750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
8 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Benzinli Testereler

Benzinli Testereler

Bahçenizin peyzaj işleri esnasında, özellikle budama ve odun kesme işlemlerinde size zaman ve enerji tasarrufu yaptıracak, dayanıklı malzemeden yapılmış aletlere ihtiyacınız vardır. Her ihtiyacınıza uygun güçte ve boyuttaki motorlu testere seçenekleri arasında gelen benzinli testereler  kol gücü gerektiren işleri zahmetsizce yapabilmenizde vazgeçilmez yardımcılarınız olacaktır.

En İdeal Benzinli Testereler Hangileridir?

Peyzaj ihtiyaçlarınızı ve profesyonel kesme işlerinizi kolaylaştıran testereler sahip oldukları güç ve güvenlik özellikleriyle de oldukça işlevseldirler. İhtiyacınız doğrultusunda birçok motorlu testere modelleri bulunur. Yapacağınız işlerin büyüklüğü ve zorluğuna göre testere seçmeniz bahçe işlerinizin daha hızlı ilerlemesini sağlar. Yapacağınız işleme göre  ihtiyaç duyduğunuz testerenizin boyutuna karar verdikten sonra testere gücüne odaklanabilirsiniz. Benzinli testereler ilk olarak kesme uzunluğu ve güç dereceleri ile birbirinden ayrılır. Küçük kesme uzunluklu testerelerde motor hacmi genelde 25cc ile başlar. Kesme ucu büyüdükçe motor hacmi ve gücü de büyür. Profesyonel işlerinizde kullanacağınız büyük kesme uzunluğuna sahip testerelerin güçleri beygir cinsinden belirlenir. İdeal testerenizi belirledikten sonra tamamen kişisel kullanım alışkanlıklarınıza göre testere modellerini inceleyebilirsiniz. Ergonomik tutma kolları, güvenlik kilitleri, kolay kullanım aparatları gibi ekstra özellikler bulunduran testere modellerini çalışmalarınızı kolaylaştıracaktır. Benzinli testereler bakımına önem gösterilmesi gereken aletlerdir. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar işlerinizde size eşlik ederler ancak her makine ve motorda olduğu gibi yağ seviyeleri ve zincir bakımları yapılmalıdır.  Benzinli testereler yakıt olarak kullandığı benzin kullanırlar bu nedenle emisyon değerleri de kontrol edilerek üretilirler. EURO2 motorlu testereler kabul edilen emisyon değerlerine uygun üretildikleri için çevre dostudurlar. Ek olarak bu testereler çok daha az yakıtla çok iş yapma özelliğine sahiptir. 

Tüm bu seçenekler içinde işinize en uygun benzinli testereyi belirleyerek alışverişinizi yapabilir, yıllarca tüm kesme işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Şimdi Online alışveriş ayrıcalığından yararlanmak için Koçtaş’ı ziyaret edin ve benzinli testereler arasından ihtiyaç duyduğunuz modeli sepetinize ekleyin! 

Daha fazla göster