750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kahve Makineleri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kahve Makineleri

Kahve makineleri bol köpüklü, kıvamı yerinde ve lezzetli kahveler yapmanın en pratik yolunu mutfaklarınıza taşıyor. Pratik bir şekilde istediğiniz kahve türünü hazırlamanıza olanak sağlıyor farklı modelleri ve kullanım alanları ile çeşitlilik sağlıyor. Küçük ev aletleri arasında baş köşeye oturan kahve makinesi modeller, Türk kahvesi makinesi, espresso makinesi, kapsüllü kahve makinesi ve filtre kahve makinesi olarak farklılık gösterirken hepsini bir potada eriten, geniş özelliklere sahip makineler de bulunuyor. Türk kahve makineleri tekli, ikili, dörtlü ve cezve modelleri ile kendi arasında ayrılırken filtre kahve makineleri demleme tipine, kahve yoğunluğuna, filtre çeşitlerine, su kapasitesi, sıcak tutma fonksiyonu gibi özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Ayrıca otomatik olarak ısıtılan su, kahveyi filtre ederek hazneye süzülmesini sağlıyor. Alttan ısıtma aksamıyla kahveniz her daim sıcak kalabiliyor. Zaman ayarlı, elektronik kahve makineleri ise, dilediğiniz zaman hazır kahve içebilme olanağı sunuyor. Kapsüllü modellerde ise yine sıcak suyun, kapsül içindeki kahveyi fitre ederek bardağa süzülmesini sağlıyor.

Türk Kahvesi Yapmanın En Pratik Hali

Kalabalık aileler, iş yerleri ya da tek yaşayanlar için farklı kapasite ve özellikte üretilen türk kahvesi makinesi farklı fiyat ve marka alternatifleri sunuyor. İş yerleri için üretilen büyük boy kahve makineleri geleneksel kahve lezzetinde çok sayıda kahveyi aynı anda yapmaya olanak sağlıyor. Kalabalık aileler için 4 fincan kapasiteli Türk kahvesi makineleri önerilirken, yalnız yaşayan ya da yeni evli çiftler için tek ya da iki fincan kapasiteli makineler ile cezve türündeki makineler tavsiye ediliyor. Kahve makineleri, kahvenizi taşırmadan, bol köpüklü, ateşte pişirilen kahve kıvamında hazırlıyor ve tek seferde birden çok kahveyi yapmanıza olanak sağlıyor. Elektrikli cezve ise 2 ya da 4 kişilik kapasitesi ile geleneksel cezve yönteminden esinlenerek kahve yapımının kontrolünü size bırakıp, kıvamı yerinde, bol köpüklü kahveler hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Kahve Makinesi Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kahve makinenizi seçerken pek çok markanın özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırabilmeniz mümkün. Arzum, Beko, Fakir, Arnica ve Sinbo gibi önde gelen markalar pek çok farklı model ve fiyat seçeneği ile geniş ürün yelpazesine sahip. Kahve makinesi fiyatları makinelerin teknolojik olanaklarından boyutlarına, tasarımlarından fonksiyonlarına dek çok geniş bir skalada değişkenlik gösteriyor.  
Siz de farklı model ve fiyat alternatifleri ile istediğiniz ürünü şimdi Koçtaş’ta bulabilirsiniz. En kaliteli kahve makinesini en uygun fiyata alabilmek Koçtaş'a gelin, beğendiğiniz ürünü sepetinize eklemeyi unutmayın!

Daha fazla göster