750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kasalar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kasalar

Kasalar, özel veya değerli eşyalarınızı saklamak için kullanabileceğiniz, bir takım teknolojik detaylar ile güvenliği artırılmış, başkası tarafından açılabilmesi zorlaştırılmış kutulardır. Hırdavat el aletleri ve oto ana başlığı altında bulunan kasa ve kilitler arasında bulabileceğiniz ürünler, teknolojinin gelişmesi ile birbirinden farklı pek çok özelliğe sahip olarak çeşitlenmiştir. 

Eşyalarınızı Güvenle Saklayabileceğiniz Birbirinden Kullanışlı Kasa Modelleri

Kasalar, ilk olarak evlerde ihtiyaç duyulan saklama alanlarıdır. Değerli eşya, mücevher, para vb. çalınma riski taşıyan eşyaları güvenli bir şekilde saklama imkanı sunan kasa çeşitleri, boyutlarına ve montaj özelliklerine bağlı olarak dolap içlerine yerleştirilebileceği gibi, duvara gömme şeklinde de monte edilebilir. Bazı kasaların ise ağırlığı nedeniyle zemine oturtulması gerekir. Portatif olarak yanınızda taşıyabileceğiniz seyahat tipi kasalar da mevcuttur. Farklı boyutlarda üretilen kasa modelleri mini kasalar, orta boy kasalar, laptop kasaları gibi farklı şekillerde isimlendirilir. Laptop kasaları olarak tabir edilen ürünlerin iç hacmi laptop saklamaya uygun olduğu için özellikle belirtilir. Aksi takdirde dar hacimli para kasalarında bu tip eşyalarınızı saklamakta zorlanabilirsiniz. Kasaları birbirinden ayıran en önemli unsur ise hangi güvenlik sistemi ile korunduğudur. Bu anlamda bazı dijital kasa modellerinde şifreli bir güvenlik sistemi kullanılırken parmak izi tarayıcılı kasa çeşitleri de mevcuttur. Daha sıradan bir ürün arayışındaysanız anahtarlı pasa kasası seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ancak güvenlik önlemleri açısından başkalarının açmakta en çok zorlanacağı kasa tipinin parmak izi tarayıcılı kasalar olduğunu unutmayın. Eğer ev tipi kasalar dışında daha büyük kurumlarda kullanmak üzere en üst düzey güvenlik önlemlerine sahip ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız bunun için de kasanın dış gövdesine ait bilgileri dikkatle incelemelisiniz. Sac kalınlığı, ateşe karşı dayanıklılık, üründe kullanılan yalıtım ve dolgu malzemeleri gibi detaylar bu noktada alacağınız para kasası için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri içerir. Özellikle hukuk büroları gibi önemli evrakların saklanması gereken durumlarda yanmaya karşı dayanıklı olması çok önemli bir unsurdur. Tüm bu özellikler doğrultusunda kasa fiyatları da farklılık gösterir. Basit bir güvenlik sistemine sahip olan küçük boyutlu ürünler en uygun fiyatlarla satışa sunulurken ürün fiyatları büyüyen iç hacim ve artan güvenlik önlemleri doğrultusunda artış gösterir.
Siz de ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz birbirinden farklı kasalar arasından seçtiğiniz ürünü Koçtaş'tan kolaylıkla bulabilir anında sepetinize atabilirsiniz!

Daha fazla göster