150 TL Üzeri Kargo Bedava

Yeni Özel Geniş Ağızlı Eviye Süzgeci 1854

Ürün Kodu: 1000143917
4.2(2)
75 TL

Eviye Süzgeci Geniş Ağızlı sayesinde eviyenin tıkanmasından kurtulmuş olursunuz.

Satıcı: Melek Yapı 10 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Modeli Eviye Sifonu
Süzgeç Çapı 80 mm
Malzeme Plastik
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

Mutfaklarımızda yer alan eviyelerimizin su gideri kısmında yer alan süzgeçlerimiz zamanla bozulabiliyor, rengi kötüleşebiliyor veya bazen de kaybolabiliyor. Bu tip bir durum ile karşı karşıyaysanız, çoğu eviyeye uyumlu olarak tasarlanmış Yeni Özel Geniş Ağızlı Eviye Süzgeci 1854

aradığınız ürün. Eviye süzgeçleri, gidere gitmesini istemediğiniz, bulaşık artıklarınızı aralıklı bölümünde toplayarak, giderinizin tıkanmasını engeller. Üzerine bulunan tutma alanı ile rahatça çıkartarak üzerinde bulunan tüm artıkları çöpe dökebilirsiniz.

8 cm çapa sahip olan süzgeciniz, tam olarak bastırıldığı lavabo deliğinden daha az su sızmasını sağlayarak su giderini kapatır, üzerinde bulunan tutma alanından ayar yaparak, giden su miktarını ayarlayabilirsiniz. Gidere kaçabilecek, gıda parçalarını üzerinde tutması ile lavabo tıkanmalarınızı aza indirger. Metal olması sebebi ile kolayca temizlenir, sıcak sudan etkilenmez.

Lavabonuzun kendi giderinde delikli sabit bir gider olmasına rağmen, Yeni Özel Geniş Ağızlı Eviye Süzgeci 1854 kullanmanız durumda gideren giden parçaları büyük oranda engellersiniz.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı iki yıl garantilidir. Ürünümüze batarya dahil değildir. Yeni Özel Geniş Ağızlı Eviye Süzgeci 1854, bulaşık yıkarken yaşadığını sorunları en az indireyerek daha temiz bir lavaboya sahip olmanızı sağlar. Aldığınız gibi kullanmaya başlayabileceğiniz eviye süzgeci, Koçtaş alışveriş güvencesi ile sizlerle.

Modeli Eviye Sifonu
Süzgeç Çapı 80mm
Malzeme Plastik

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 8,33 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank Ticari 6 x 12,50 TL 75,00 TL
Ziraat Bankası 6 x 12,50 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Akbank 6 x 12,50 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Garanti Bankası 5 x 15,00 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
İş Bankası 5 x 15,00 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Finansbank 4 x 18,75 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Halk Bankası 4 x 18,75 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HSBC 4 x 18,75 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Garanti Bankasi Ticari 2 x 37,50 TL 75,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 37,50 TL 75,00 TL 300 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
Is Bankasi Ticari 2 x 37,50 TL 75,00 TL
HSBC Ticari 2 x 37,50 TL 75,00 TL
Halk Bankasi Ticari 2 x 37,50 TL 75,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 5 Aralık Salı günü kargoda

75,00 TL