750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ankastre Davlumbazlar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
29 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Ankastre Davlumbazlar

Bacaların modern versiyonu konumundaki ankastre davlumbazlar modern mutfakların beyaz eşyalarla birlikte olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Çeşitli model ve büyüklüklerdeki  ankastre davlumbazlar mutfağınızdaki havayı yemek kokularından arındırırken, farklı ölçülerdeki mutfaklara uyumlu yapılarıyla da pratik kullanım olanağı sağlıyor.

Ankastre Davlumbazların Kullanım Seçenekleri Nelerdir?

Ankastre davlumbazlar kullanım alanına göre değişen modellere sahiptir. Duvar tipi,  ada tipi  ve dolap altı ankastre davlumbaz  en yaygın kullanılanlarıdır. Duvar tipi modeller ve dolap altı modeller duvara monte şeklinde kullanılırken ada tip davlumbazlar tavana monteli kullanılıyor. Ada tipi modeller genellikle daha profesyonel mutfaklarda, belirli bir bölgedeki yemek kokularını almak için kullanılır. Duvar tipi ve dolap altı modeller ise genellikle evlerde kullanılan ankastre davlumbaz tipidir. Bunun yanında ankastre davlumbazlar tuşlu ve dokunmatik olmak üzere iki kontrol tipine sahiptir. Tuşlu ankastre davlumbaz modelleri hem modern görünümleri hem de kolay kullanımıyla ilgi görüyor. Tuşlu modeller dokunmatik panele sahip modellere göre daha mütevazı ankastre davlumbaz fiyatları ile satışa sunuluyor. Çeşitli model ve kullanım tiplerindeki ankastre davlumbazlar için Ferre, Beko, Esty, Cooke& Lewis ve Motorfan markalarını çok avantajlı fiyatlarla Koçtaş'ta inceleyebilirsiniz.

Ankastre Davlumbaz Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ankastre davlumbazlar mutfakların kahramanlarından biri! Sahip oldukları çekim gücü ile ortamdaki kokuyu kısa sürede uzaklaştırabilmeleri bunun en büyük nedeni. Çeşitli boyut ve kullanımdaki mutfaklar için seçilen davlumbazlar farklı seviyelerdeki çekim güçlerini gerektirir. Restoran mutfağında ortalama bir evdeki mutfaktan daha fazla çeşitte ve sayıda yemek pişeceğinden, ortamdaki kokuyu alabilmek için yüksek çekim gücüne sahip bir ankastre davlumbaz gerekir. Ankastre davlumbaz almadan önce mutfak ölçülerinizi ve kullanım sıklığını hesaplamanız doğru bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Dikkat etmeniz gereken diğer nokta ise davlumbazın çalışırken çıkardığı sesin rahatsızlık verici yükseklikte olup olmadığıdır. Sessiz çalışma özelliğine sahip davlumbaz modelleri ile mutfağınızın havasının çıt çıkmadan temizlenmesi mümkün.

Siyah ve beyaz renk seçeneklerinde, farklı marka ve modellerde ankastre davlumbazlar ile mutfağınızın şıklığına şıklık katmak için siz de Koçtaş’ı ziyaret edin. Zengin ürün seçenekleri arasından ihtiyacınız olanı şimdi sepete ekleyin.

Daha fazla göster