Peşin Fiyatına  7 Taksit

Yılbaşı Dekorasyonu

Yeni yıl dendiğinde sizin de dileğiniz bir önceki senenin sunduğundan daha güzel anılar yaşatması oluyor, değil mi? Özellikle de bu senenin… 2020 senesi tüm dünya için bir daha aynı şeyleri yaşamayı istemediğimiz bir yıl oldu. 2021yılından beklentilerimiz ve hayallerimiz hep umut dolu. Bu yüzden de 2021 senesi güzel bir karşılamayı haketmiyor mu sizce de?

Artık, 2021’e girmek için sayılı günler var. Her yerin kırmızıyla süslendiği, belki de yılın en enerjik hissedilen dönemlerinden biri… Yeni yılı çoğunlukla evlerde karşılayacağımız bu sene evin her köşesini yılbaşı enerjiyle doldurmaya ne dersiniz? Birbirinden farklı ve şık yılbaşı fikirleri için okumaya devam edin!

Yılbaşına kırmızı yakışır

Yılbaşına Kırmızı Yakışır

Kırmızı yalnızca bir renk değil, aynı zamanda bir ruh hali. Tutkulu, ışıl ışıl ve neşeli. Çam yeşiliyle de müthiş bir uyum gösteren bu ikonik renkle yeni yıla girmek çok keyifli. Kırmızının yanına da en çok gümüş veya altın sarısı yakışmıyor mu sizce de? Renk seçimini de yaptıktan sonra ağacınızı nasıl süsleyebileceğiniz ile ilgili birkaç tüyo verelim. Zevkinize uygun olan yılbaşı aydınlatmasını, ağacın en altından yukarıya çıkacak şekilde 15-20 cm aralıklarla kavisli bir şekilde dolayabilirsiniz. Yılbaşı süslerini ise seçerken dikkat etmeniz gereken şey, kesinlikle kendi aralarında uyumsuz, birbirleriyle alakasız olabilecek ürünler tercih etmemeniz. Süslerinizi ağaca yerleştirirken en alttaki süslerin boyutlarını daha büyük, üst kısımlardaki kullandığınız ürünlerin boyutlarını da daha küçük tercih etmelisiniz. Son olarak ağaca tepe süsü yerleştirmeyi ihmal etmemeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Şık Bir Yılbaşı Ağacı Süslemesi İsteyenleri Buraya Alalım!

Şık bir yılbaşı dekorasyonunun anahtarı, altın ve şampanya renginde süslemeler. Altın ve şampanya rengindeki farklı formda dekoratif süsleri bir arada kullanarak bu şık görüntüyü elde edebilirsiniz. Top formunun dışında yıldız, kar tanesi ve buz saçağı gibi formları da mutlaka ekleyin. Eğer yılbaşı ağacınız kozalaklı değil ise kozalak formlarını da ekleyebilirsiniz. Son olarak şeffaf yılbaşı toplarını da aralara serpiştirdik mi yılbaşı ağacınız tamamlandı. Dilerseniz ağaç altına soft renklerde bir örtü veya yapay post serip alanı daha şık kılabilirsiniz.

Şık bir yılbaşı ağacı süslemesi isteyenleri buraya alalım!
Yeni Yıl Demek, Işıltı Demek

Yeni Yıl Demek, Işıltı Demek

Işıl ışıl bir ortam yaratmanın en eğlenceli yolu LED ışıklar! Yeni yıla doğru geri sayım yapıldığının kanıtlarından biri olan, yanıp sönmesiyle yeni yıla bir nevi göz kırpan LED ışıkları farklı alanlarda kullanıp yılbaşı dekorasyon süslemelerini evin her köşesine uygulayabilirsiniz. Örneğin; LED ışıkları evinizin bir duvarına asarak bir fotoğraf köşesi yapabilirsiniz. Fotoğraf dışında dallar ve yılbaşı süslerini de eklemeyi unutmayın. Ayrıca küçük ve şeffaf bir vazo ya da fanusun içerisine kozalaklar koyabilir ve LED şeridi de kozalakların arasına yerleştirebilirsiniz. Bu fikir uygulaması kolay olduğu kadar şık bir öneri; bizden söylemesi!

Süsler Yılbaşı Sofralarında!

Yılbaşı ağaçlarının üzerine astığınız süslerin evinize renk kattığı bir gerçek. Fakat yılbaşı süslerini evinizin duvarlarında, hatta yılbaşı sofrasında da kullanabilirsiniz. Masa dekorasyonunda kullanacağınıza karar verdiğiniz renk paleti doğrultusunda seçebileceğiniz bu yılbaşı toplarını masanıza serpiştirebilir ya da küçük şeffaf cam vazolara koyarak masanızda yer verebilirsiniz. Top süslerin yanı sıra ağaç zincirler ile masaya ışıltı katabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarda birbirinden şık mumlukların da sofranızda çok şık duracağına emin olabilirsiniz! Kırmızı, beyaz gibi yılbaşı ile özdeşleşmiş renklerin yanı sıra mint yeşili, altın ve bakır rengi gibi seçenekleri ya da ahşap ürünleri tercih edebileceğinizi de belirtelim. Dilerseniz normal mumluklar yerine LED mumlardan da yararlanabilirsiniz.

Süsler Yılbaşı Sofralarında!
Yılbaşı Hediyeleri Hazır mı?

Yılbaşı Hediyeleri Hazır mı?

Sürprizleri sevmeyen var mı? Peki ya, hediyeleri? Bu ikisi birleşince olumsuz bir cevap vermek daha zor bir hal alıyor; farkındayız. Hediye almak kadar sevdiklerinize sürpriz bir şekilde hediye vermeyi sevdiğinizi de tahmin ediyoruz. Hele hediye verdikten sonra sevdiklerinizin heyecanlı bir şekilde hediye paketini açması yok mu! “Bu heyecan güzel ama ah bir de şu “ne alacağım’ derdi olmasa…” diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz! Birbirinden güzel yeni yıl hediyeleri için Koçtaş’ın farklı bütçelere uygun yılbaşı hediyeleri var. Ahşap sunum tabakları, kırlentler, dekoratif obje veya vazo, çerçeve, tablo, nevresim takımı gibi birçok ürünü tek bir noktada yani Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Fazla seçenek arasında hangisini seçeceğinize karar vermek biraz zor olabilir tabi bizden söylemesi…

Tüm yılbaşı ürünleri için tıklayınız. Kışı yazlık evinde geçirmek isteyenler için önerilerimizi sıraladık. Yazlığınızda keyifli ve sağlıklı bir kış dileriz!