750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Lambader Ayakları

Lambader Ayakları

Aydınlatma, ev dekorasyonunun en önemli unsurlarından birini oluşturuyor. Lambader modelleri en dekoratif aydınlatma gereçleri arasında yer alıyor. Lambaderlerde kullanılan birbirinden farklı lambader ayakları, şıklıkları ile mekanın atmosferini değiştiriyor. Her zevke hitap eden lambader ayak modelleri farklı materyallerden üretiliyor; ürünler arasında seçim yaparken, lambader kullanılacak mekânın özelliklerini de dikkate almak gerekiyor. 

Lambader Ayak Modelleri ile Dekorasyon Önerileri

Sağlıklı ve konforlu bir aydınlatma sağlayan lambader, tasarım özellikleriyle güçlü bir dekoratif unsur. Lambader ayakları zengin çeşitleri sayesinde hem lambaderin işlevini kolaylaştırıyor hem de farklı dekorasyon tarzlarına katkıda bulunuyor. Yaşam alanlarına özgün bir hava kazandıran modelleri için mekânda kullanılan renkler, eşya ve aksesuarlar önem kazanıyor. Lambaderler çok çeşitli olduğu için lambader ayağı modelleri de pek çok farklılıklar gösteriyor. Ahşap, porselen ya da metal gibi farklı malzemelerden üretilen lambader ayakları, kitap okurken, sohbet ederken, kahve içerken yaşanan ambiyansa keyif katıyor. İşlenmemiş ahşap ve doğadan esinlenmiş renkler lambader ayaklarında kullanıldığında ortamın doğallığını ve country dekorasyon tarzını destekliyor. Modern tarzı sevenler içinse metalik renkler ve minimal tasarımlar tercih ediliyor. Metal malzemeden yapılan tasarımlar yalın ve avangart dekorasyon tercih edenlere hitap ediyor. Ferforje detayların kullanıldığı lambader ayak çeşitleri ise nostaljik unsurların ağır bastığı ortamlara uyum sağlıyor. Pop art ev dekorasyonunu lambader ayakları ile tamamlamak isteyenler için parlak ve zıt renk kombinasyonları ilgi çekiyor. Lambader ayak modelleri arasında halatlı seçenekler beğeni toplayan modeller arasında. Evinde klasik ya da gösterişli bir konsept yaratmayı seçenlere uygun lambader ayak çeşitleri de bulunuyor. Detayları yoğun işlenmiş, motifli ayaklar, kristal taşlar ile süslenmiş, ışıltılı seçenekler mekâna göz alıcı bir hava katıyor. Lambaderler tek ayaklı olarak tasarlandığı gibi tripod yani üç ayaklı olarak da sunulabiliyor. Lambader ayağı fiyatı ise tasarımda kullanılan malzemeye ve farklı seçeneklere göre değişebiliyor.

Evinizin dekorasyonunu tamamlayacak aradığınız lambader ayakları farklı seçenekler ile şimdi Koçtaş’ta! Siz de online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ın geniş ürün seçenekleri arasında gezinebilir, bütçenize en uygun modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster