65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Yılbaşı Aksesuarları
Filtreler Temizle
Özellikler
  187   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Yılbaşı Aksesuarları

 

Yılbaşı Aksesuarları

Yılbaşı aksesuarları, yeni yılda evlerimizi ya da iş yerlerimizi süslemek için kullandığımız çeşitli dekorasyon malzemelerdir. Yılbaşı gecesinin olmazsa olmaz aksesuarları, dilerseniz yeni yıl geçtikten sonra kaldırabilir ve bir sonraki yılbaşı için saklayabilirsiniz. Dilerseniz de dekoratif olarak da, yıl boyunca evinizin çeşitli bölgelerinde değerlendirebilirsiniz. Renk renk küreler, mumlar, biblolar, tablolar ve farklı tasarımlara sahip yılbaşı aksesuarları; her geçen gün daha da çeşitlenerek size bu alternatifi sunuyor. 

Yılbaşı Ağacı Dekorasyon Fikirleri ve Püf Noktaları
Yılbaşı süsleri arasında yılbaşı ağacı özel bir yer tutar. Yılbaşı ağacı seçerken öncelikle evinize uygun boyutlarda bir ağaç seçmelisiniz. Geniş bir evde kalabalık aile bireyleri ile geçireceğiniz yılbaşı gecesi için büyük ve görkemli bir yılbaşı ağacı bulabileceğiniz gibi eşinizle baş başa geçireceğiniz bir yılbaşı gecesi için fazla alanı olmayan evinizin bir köşesine öylece kondurabileceğiniz küçük ebatlarda bir yılbaşı ağacı da bulabilirsiniz. Yılbaşı ağacı için ışıklandırma; yılbaşı aksesuarları içinde yer alan led lambalardan meydana gelen şeritleri tercih edebilirsiniz. Diğer lambalara nazaran daha az enerji harcayan ve daha parlak bir ışık saçan led ışıklar, ağacınızın çok daha canlı görünmesini sağlar. Farklı renge sahip led şeritler ile ister ağacınızda isterseniz pencere ve duvarlarınızda harika tasarımlar yapabilir, dilediğiniz renk kombinasyonları ile evinize ışıltı katabilirsiniz. Işıklar renkleri birbirleri ile uyumlu olursa ağacınızın görüntüsü daha şık olur. Işıklandırmanın yanı sıra, yılbaşı ağacını tamamlamak için yılbaşı ağacı süsü kullanabilirsiniz. Yılbaşı aksesuarları arasında öne çıkan kar taneleri, renkli toplar ya da yılbaşının simgesi olan geyik figürlerini kullanarak ağacınızı tamamlayabilirsiniz. Ağacı süslerken önceliği kırmızı ve sarı gibi canlı renklere verebilir; yılbaşının renkleri olan kırmızı ve beyaz zincirlerle ağacınızı detaylandırabilirsiniz. Ağacın en ucuna yılbaşı aksesuarları içinde yer alan bir yıldız koymak yılbaşı ağacı süsleme adeti sayılır. Koyacağınız yıldız, ağacın boyutlarına göre olmalıdır. Süsleme işine aşağıdan başlayıp yukarıya doğru devam etmeniz; işinizi kolaylaştırabilir. 

Evinizi Güzelleştirecek Yılbaşı Süsleri Nasıl Olmalı?
Yılın en neşeli zamanlarından biri olan yılbaşının en eğlenceli taraflarından biri de ev süslemektir. Yılbaşı aksesuarları olarak kullanabileceğiniz rengarenk kağıtlar, parıltılı toplar ve ışıl ışıl yanan yılbaşı ağacı gibi malzemeler ile evlere yılbaşı coşkusunu katabilirsiniz. Vazgeçilmez yılbaşı aksesuarları arasında renkli ışıklar, ev dekorasyonu için büyüleyici bir ortam yaratmanızı sağlayabilir. Yılbaşı aydınlatma düzenekleri, yılbaşı gecesinde hoş bir ortam yaratmanız için size olanak sağlar. Yanıp sönen renkli ışıklar sadece evinizi değil aynı zamanda içinizi de aydınlatacaktır. Yılbaşı gecesinde romantik bir mekan istiyorsanız loş ışık saçan bir yılbaşı lambası kullanabilirsiniz. Daha doğal bir ambiyans ortaya çıkarmak için de evin farklı noktalarına farklı renk ve kokulara sahip birçok yılbaşı mumuyerleştirmeniz mümkün. Şık bir yılbaşı dekorasyonu için evinizin içinde yapacağınız birkaç düzenleme ile harikalar yaratabilirsiniz. Yılbaşı için dekorasyon yaparken sadece evinizin tek bir bölümünü seçmeyin. Çeşitli yılbaşı aksesuarları kullanarak yapacağınız dekorasyonu, evin tamamını kapsayan bütün bir konsept olarak düşünün. Geyik figürlü yılbaşı topları, yıldız figürlü ya da çam ağacı figürlü mumluklar gibi yılbaşı konseptine uygun yılbaşı aksesuarları ile dekorasyonunuzda bir ahenk yaratmanız oldukça mümkün. Pencerelerinizde ya da yılbaşı ağacınızda kar spreyi kullanarak evinizde kış havası yaratabilirsiniz. Yeni yıl neşesinin evinize taşınabilmesi için parlak, estetik ve birbiriyle uyumlu renkleri tercih edin. Yılbaşı ruhunu yansıtacak gümüş, lacivert ve bordo renklerin yanında, dekorasyonunuza yılbaşını hatırlatan biblolar ya da tablolar ekleyebilirsiniz.
Yepyeni bir yıla yılbaşı süsleri ile coşkuyla adım atın! Birbirinden şık yılbaşı aksesuarları için hemen Koçtaş’a gelin! Dilediğiniz özelliklere sahip, evinizle uyum sağlayan süsleri en uygun fiyatlara seçin ve hemen sepetinize ekleyin!

 

Daha fazla göster
Başa Dön