Güzel İndirimler Devam Ediyor
Sepette 400 TL İndirim!

Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi P24

Ürün Kodu :1000118437

Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi, hermetik olması özelliği ile dikkat çekiyor. Hermetik boru / baca özelliği sayesinde bacalardan sızan zararlı gazların önüne geçilerek tamamen sağlıklı bir kullanım sunuyor.

4.399 TL (KDV Dahil)

Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi P24

Demirdöküm Nitromix Yoğuşmalı Kombi, hermetik olması özelliği ile dikkat çekiyor. Hermetik boru / baca özelliği sayesinde bacalardan sızan zararlı gazların önüne geçilerek tamamen sağlıklı bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda yoğuşmalı olması ile de yüksek derece ısı gerçekleştirip, enerji tasarrufu sağlıyor olması da kombinin ön plana çıkan özelliklerinden biri oluyor. Donma emniyetinin bulunması ile uzun ömürlü bir kullanıma da imkan tanıyan kombi modeli, ergonomik ve yeni nesil tasarımı ile zarif bir görünüme sahip. Üzerinde yer alan dijital panel sayesinde oda sıcaklığı, basınç değerleri ve ayarlanan sıcaklık gözlemlenebiliyor. Maksimum 130 Watt elektrik gücü harcayan ürün, 38 derece ile 60 derece arası sıcaklık ayarlaması imkanı tanıyor. Akıllı ısıtma sistemi ile belli bir sıcaklık altına düşüldüğünde otomatik ısıtma gerçekleştiriyor. Ayrıca yerden ısıtma özelliğine de uygunluk gösteren, ısıtma ve soğutma kategorisinde bulunan ürünü kolay bir şekilde sepetinize ekleyebilir ve sipariş edebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Cihaz Tipi Yoğuşmalı
Esanjör Tipi Çift
Baca Tipi Hermetik
Kapasite kW 24 kW
Yükseklik 74 cm
Genişlik 42,5 cm
Derinlik 31 cm
Ağırlık 32,3 kg
Maksimum Nominal Isıl Güç KW 22,4 kW
Minimum Nominal Isıl Güç KW 6 kW
Maksimum Nominal Isıl Güç KW KCAL/H 19,780 kcal/h
Maksimum Elektriksel Güç W 130 Watt
Sıcaklık Ayarı C 38-60
Verim Yüzdesi 108%
Verim Sınıfı (92/42/EEC) 4 yıldız
Akıllı Isıtma Sistemi Var
Ayarlanabilen Isıtma Kapasitesi Var
Program Saati Yok
Economy/Comfort Modu Yok
Donma Emniyeti Var
Yerden Isıtmaya Uygunluk Uygun
Elektrik Beslemesi 230 Volt / 50 Hz
Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D
Frekans 50 Hz
Voltaj 230 Volt
Renk Beyaz

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünün kurulum hizmeti ve detayları İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
488,80 TLx 9 4.399 TL
549,90 TLx 8 4.399 TL
733,20 TLx 6 4.399 TL
733,20 TLx 6 4.399 TL
879,80 TLx 5 4.399 TL
879,80 TLx 5 4.399 TL
1.099,80 TLx 4 4.399 TL
1.099,80 TLx 4 4.399 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.