750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kaydırmazlar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
11 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kaydırmazlar

Mutfak ürünlerini kolaylıkla yerleştirebilmenize olanak tanıyan kaydırmazlar, dağınık görüntüyü toplayan özellikleri ile çok amaçlı dolaplarınızda veya kaygan zeminlerde iyi bir kurtarıcı olmayı başarıyor. Kolay kesilebilen malzemesi ile her yere uyumlu hale gelebilen kaydırmaz çeşitleri özellikle fayans zemin üzerinde tabanı kaygan olan halıları sabitlemek içinde pratik bir çözüm sunuyor.

Kaydırmazların Kullanım Alanları Nelerdir?

Kaydırmaz raf örtüsü modelleri mutfak dolabı, banyo dolabı gibi pek çok dolapta bulunan raf içlerine konumlandırılarak çok amaçlı bir şekilde kullanılabiliyor. İçine yerleştiği rafın hem temiz kalmasına hem de daha düzenli görünmesine yardımcı olan  kaydırmazlar sayesinde dolap içlerini yenilemek oldukça kolay bir hal alıyor. Kaydırmaz raf örtüsü çeşitleri Amerikan servis olarak da kullanıma uygun özellikler taşıyor. Dilerseniz masanızın üzerinde sürekli bulundurarak kullanım sonrasında masanın temiz kalmasını da sağlayabilirsiniz. İster mutfak dolabı ister boy dolabı rafı olsun içinde bulunan ürünlerin sabitlenmesini sağlar. Böylece dolap silme işlemleri daha zahmetsiz bir şekilde yapılarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Özellikle mutfak gereçlerini yerleştirmek için tercih edilen şeffaf  kaydırmaz örtüler eva malzemeden üretildiği için kolaylıklar yıkanıp tekrar kullanılmaya hazır hale gelebilir. Çeşitli alanlarda kullanım avantajları bulunan kaydırmaz modelleri arasında  halı kaydırmaz ürünlerini de bulmak mümkün. Konumlanacağı bölgeye hemen uyarak birleşim sağlayan halı kaydırmazlar, halınızın kaymasını engeller. Makas yardımı ile rahatlıkla kesebileceğiniz ürünler, hem banyo halılarında  hem de diğer odalarda kullanılan tabanı güvensiz halılarda kayganlığı önler. Özellikle çocuklu evlerde özen gerektiren kimi zeminlerin  kaydırmazlar ile sağlamlaştırılması çocukların koşarken kaymasını önlerken kilimlerinizin katlanmasını engelleyerek kötü bir görünüm oluşturmasına izin vermez.   

Evinizin küçük ihtiyaçlarından biri olan kaydırmazlar şimdi Koçtaş'ta! Siz de Online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ın zengin marka seçenekleri arasında ihtiyaç duyduğunuz ürünler için keşfe çıkabilir, hemen sepetinize ekleyerek uygun fiyata sahip olabilirsiniz. 

Daha fazla göster