Peşin Fiyatına 7 Taksit

Bahçe Mobilya Kılıfları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Uzun Süre Dayanıklılık Sağlayan Bahçe Mobilya Örtüleri

Teras, bahçe, balkon, havuz kenarı gibi yaşadığınız ortamda açık alanlarda bulunan mobilyalarınızı korumak için kılıflardan faydalanabilirsiniz. Bahçe mobilya örtüleri dayanıklı yapısı ve su geçirmez özelliği sayesinde açık alanlarda kullandığınız eşyalarınızın korunmasını sağlar. Mevsimsel koşullar nedeniyle yıpranan bahçe mobilyalarınızın dayanıklılığını yitirebilir. Su geçirmez bahçe mobilya örtüsü sayesinde eşyalarınızı ilk günkü gibi sağlam şekilde kullanabilirsiniz. Yağmur, kar, rüzgâr gibi yıpratıcı hava koşullarından mobilyalarınızı zahmetsiz şekilde koruyabilirsiniz.

Bahar ve yaz aylarında kullanılan salıncak, bahçe koltuk ve sandalye takımları kış mevsiminde kaldırılır. Bahçe mobilyalarınızı sezon sonunda kapalı alanlara taşımak, zahmetli ve yorucu bir iştir. Bahçe mobilya koruma kılıfı sayesinde kısa sürede açık alan eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Bahçe mobilya koruma örtüsü su geçirmez olduğu için kış mevsiminin zorlu hava koşullarına uygun olur.

Bahçe Mobilya Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bahçede kullandığınız ahşap, metal, rattan gibi mobilyaları dış etkenlere karşı korumak için bahçe mobilya örtüleri kullanabilirsiniz. Dayanıklılığı ve sağlamlığı destekleyen bu bahçe mobilya örtüsü modelleri farklı özelliklere sahip olabilir. Bahçe mobilyası kılıfı seçerken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir.

 • Bahçe mobilyalarını çevresel etkenlerden korumak için sunulan bahçe mobilya kılıflar farklı ölçülerde hazırlanır. Kendi bahçe eşyalarınıza uygun olan ölçüleri belirleyebilir, bu ölçülere göre seçim yapabilirsiniz.
 • Su geçirmez özelliği olan kılıflar koruyuculuk bakımından daha etkili sonuç verir. Suya dayanıklı örtüler, sadece toz, kuş pisliği, evcil hayvan tüyleri, kuru yapraklar gibi çevresel etkenlerden korumak yerine hava koşullarına da uyum sağlar.
 • Bahçe mobilya kılıfları kolay temizlenebilir. Sabunlu su veya nemli bir bez yardımıyla kısa sürede kılıfları kirlerden arındırabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilen bahçe mobilya örtüleri seçmeniz hava koşulları ve yıkama işlemi için önemlidir.
 • Bağlamalı, fermuarlı veya geçirmeli özelliği olan bahçe mobilya örtüleri pratik kullanım sunar. Bahçede kullandığınız alet ve mobilyaların yapısına en uygun olan kılıf tasarımını tercih edebilirsiniz. Çim biçme makinesi, sandalye, şezlong, masa, salıncak gibi bahçe eşyalarını korumak için doğru kılıfı seçmeniz gerekir.
 • Mobilya koruma kılıflarını temizlerken dikkatli olmanız önemlidir. Bahçe mobilya örtülerini silerken sert hareketler yapmak aşınmalara, yırtılmalara neden olabilir. Bu olumsuz durumlar eşyaların yeterli şekilde korunmamasına yol açabilir.

Bahçe Mobilya Örtüleri Hangi Ölçülerde Olur?

Bahçe mobilyaları için özel olarak üretilen ve su geçirmez dayanıklı malzemelerden hazırlanan kılıflar farklı ölçülere sahiptir. Genellikle 300 x 190 cm, 205 x 105 cm, 230 x 150 x 100 cm şeklinde satışa sunulan kılıflar sayesinde bahçe mobilyalarınızı koruyabilirsiniz.

Ahşap bahçe mobilyaları uzun süre yağış altında kaldığında çürümeye başlar. Sağlamlığı ve dayanıklılığı zarar görür. Metal bahçe takımları kötü hava koşullarında paslanabilir. Bahçe eşyaları için sunulan kılıflar sayesinde mobilyalarınızın uzun süre dayanıklı kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Uygun ölçülerde tercih ettiğiniz kılıflar eşyanın tüm çevresini kaplayarak etkili koruma sağlar.

Bahçe Mobilya Koruma Örtüsü Fiyatları

Açık alan mobilyalarınızı her mevsimde oradan oraya taşımak yerine tek bir hamle ile tüm çevresel etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Bahçe mobilya örtüleri malzemesine, ölçüsüne, su geçirmezlik özelliğine göre fiyat açısından farklılık gösterir. Siz de aile bütçenize uygun olan erişilebilir bahçe mobilya koruma kılıfı fiyatları sayesinde yaşam alanlarınıza konfor getirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm açık alan ürünlerine Koçtaş'ta ulaşabilir, güvenilir alışveriş deneyimiyle hemen satın alabilirsiniz. Siz de bahçenizde bulunan eşyaları korumak, uzun süre dayanıklı kalmasını sağlamak, her sezon tek bir hamlede yağışların yıpratıcı etkisini azaltmak için bahçe mobilya örtüsü modellerini tercih edebilirsiniz.

Bahçe Mobilya Kılıfları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe mobilya koruma örtüsü ölçüleri nelerdir?

Bahçe mobilyalarını tüm çevresel etkenlerden korumak için hazırlanan örtü modelleri farklı ölçülerde üretilir. Açık alan eşyalarına uyum sağlayan bahçe mobilya örtüsü modelleri, mobilyanın tüm çevresini sardığı için etkili bir koruma sağlar. Genellikle 230 x 150 x 100 cm, 205 x 105 cm şeklinde hazırlanır.

Bahçe mobilya koruma örtüsü fiyatları ne kadar?

Bahçe mobilyaları için üretilen kılıflar farklı fiyat aralığına sahiptir. Su geçirmez özelliği olan, büyük oturma gruplarını kaplayan, sert ve dayanıklı malzemeden üretilen kılıf modelleri daha yüksek fiyatlarda sunulur. İnce yapılı örtüler ise uygun fiyat seçeneği ile her bütçeye uyum sağlar.

En Çok Satan Bahçe Mobilya Kılıfları Hangileri?

Koçtaş Bahçe Mobilya Kılıfları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Mobilya Koruma Örtüsü 300x190 Cm
 2. Şemsiye Kilifi Krem
 3. Mobilya Koruma Örtüsü 260x160 Cm
 4. Şemsiye Kilifi Haki
 5. Salıncak Koruma Örtüsü 200x140 Cm
Daha fazla göster
38 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: