750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
9 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

TV Askı Aparatı

TV Askı Aparatı

TV askı aparatı; yeni nesil televizyonların duvara sabitlenmesi için kullanılan aletlerdir. Yeni nesil televizyonlardan önceki dönemlerde, ağır ve kalın olan televizyonlar masa, sehpa veya dolap üzerine konmak durumundaydı. Ancak bu durum hem görünüm hem de düşme olasılığından kaynaklı güvenlik problemi açısından sorun yaratmaktaydı. Bunların dışında özellikle küçük evler için yer problemine de yol açmaktaydı. LCD ve LED gibi yeni nesil televizyonların evlerdeki yerini almasıyla, saydığımız birçok riskin ortadan kalkması için duvara sabitleme yöntemi ile  televizyon askısı kullanımı yaygınlaştı.

En İdeal TV Askı Aparatı Nasıl Olmalıdır?

Evlerinizde görünüş ve kullanışlılık açısından televizyonunuzu duvara çerçeve şeklinde konumlandırmak daha doğru olacaktır.  Duvara monte TV, evinize ferah bir alan bırakırken, bir yandan da estetik açıdan daha hoş bir görüntü sağlayacaktır. Peki, televizyonunuzu duvara sabitlerken nasıl bir TV askı aparatı kullanmalısınız? Kullanımı oldukça yaygın olan TV askı aparatı, birçok çeşit, renk ve kalitede de üretilmeye başlandı. Yalnızca televizyonu duvara tek bir yönde sabitleyen  TV askısı değil, bunların dışında sağa ve sola, öne ve arkaya olacak şekilde 180 dereceye kadar hareket etmesini sağlayan TV askı aparatı da bulunmaktadır.

Koçtaş ürünleri arasındaki birçok farklı kalite ve çeşitte  TV duvar askısı bulabilmeniz mümkün. Sabit TV askı aparatı, yüksek kaliteli çelik gövdeye sahiptir. Televizyonunuzu 3 kademeye kadar yüksekliğini ayarlayacak şekilde bu aparatlar ile duvara monte edebilirsiniz. Televizyon modeliniz plazmaysa  plazma TV askısı ile aradığınız televizyon izleme konforuna ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. TV modeliniz ya da askı seçiminiz ne olursa olsun güvenlik açısından özel kilit sistemi de bulunan aparatları tercih etmeniz daha uygun olacaktır.

Televizyonunuz tek bir bölgede sabit kalmasın, her yöne çevrilebilsin isterseniz, hareket kabiliyeti sağlayan TV askı aparatı  tercih edebilirsiniz. 

Estetik açıdan şık bir görünüme sahip, dayanımlı malzemeden imal edilmiş güçlü gövdesi sayesinde kaliteli ve sağlam bir ürün ile televizyon keyfinizi ikiye katlayın. Alüminyum-çelikten oluşan sağlam gövdeleri ve renk çeşitleriyle bütçenize uygun fiyatlara sahip TV askı aparatı  Koçtaş ’ta sizi bekliyor! Online alışveriş kolaylığıyla beğendiğiniz ürünü şimdi sepete ekleyin!

Daha fazla göster