750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
87 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Karen Banyo

Karen Banyo

2006 yılından günümüze kadar banyo dolabı sektöründe üretimine devam eden Karen Banyo, banyo dolabı üretimini kendi üretim tesislerinde ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiriyor. Ürünlerin dünya kalite standartları değerlerine göre üretilmesi amaçlanarak kalite kontrol ekipleri tarafından özenle kontrolleri sağlanıyor. Karen Banyo, kullanılan ileri düzey teknolojiyle birlikte birinci sınıf ham madde ve aksesuarlara yer verilen koleksiyonlarıyla tüm beklentilerinizin karşılanmasını mümkün kılıyor. Global bir marka olma yolunda ilerleyerek kaliteli ve uzun ömürlü banyo dolapları üretmeyi hiç ara vermeden sürdürüyor.

 

Banyonuzda Modern Tasarım Dolaplara Yer Verin

Karen Banyo markasının çok sayıda banyo dolabı ve banyo boy dolabı modelleri her tür banyo yapısına uygun olarak üretiliyor. Bazı modellerin dolap gövdesinde neme ve suya karşı dayanıklı olan Mdf Lam malzemesi kullanılırken, kapaklarda içeriye su geçişini engelleyen Membran malzemeler tercih ediliyor. Banyolarınız için özenle üretilen diğer modeller ise göz alıcı parlaklık elde etmek amacıyla High Gloss Mdf malzemesi ya da Mdf üzeri akrilik lake boya kullanılarak üretiliyor. Karen Banyo banyo dolapları, şık tasarımları ve beyaz, koza, meşe renk seçeneklerine sahip kapak ve gövde modelleriyle banyonuzun havasını değiştirmek için beğeninize sunuluyor. Banyo dolaplarının tasarımlarında fonksiyonel olması amacıyla yavaş kapanma özelliği, bas-aç özelliği dışında tam açılma özelliği de yer alıyor. Sadece geniş değil dar banyolara uygun olacak şekilde, farklı ebatlarda üretilen dolaplar, Karen Banyo dolaplarını müşterilerinin beklentilerini karşılayan bir marka yapıyor. Ayrıca hem normal dolapların hem de boy dolaplarının ayaklı seçeneklerinin yanı sıra duvara monte edilebilen birçok modeli de bulunuyor. Böylece banyosunda daha fazla yer açmak ve banyosuna ferah bir hava katmak isteyenler için reddedilemeyen bir seçenek sunuluyor.

Depolama İhtiyacınıza Çözüm : Banyo Dolapları

Karen Banyo markasının banyo dolabı ve banyo boy dolabı modellerine ayrı ayrı ulaşabileceğiniz gibi set halinde de bu dolapları satın alabilirsiniz. Banyonuzun havasını değiştirmek, özgün bir banyo yaratmak için zevkinizi en iyi yansıtan banyo dolabını Koçtaş’tan seçebilir, uygun fiyat avantajıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Şık tasarımlı bu banyo dolapları banyonuzda fonksiyonel bir devrim yaratmaya hazır. Hemen sepetinize ekleyin, hem depolama ihtiyaçlarınızı karşılayın hem zevkinize uygun banyo dekorasyonunuzu tamamlayın. 

Daha fazla göster