kart numarası, isim, soy isim ve doğum tarihi bilgilerinizi aralarında boşluk bırakarak SMS yoluyla ilettiğiniz anda, kartınız etkinleştirilerek kullanıma açılacaktır. Ticari kartınız aktif edildikten sonra; dilediğiniz ürünleri internet, telefon veya e-posta aracılığıyla kolayca sipariş edebilirsiniz. Ticari Müşteri ve Ticari Kart uygulaması hakkında aklınıza takılan tüm soru ve sorunları 0850 209 50 50 numaralı hat üzerinden bize iletebilir; ticari müşterilerimizle özel olarak ilgilenen özel satış temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hemen iletişime geçin Koçtaş’ın avantajlar dünyasında yerinizi alın.