750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bebek Karyolaları

Bebek Karyolaları

Bebek karyolası bebeğinizin odasının en önemli parçasıdır. Bebeğinizin rahat bir uyku çekebilmesi için kendini yatağında huzurlu hissetmesi gerekir. Bebeğinizin konforlu bir yatakta uyuması iyi bir uyku için birinci faktördür. Rahat bir yatak, korunaklı, sağlam ve şık duran bir karyola ile bütünleştiğinde hem bebeğinizin hem sizin mutluluğunuzu sağlar. Siz de farklı bebek karyola yatak ürünleri arasından sizin için en uygun olanları seçebilirsiniz.

Kullanışlı ve Estetik Modelleriyle Bebek Karyolaları

Bebek karyolaları söz konusu olduğunda birçok çeşit ve tasarım bulmanız mümkündür. Anne yanı beşikler, sallanır, büyüyen, katlanabilen, portatif, korkuluklu, çekmeceli, ahşap, sepet beşikler, bebek karyolası modelleri arasındadır. Büyüyen karyolalar özellikle yer tasarrufu sağlamak isteyeceğiniz dar odalar için birebirdir. Çekmece ve beşik bölmelerini istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Bazı büyüyen beşik modellerinde parmaklık kısmı açılarak masa haline dönüştürülebilir. Bazı modellerin de yatak kısmının açılıp genişleme özelliği bulunur, böylece bebeğiniz büyüdükçe karyolasını da genişleterek çocukluk dönemlerinde de aynı karyolayı kullanabilirsiniz. Ahşap modeller de bebek karyolası kategorisinin öne çıkanlarındandır. Doğal ahşap renkli karyolalar vintage ve şık bir görünüm verirken, ahşabın farklı renklere boyanmış halleri ile rengarenk karyolalar da hem dayanıklı hem şık olarak evlerinizde yerini alır. Beyaz bebek karyolası ise son dönemlerin en sık tercih edilen renklerindendir. Evinize temiz ve sade bir görünüm katar. Yanı sıra bebek odalarındaki birçok renkli eşyanın kargaşasının yanında gözünüzü yormaması ile de tercih sebebidir. Bebeğinizin odasındaki mobilyalara göre karyolanızın renk seçimini yapabilir, dekorasyonunuzun en göze çarpan parçası olacak karyolalar ile odanızı tamamlayabilirsiniz. Anne yanı beşikler ise özellikle yeni doğan bebekler için tercih sebebidir. Ebeveyn yatağı ile birleştirilebilen bu modellerin bazılarında cibinlik de bulunur. Sallanabilir beşikler ise ebeveynlere oldukça kolaylık sağlar. Otomatik elektrikli bir düzenek ile kendiliğinden sallanabilen beşiklerin, birçok modu vardır. Bu sayede yerinizden kalkmadan bebeğinizi dilediğiniz sıklık ve düzende sallayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre bu ürün gruplarından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Bebeğinizin Uyku Kalitesini Arttırmak için Doğru Bebek Karyolası Seçimi

Doğru karyola seçimi kaliteli uyku için oldukça önemlidir. Bebeklerde uyku kalitesi büyüme ve gelişimi de doğrudan etkiler. Bu nedenlerle karyolanızı ve seçiminizi doğru yapmanız gerekir. Hem bebeğinizin hassas vücuduna uyum sağlayacak hem de sizin için uygun ve hesaplı modelleri seçmelisiniz. Karyola ve bebek karyola yatağı seçiminde bebeğinizin yaşı da önemlidir. Yeni doğmuş bebekler için anne yanı ve sallanabilir beşikler tavsiye edilir. Oyun çağına yaklaşan bebekler için ise geniş, oyun parkına dönüştürülebilen bebek karyola modelleri önerilmektedir. Bebeğinizin alışkanlıkları da karyola seçiminizde rol oynar. Hareketli ve geceleri düşmeye eğilimli çocuklar için güvenlik bariyerli, keskin kenarları olmayan karyolalar tercih edilebilir. Evin içerisinde bebeğinizi göz önünde bulundurmak isterseniz portatif karyolalar ile istediğiniz odaya karyolayı taşıyabilir, işiniz bittiğinde tekrar bebeğinizin odasına kaldırabilirsiniz.

Konforlu Bebek Karyolaları ve Fiyatları

Bebek karyolası fiyatları ürünlerin özelliklerine göre şekillenir. Ürünün yapıldığı malzeme, boyutu, işlevsel özellikleri, garanti kapsamları, karyolanın ölçüleri fiyatı etkileyen bazı faktörlerdir. Çok fonksiyonlu ürünlerin fiyatları, geleneksel sade karyolalara kıyasla daha farklı olabilir. Ayrıca bebek karyola ölçüleri fiyatın değişmesine sebep olabilir. Ölçü büyüdükçe fiyatta buna paralel olarak artar. Bebek karyolası seçenekleri konforlu olması açısından uygun ölçülere sahiptir. Genellikle 70x130 ölçüsü tercih edilir. Genişlik için 186 cm yükseklik içinse 106 cm yaygın olarak kullanılan ölçüler arasındadır. Bu durumda sizin istek ve ihtiyaçlarınız önceliklidir. İhtiyaç duyduğunuz bebek karyolası özelliklerini belirleyebilir ve ona uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri Koçtaş'ta bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği ile Koçtaş'ta aradığınız her bebek karyolası modelini bulabilir, kolaylıkla satın alarak bebeklerinizin konforla uyumasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla göster