750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Mikserler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Mikserler

Mikserler çeşitli malzemelerin karıştırılarak bir araya getirilmesi işi için kullanılan makinelerdir. Çırpıcı olarak da adlandırılan mikserler mutfaklarda yemek yapmak için kullanılan aletler arasında yer alır. Yemek yapmayı sevenlerin mutfakta en büyük yardımcıları arasında yer alan mikser modelleri ile lezzetli yemekleri, pasta, kek gibi hamur işlerini kolayca hazırlamak mümkün. 

Lezzetli Yemekler İçin Kullanabileceğiniz Mikser Çeşitleri

Mikserler renklerine ve tasarımlarına, motor güçlerine ve diğer teknik özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Mikserler ile ilgili olarak en önemli seçenek sahip olduğu motor gücüdür. Mikser içerisinde bulunan motorun dönüş gücü ve hızını belirleyen bu güç ile işlemlerin daha kolay şekilde yapılabilmesi mümkün olur. Güç seçenekleri arasında 300 Watt’dan başlatarak 450 Watt’a kadar seçenekler bulunur. Mutfak mikseri modelleri içerisinde önemli seçeneklerden bir tanesi de hız ayarıdır. Mikserin dönüş ve çırpma hızını belirleyen bu seviye işlem kolaylığı sağlar. Hızlı şekilde karıştırılması gereken şeyler için hızlı alan çalıştırılabilir. Mikser seçiminde dekoratif modelleri tercih edenler için kırmızı, pembe ya da siyah gibi renk seçenekleri veya desenli modeller tercih edilebilir. Mikser seti ise farklı özelliklere sahip aparatlar ile birlikte sunulan mikser modelidir. Set içerisinde çırpma, karıştırma ve parçalama özelliği olan parçalar bulunur. El mikseri yapılmak istenen işleme uygun aparat takılarak kolay şekilde kullanılabilir. Mikser seti ve mikser fiyatları bu özelliklere ve sahip olduğu aparatlara göre değişiklik gösterir. Beko, Fakir, Sinbo, Arzum ve King marka mikserler arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Mikser Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mikserler arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Mikser modelleri kullanım amaçları doğrultusunda seçilmelidir. Uzun süreli ve profesyonel amaçlı olarak kullanılacak olan modeller için güçlü, hız ayarlı ve farklı aparatlara sahip mikserler seçilebilir. Evlerin mutfaklarında basit işlemler için kullanılacak olan modeller için ise daha standart özelliklere sahip, uygun fiyatlı modeller tercih edilebilir.
Farklı model ve özelliklerdeki mikserler Koçtaş’ta sizleri bekliyor. Mutfağınızda işlerinizi kolaylaştıracak olan mikser modellerini Online alışveriş kolaylığıyla şimdi keşfedebilir, seçtiğiniz ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster