750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
817 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bosphorus

Borsphorus

Evleri daha derli toplu ve hoş bir görünüme kavuşturan ürünleriyle karmaşadan uzak estetik alanlar yaratma imkanı sunan Borsphorus, kullanıcısına farklı stillerde dekoratif objeler ve kullanışlı ev aksesuarları sunuyor. Değişen boyutlardaki kutular, kalemlikler, sepetler ve bölmeli eşya düzenleyiciler ile alanları genişleten marka dekoratif objelerle sehpa, masa ve duvarları da canlandırıyor. Markanın en sevilen ürünleri arasında hoş esanslarıyla insanı kendi çeken oda kokuları ve hediyelik eşyalar da var. 

Fonksiyonel Ev Aksesuarları Arasından Tarzınıza Uygun Olanı Seçin

Borsphorus bir yandan evlerin dekorasyonuna katkıda bulunacak estetik ve şık objelere imza atarken diğer yandan alanları düzenlemeye yardımcı parçalar da üretiyor. Balkon ve bahçe kapı süsleri, rüzgar çanları, çerçeveler, renkli ve desenli duvar panoları şık görüntüsüyle dikkat çekerken, bardak altlıkları, tepsiler ve hasır sepetler de estetiği işlevsellikle buluşturuyor. Sabunluklarla bir uyum içerisindeki dış fırçalık modelleri, çeşitli banyo aksesuarları ve özel eşyalar için kullanılan minik kutuların öne çıktığı ürün yelpazesinde büyükten küçüğe sıralanan kutu sistemleri, dolap ve çekmece içine yerleştirilen bölmeli düzenleyiciler, farklı boyutlardaki sepetler, kalemlik ve gazetelik modelleri de yer alıyor. 

Borsphorus Oda Kokuları Ortama Ferahlık Katıyor

Borsphorus ürünleri arasında evlerin ve araçların enerjisini değiştiren mis kokulu parfümler de var. Çoğunlukla kapalı olan ve havasız kalan çekmece ve dolap içlerini ferahlatan koku sistemleri kullanışlı formları sayesinde askılara takılabiliyor. Çekmece için yerleştirilen farklı esanslar çamaşırların yıkama sonrasındaki mis kokusunun ömrünü uzatıyor. Bambu çubukların minik dekoratif şişelere yerleştirildiği Borsphorus oda parfümlerinin görüntüsü oldukça şık. Yerleştirildikleri alana bahar çiçeklerinin iç açıcı kokularını taşıyan oda parfümleri ortamın havasını değiştiriyor. Borsphorus kokulu mum çeşitlerinin renkleri de en az tatlı esansları kadar güzel. Marka aynı zamanda vanilya, portakal, lavanta gibi ferah kokular içeren araç parfümleri de üretiyor.  

Siz de kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Borsphorus markasının düzenleyici ürünleri ve ev aksesuarları ile Koçtaş çatısı altında buluşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön plana koyan politikası ve online alışveriş fırsatlarıyla kullanıcısını ihtiyacı olan her türlü ürünle buluşturan Koçtaş'tan beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.  

Daha fazla göster