200 TL Üzeri Kargo Bedava

Bosch C7 Akü Şarj Cihazı 12/24v - 018999907m

Ürün Kodu: 5000535342
2.950 TL

Yapı Kredi World'e Özel 3.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Karincakararinca 10 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Şarj Akımı 12 ah
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

bosch c7 akü şarj cihazı

günümüz teknolojisinde modern araçlarda kullanılan klima, ısıtmalı koltuklar, otomatik camlar, uydu navigasyonu gibi cihazların sayısı artış gösterdikçe, aküye duyulan ihtiyacın da artmış olduğu gözlemleniyor. Bosch'un güncel teknolojisi c7 akü şarj cihazı kullanıcıya pratik ve hızlı bir geri dönüş sağlıyor.

maksimum güvenlik ve basit kullanım

akü şarj cihazında bulunan merkezi kontrol düğmesi, pratik ve güvenli teknolojisiyle kullanım sırasındaki hataları büyük oranda önlüyor. Bosch c7 şarj cihazı, ürün içerisinde bulunan oldukça pratik bir duvar braketine monte edilmiş şekilde geliyor ve kullanıcıya kullanım açısından ekstra rahatlık sağlıyor.

akü şarj cihazının kıskaç kısımları, akünün kutuplarına doğru şekilde bağlanmadığı takdirde elektrik iletmiyor ve bu ateş araç elektronik sisteminde herhangi bir hasar oluşmasını önlüyor. Böylece kullanıcı aküyü araçtan ayırmadan şarj edebiliyor ve elektronik ürünlerde hasar riski en aza indirgenmiş oluyor.

tüketici aküdeki kıskaçları ters kutuplara bağlarsa, kırmızı led kullanıcıya uyarı gönderiyor. Doğru bir şekilde bağlandığında ise cihazın kontrol panelindeki led yeşil yanıyor ve şarj etme işlemi başlıyor. Bosch c7 akü şarj cihazları, kullanıcıya ergonomik tasarımıyla pratik bir teknoloji sunuyor.

i̇şlevsel teknolojisiyle c7 akü şarj cihazı

  • tek tuş ile kullanım kolaylığı
  • aşırı şarja karşı koruma teknolojisi
  • sulu aküler dışında agm ve jel akülerle kullanım imkanı
  • kısa devreye karşı koruma teknolojisi
  • 13,6 v güç kaynağı
  • 12 v - 24 v akü kapasitesi

hayatı kolaylaştıran bir teknoloji

geleneksel akü şarj cihazlarına göre c7, tamamen boş olan akülerin tekrar şarj etmesine olanak tanıyan özel bir teknolojiye sahiptir ve bu sayede kullanılabilirlik açısından bir adım öne çıkıyor. Bünyesindeki kısa devreye karşı koruma teknolojisi sayesinde güvenle tercih edilen ürün, her durumda kullanıcı odaklı bir teknoloji sunuyor. Bosch c7 akü şarj cihazı, motosiklet, otomobil ve diğer wet, jel, agm tipi açık ve kapalı akülerin şarj edilmesine olanak sağlıyor. Bosch c7, özel teknolojik yapısı sayesinde %100 akü kapasitesine kadar şarj edebiliyor.

yaşam için üstün teknoloji: bosch

1886 yılında almanya stuttgart'ta ilk mühendislik atölyesini kuran robert bosch, dürüst işçilik ve kaliteyi baz alarak teknolojik aletlerin temelini oluşturup tüketiciyle buluşturuyor. Günlük hayatı kolaylaştıran bir teknoloji markası olan bosch, kullanıcıdan tam not alıyor.daha yüksek sıcaklıkların olduğu günlere nazaran, soğuk kış aylarında aracınız daha çok elektrik enerjisine ihtiyaç duyar. İhtiyaç duyulan bu enerji gereksinimi aracınızın marş aküsünün zorlanmasına neden olur. Akü aracınızın motorunu çalıştırmanın yanında aracınızdaki birçok ek konfor fonksiyonlarını besler ve araç çalışmıyorken merkezi kilit, alarm, multimedya sistemi gibi donanımlara enerjiyi akü sağlar. Akünüz zorlandığında  bosch c7  akü şarj cihazıyla zamanında aküye yükleme yapmakta fayda vardır.

 

özellikleri

c7 akü sarj cihazı otomobil akülerinin ve küçük motosikletlerin yanı sıra hafif ticari araçların, büyük motosikletlerin ve kamp karavanları aşırı zorlanan marş akülerini şarj edilmesinde güvenle kullanılır.

7a elektrik akımıyla 12v veya 24v akü kapasiteli büyük aküler için ideal çözümdür.

bosch c7 akü şarj cihazı aracınızın aküsünün tamamının şarj edilmesini sağlar.

cihazın özel yapısı sayesinde diğer geleneksel sarj cihazlarına nazaran, neredeyse tamamen boşalmış akülerin tekrar sarj edilmesini sağlar.

kısa devrenin ve yanlış kullanımın önlenmesine karşın birçok üst seviye önlemler alınmıştır ve size emniyetli bir çalışma ortamı sağlar.

güvenilir ve dayanıklıdır.

bellek fonksiyonu sayesinde kulanılan son cihazın ayarını kaydetme özelliği vardır.

toz ve su sıçraması koruması (ip 65) vardır.

ergonomik tutuşu ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde red dot tasarım  ödüllerinde "honourablemention 2011"  etiketiyle ödüllendirilmiştir.

i̇çerisinde kablo adaptörü, küçük şarj cihazı kablosu, duvar tutucusu, taşınabilir kanca ve sigortalı fiş

akü şarj cihazı aksesuarı bulunur ve size optimum bir çalışma ortamı sağlar.

c7 şarj cihazını şebeke elektriğine bağlandığınızda ise 13,6 v güç kaynağı olarak işlev görür ve farları açık unutulmuş araçlardaki yüksek oranda deşarj olmuş akülerin rejenerasyonunda kullanılabilir.

c7  dahili bir  micro-computer ünitesi (mcu) tarafından kontrol edilmektedir. 

 

kullanım şekli

bosch akü şarj cihazlarının kullanımı oldukça kolaydır. Tek düğmeli kullanımı sayesinde akünüz kolayca ve güvenli bir şekilde şarj olur.

aküyü araçtan sökmeden sarj etme imkânı sunar ve diğer elektronik parçalarda hiçbir hasar riski oluşturmaz.

kullanım sırasında tek yapılması gereken kabloları biten akünün kutup başlarına bağlayarak tek tuşuna basıp şarj işlemini başlatmaktır.bu i̇lan entegra entegrasyon sistemleri ile listelenmiştir

Şarj Akımı 12ah

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 327,78 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 491,67 TL 2.950,00 TL
Akbank 5 x 590,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL
HSBC Ticari 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL
İş Bankası 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 1.475,00 TL 2.950,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda

2.950,00 TL