200 TL Üzeri Kargo Bedava

Nihale

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yüzeyleri Koruma Altına Alan Nihale Çeşitleri

Nihale çeşitleri her mutfakta bulunması gereken önemli ürünler arasında yer alır. Sıcak tencere, tava ya da kapların direkt olarak yüzeylere temas etmesinin önüne geçen ürünler, tezgahlarınızı ya da masalarınızı daha korunaklı hale getirmenizi mümkün kılar. Bununla beraber dekoratif olarak da masalara farklı bir görünüm kazandıran ürünler, çok yönlü yapısıyla hemen hemen her evde olan mutfak eşyaları arasında yer alır. Hem şık hem de işlevsel olan ürünler sayesinde sofralarınıza işlevsellik katabilir, pişirme işlemlerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin, yemek pişirirken ocakta az alanınız kaldığında sıcak olan tencereyi alacak başka bir yer bulamıyorsanız ürünlerden yararlanabilirsiniz. 

Sıcak tencereleri ocağın üstünden kaldırarak ihtiyaç duyduğunuz alanı elde etmek için ürünlerin sunduğu özellikler sizin için faydalı olabilir. Bununla beraber ürünleri incelediğinizde farklı malzemelerden üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Ahşap, metal ya da silikon gibi farklı materyallerden üretilen ürünler arasından istediğinizi kolay bir şekilde bulabilir, mutfaklarınıza hem şık hem de işlevsel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tasarım çeşitliliği ve boyut alternatifleriyle öne çıkan nihale çeşitleri sayesinde aradığınız pratikliği mutfaklarınıza kazandırabilirsiniz. 

Nihale fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, mutfaklarınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Sıcak tencere ya da tavaların yüzeylerinize zarar vermesini engellemek istiyorsanız ürünlerin özelliklerinden yararlanabilir, mutfaklarınızın daha korunaklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Nihale fiyatları ve tasarım alternatifleri arasından istediğiniz görünümü sunan parçalara erişebilir, masalarınıza ya da mutfaklarınıza dekoratif detaylar da kazandırabilirsiniz. Aradığınız rengi, malzemeyi ya da tasarımı belirledikten sonra seçeneklere göz atmaya başlayabilir, istediğiniz niteliklere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Nihale Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Ürünler fonksiyonelliği ve şık detaylar ile bir araya getirmesiyle kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar. Ürünlerin fonksiyonelliği ve mutfaklarınızı nasıl iyileştirebileceği hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, ürünlerin işlevselliğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Ürünler ilk olarak mutfağınızdaki tezgahı ya da masalarınızın yüzeylerini korumanıza yardımcı olur. Sıcak tavaları, tencereleri, tabakları ya da malzemeleri yüzeylere zarar vermeden rahat bir şekilde masalarınızın üzerine koymanızı mümkün hale getirir. Kullanım şekli olarak bardak altlıkları ile benzer bir yapıya sahip olan ürünler, mobilyalarınızın zarar görme olasılığını azaltır. Özellikle ahşap gibi bazı yüzeyler ısıya karşı oldukça hassastır ve o yüzeylerin dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. Kaliteli ve ısıyı altına aktarmayan nihale çeşitleri ise yüzeylerinizde aradığınız korumayı rahat bir şekilde elde etmenizi mümkün hale getirir.
 • Ürünler aynı zamanda yaşam alanlarınıza farklı bir dekoratif etki kazandırmanıza yardımcı olur. Seçenekleri incelediğinizde silikon ya da çelik nihale gibi farklı malzemelerden üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Her malzeme ürünlere farklı bir görünüm kazandırmasıyla öne çıkar ve istediğiniz havayı kolay bir şekilde yakalamanızı mümkün hale getirir. Evinizi faydalı eşyalar ile dekore etmek ve istediğiniz etkiyi kolay bir şekilde yakalamak istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Evinizi yaratıcı parçalar ile süslerken mobilyalarınızın yüzeylerini koruma altına almak istiyorsanız seçeneklere göz atmaya başlayabilirsiniz.
 • Nihale çeşitlerini mutfaklarınızın yanı sıra evinizin farklı noktalarında da kullanabilirsiniz. Ana amacı ısının yüzeylere geçmesini önlemek olan ürünler, ütü gibi nesneleri de rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir. Fonksiyonel bir yapıya sahip olan ürünler, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için birçok avantaj sunar. Bununla beraber eğer ürünleri evinizin farklı bir noktasında kullandıysanız mutfakta tekrar kullanmadan önce yıkamanız ya da silmeniz önerilir.
 • Bazı ürünler ellerinizi koruyarak kavanoz benzeri nesneleri açmanıza da yardımcı olabilir. Silikon ya da hasır gibi yumuşak malzemelerden üretilen ürünler, sıcak nesneleri tutmanız gerektiğinde ve etrafta eldiven bulamadığınızda kullanışlı olabilir. Bununla beraber ürünleri bu tip bir işlem için kullanacaksanız oldukça dikkatli olmanız gerekir.
 • Bazı nihale çeşitleri ısının yanı sıra suya karşı dayanıklı olmasıyla da öne çıkar. Böylece soğuk bir tencerenin masanızın ya da tezgahlarınızın yüzeyine üzerinden akacak su damlacıklarından dolayı zarar vermesini istemiyorsanız da ürünleri kullanabilirsiniz.
 • Nihale çeşitleri genellikle düşük maliyetli olmasına rağmen oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunan ürünler, yüzeylerin etkili koruyucuları arasında bulunur. Hemen hemen her evde bulunan ve satın alındıktan sonra her türlü amaç için değerlendirilebilen ürünler, yaşam alanlarınızın daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olur.
 • Tencere ve tavalar ocakta ısındıktan sonra bazı durumlarda alt bölümlerinde kararmalar oluşabilir. Her ne kadar tencere ya da tavalarınız soğumuş olsa da alt bölümlerinde lekeler meydana geldiği için masalarınızı ya da tezgahlarınızı kirletebilir. Bununla beraber nihale çeşitleri bu lekelerin yüzeylere geçmesini ve mutfaklarınızın daha temiz kalmasını mümkün hale getirmesiyle dikkat çeker.
 • Ürünlerin temizliği genellikle oldukça kolaydır. Seramik gibi malzemelerden üretilen modelleri sadece silerek kolaylıkla temizleyebilir, herhangi bir endişe yaşamadan ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Bazı malzemelerden üretilen modeller bulaşık makinesinde yıkanabildiği için de oldukça rahat bir kullanım sunar. Pratik temizliği ve rahat kullanımıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt verir.
 • Ürünleri tencere ya da tava gibi ürünlerin yanı sıra fırından yeni çıkmış tepsilerinizi de üzerine koymak için değerlendirebilirsiniz. Özellikle mutfak tezgahınız ahşapsa ürünleri kullanarak fırın tepsilerinizi kolay bir şekilde fırından çıkarabilirsiniz. Bazı durumlarda fırını kapatmış olsanız bile fırının sıcaklığından dolayı içindeki malzemeler pişmeye devam eder ve hazırlanan yiyeceklerin aşırı pişmesine neden olabilir. Bu tip durumların yaşanmaması içinse pişen yiyeceklerinizi fırından çıkararak tepsileri ürünlerin üzerine yerleştirebilirsiniz.
 • Ürünlerin her ne kadar temel amacı bardakların üzerine konulması olmasa da ürünleri bardak altlığı olarak da değerlendirebilirsiniz. Örneğin, misafirlerinizi ağırlarken su ya da soğuk bir içeceği masaya getirdiyseniz onu ürünlerin üzerine koyabilir, masanıza hem şık hem de işlevsel bir görünüm katabilirsiniz. Ürünler sayesinde masalarınızı kolay bir şekilde su hasarına karşı koruyabilirsiniz.

Fonksiyonel yapısı ve şık detaylarıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için mutfaklarda farklı işlemlerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Nihale fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek ürünler arasından seçim yapabilir, istediğiniz modele kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Mutfaklarınıza işlevsel parçalar katmak istiyorsanız nihale fiyatları ve modellerini inceleyebilir, aradığınız ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Özelliklerine ve Kullanım Şekillerine Göre Nihale Çeşitleri

Ürünleri incelediğinizde farklı özellikler bakımından modellerin birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından gereksinimlerinizi tamamlayacak parçalara pratik bir şekilde ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri genel olarak aşağıdaki gibi özetlenebilir:

 • Seçenekleri incelediğinizde katlanır, tezgah üstü, mumlu, mıknatıslı ya da ocak üstü gibi farklı modeller olduğunu görebilirsiniz. Her model kendine has bir avantaj sunmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Kullanım amacınızı ve ihtiyacınız olan özellikleri belirledikten sonra alternatifler arasından seçiminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Katlanabilir nihale çeşitleri kullanıcılarına alan avantajı sunmasıyla öne çıkar. Ürünleri kullandıktan sonra katlayarak dolaplara kaldırabilir, dolaplarınızda çok fazla alan kaplamalarının önüne geçebilirsiniz. Katlanır nihale çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin rulo gibi çeşitli formlarda küçültülebildiğini görebilirsiniz. Böylece katlanabilir bir yapıya sahip olanları mutfağınızın herhangi bir noktasında rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bununla beraber bazı katlanabilir formda olan ürünler katlandıktan sonra tezgahınızın üzerinde dik bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Böylece ürünleri ihtiyacınız olduğunuz anlarda kolaylıkla kullanabilir, yüzeylerinizi her an koruma altında tutabilirsiniz.
 • Mıknatıslı nihale çeşitleri işlevsel yapısıyla birçok kişinin beğenisini kazanır. Ürünlerin içinde yer alan mıknatıs, çelik ya da demir döküm gibi tencerelerin nihale modellerinin üzerine iyi bir şekilde yapışmasını mümkün hale getirir. Böylece kayma ya da dökülme benzeri problemlerin yaşanma olasılığı azalır. Büyük tencerelerinizi ürünlerin üzerine koymakta tereddüt ediyorsanız iç bölümünde mıknatıs içeren modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Mıknatıs, çelik gibi malzemelerden üretilen tencere ya da tavaların üzerine iyi bir şekilde oturmasını sağladığı için daha güvenli bir kullanım elde edilmesini mümkün hale getirir. Böylece ağır tencerelerde yaşanabilecek kazaları minimuma indirerek daha güvenli bir ortam oluşturulmasına olanak tanır. Bununla beraber her ne kadar mıknatıslı olan ürünler belirli bir seviyede güvenlik oluştursa da yine de ürünleri kullanırken dikkatli olmanız tavsiye edilir.
 • Tezgah üstü nihale çeşitleri günlük hayatta sıklıkla kullanılan ürünler arasında bulunur. Genellikle çok fazla yükseltiye sahip olmayan ürünleri tezgahlarınızın üzerinde tutabilir, ihtiyaç durumunda pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Ocak üstü nihale çeşitleri pratik kullanımıyla öne çıkar. Ürünleri ocağınızın ateşini küçültmek ya da belirli bir noktaya aktarmak için değerlendirebilirsiniz. Örneğin, büyük bir ocak üzerinde cezvenin içinde kahve pişirmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Büyük ateşlerin küçülmesini ve metal bir parçaya aktarılmasını mümkün hale getiren ürünler, ocakların kullanım alanını genişletir. Ocaklarınızın büyük alanlarını sadece büyük tencereler için değil cezve gibi daha küçük mutfak eşyalarını ısıtmak için de değerlendirmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz.
 • Mumlu nihale çeşitleri diğerlerinden farklı bir yapıya sahiptir. Mumlu olan modellerin orta bölümünde genellikle küçük bir mum yerleştirebileceğiniz bir alan bulunur. Mum sayesinde ürünleri kullanarak çay demleyebilir ya da istediğiniz bir malzemenin sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Küçük bir ısı kaynağı kullanarak hazırladığınız yiyeceklerin soğumadan sıcak kalmasını istiyorsanız mumlu olan modellerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin, misafirleriniz akşam yemeğe geç kaldıysa ama hazırladığınız yemeklerin sofrada soğumasını istemiyorsanız bu konuda mumlu olan ürünler size yardımcı olabilir. Genellikle metal ya da bakır gibi malzemelerden üretilen mumlu modeller, sofralarınızda istediğiniz malzemelerin sürekli olarak sıcak kalmasına yardımcı olur. Isıtıcılı nihale olarak da nitelendirilen ürünler, fonksiyonel yapısı sayesinde kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Ayrıca misafiriniz geldiğinde ve onunla beraber daha fazla vakit geçirmek istediğiniz kahveyi ya da çayı masada otururken yapmanıza olanak tanır. Böylece zamanınızı ocak başında hazırladığınız içeceğin ısınmasını ya da olmasını bekleyerek geçirmenize gerek kalmaz.
 • Izgara nihale çeşitleri ise isminden de anlaşılabileceği gibi dikdörtgen ve çizgili bir yapıya sahip olan ürünlerden oluşur. Izgara nihale çeşitlerinin üzerine birden fazla malzemeyi rahat bir şekilde koyabilirsiniz. Alan uygun olduğunda farklı tencereleri ya da sıcak kapları koyabileceğiniz bir yapıya bürünen ürünler, yüzeylerin daha iyi bir şekilde korunmasına yardımcı olabilir.

Farklı şekillerde üretilen ve geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler arasından aradığınız modele anında erişebilir, mutfaklarınızın daha fonksiyonel alanlar haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Şekil ve kullanım çeşitliliği sayesinde herkesin aradığı ürüne pratik bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getiren ürünler sayesinde mutfaklarınızda istediğiniz kullanımı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Nihale fiyatları ve şekillerini inceleyerek aradığınız parçalara anında ulaşabilirsiniz.

Şekillerine Göre Nihale Çeşitleri

Nihale modellerini incelediğinizde ürünlerin farklı şekillerde üretildiğini görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından istediğiniz forma sahip olan modele kolay bir şekilde ulaşabilir, aradığınız parçalara anında erişebilirsiniz. Ürünlerin şekilleri hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde yuvarlak, kare ya da dikdörtgen gibi farklı formlarda üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Ürünleri nerede kullanacağınızı belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde seçebilirsiniz.
 • Yuvarlak nihale çeşitleri klasik modeller arasında yer alır. Hemen hemen her evde bulunan yuvarlak modeller, zarif detaylarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Ayrıca ürünler yuvarlak olduğu için mutfak masalarında çok fazla yer kaplamadan istediğiniz malzemeyi üzerine rahat bir şekilde koymanızı mümkün hale getirir. Tencerelerden tavalara, sıcak tabaklardan tepsilere kadar dilediğiniz ürünü yuvarlak olanların üzerine koyabilir, günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz.
 • Kare ya da dikdörtgen formunda olan nihale çeşitleri, şık görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Genellikle büyük alanlarda tercih edilen ürünler, keskin kenarları sayesinde yaşam alanlarına farklı bir hava katar. Ayrıca yuvarlak olanlarda olduğu için kare ya da dikdörtgen olan nihale çeşitlerinin üzerinde de dilediğiniz malzemeyi rahat bir şekilde servis edebilirsiniz.

Farklı şekillere sahip olan ürünler arasından istediğiniz formdaki modele anında ulaşabilir, yaşam alanlarınızın eksik parçalarını tamamlamaya başlayabilirsiniz. Nihale fiyatları ve şekil alternatifleri arasından aradığınız görünüme sahip olan parçalara kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Malzemelerine Göre Nihale Çeşitleri

Kullanım şekillerinin ve tasarımlarının yanı sıra ürünlerin malzemeleri bakımından da birbirinden ayrılır. Her malzeme ürünlere farklı bir özellik kazandırdığı için geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Ürünlerin fonksiyonelliği ve malzemelerin kazandırdığı avantajlara dair daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Ürünler birçok farklı malzemeden üretilmesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde silikon, metal, ahşap, bambu, demir, mantar, hasır, seramik, cam, çini, plastik, mermer, porselen ya da döküm gibi pek çok farklı malzeme olduğunu görebilirsiniz. Bu malzeme çeşitliliği arasından ise istediğiniz özellikleri sunan ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Ahşap nihale çeşitleri hemen hemen her evde bulunan temel malzemeler arasında bulunur. Ahşap, ısıya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Ayrıca nihale ahşap malzemeden üretildiğinde üzerinde sıcak tencere ve tavaları koysanız bile sonrasında eliniz yanmadan onları rahat bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ek olarak ahşap, kendine has dekoratif etkisiyle de birçok kişi tarafından tercih edilir. Sofralarınıza natürel dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız ahşap nihale modelleri ve tasarımlarının sunduğu dekoratif etkiden yararlanabilir, yaşam alanlarınıza daha doğal bir hava katmaya başlayabilirsiniz.
 • Metal nihale çeşitleri sağlam yapısı ve işlevselliğiyle öne çıkar. Genellikle ısıtıcılı olanlar metal nihale modelleri arasında yer alır. Tezgah üstü metal nihale çeşitleri, dayanıklılığı sayesinde kolay kolay deforme olmaz. Böylece uzun süre boyunca rahat bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca metalden üretilen modeller, darbelere karşı da dayanıklı olduğu için üzerine ağır bir tencereyi hızlı bir şekilde koysanız da genellikle bundan çok fazla etkilenmez. Ayrıca metal, kendine has parlak bir görünüme sahip olduğu için de birçok kişinin ilgisini çeker. Sofralarınıza parlaklık kazandırmak istiyorsanız metalden üretilen modeller arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü zorlanmadan masalarınıza ekleyebilirsiniz.
 • Mantar nihale çeşitleri hemen hemen her yerde kullanılan ürünler arasında bulunur. Uygun maliyetli bir yapıya sahip olan mantar, restoran ve kafelerde de sıklıkla tercih edilir. Ayrıca ürünler, kendine has pullu bir görünüme sahip olduğu için de birçok kişinin ilgisini çeker. Bununla beraber mantar olanlar genellikle dekoratif detaylarından değil işlevselliğinden dolayı tercih edilir. Isının yüzeylere aktarılmasının önüne geçme konusunda başarılı bir performans ortaya çıkaran mantar, günlük kullanımlar için idealdir.
 • Silikon nihale çeşitleri renkli yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde set halinde satışa sunulan ve birden fazla renk seçeneğine sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber silikon, yumuşak ve esnek bir yapıya sahip olmasıyla da öne çıkar. Silikondan üretilenleri dolaplarınızda istediğiniz yere rahat bir şekilde sıkıştırabilir, herhangi bir alan problemi yaşamadan ürünlerin işlevselliğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca silikondan üretilen modeller bazı durumlarda eldiven olarak da değerlendirilebilir. Büyük ebatlı silikon modelleri üzerinde servis ve misafirlerinize etkileyici sunumlar yapmak için değerlendirebilirsiniz.
 • Rattan nihale çeşitleri de şık detaylarıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürünler arasında bulunur. Örgü nihale olarak da nitelendirilen ürünler genellikle kahverengi ya da krem tonlarında üretilir.
 • Cam nihale çeşitleri farklı parçalar kullanmak isteyen kişiler için idealdir. Ayaklı ya da ayaksız bir tasarıma sahip olabilen cam, sofralarınızda farklı detaylar elde etmeniz konusunda size yardımcı olabilir. Bununla beraber camdan üretilen modeller genellikle günlük olarak değil misafirler geldiğinde kullanılır.
 • Seramik ve porselen nihale çeşitleri şık detayları ve işlevsel kullanımıyla öne çıkar. Yüksek sıcaklıkta üretilen modeller, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Isının yüzeye geçirilmesi konusunda iyi bir performans ortaya çıkaran porselen ve seramik nihale çeşitleri, aynı zamanda suya karşı da dayanıklıdır. Böylece su hasarının yüzeylerinize zarar vermesinin önüne geçer.
 • Döküm nihale çeşitleri diğerleri ile kıyaslandığında oldukça ağır bir yapıya sahiptir. Bazı modelleri incelediğinizde ayaklı ve şık detaylara sahip olan seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Ürünleri misafir sofralarınızda sabit bir alan oluşturmak ya da günlük hayatınızda bir yeri sadece sıcak eşyalarınıza ayırmak için kullanabilirsiniz.
 • Çini nihale çeşitleri eğlenceli detayları ve işlevselliğiyle öne çıkar. Çini olan modelleri incelediğinizde genellikle birden fazla rengin bir arada kullanıldığı tasarımlar olduğunu görebilirsiniz. Seçenekler arasında gold nihale çeşitlerinden yeşil olanlara kadar farklı parçalara ulaşabilirsiniz. Siyah nihale çeşitlerinin üzerine işlenmiş kırmızı ve beyaz figürlerin sunduğu estetik görünümü masalarınıza farklı bir hava katmak için değerlendirebilirsiniz.
 • Mermer nihale çeşitleri masalarınıza zarif ve dikkat çekici bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Bununla beraber mermerden üretilen modellerin diğerlerine göre biraz daha kaygan olabileceğini bilmeniz gerekir. Mermer olanlar dekoratif bir etki sunarken onların dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.
 • Hasır nihale çeşitleri hafif yapısıyla öne çıkar. Bambu nihale modelleri gibi doğal bir görünüm sunmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Hasır ve bambudan üretilen ürünler, hem günlük hem de misafirlik olarak değerlendirilebilir. İşlevsel bir yapıya sahip olan ürünler, bu yönüyle birçok kişinin dikkatini çeker.

Demir nihale çeşitlerinden çiniye kadar aradığınız ürünlere Koçtaş’tan ulaşabilirsiniz. Seramik, hasır ya da plastik nihale çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilir, mutfaklarınızı tamamlamaya başlayabilirsiniz. Nihale fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz malzemelere vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Nihale Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Nihale Nedir?

Ürünler genel olarak yuvarlak, dikdörtgen, kare, ayaklı, ayaksız, mumlu, döküm, porselen ya da seramik gibi farklı yapılarda üretilen ve yüzeyleri korumanıza yardımcı olan parçalardan oluşur.

Nihale Ne İşe Yarar?

Ürünler genel olarak masa ya da tezgah gibi yüzeylerinizi ısı hasarlarına karşı korunaklı hale getirmenize yardımcı olur.

Nihale Nasıl Kullanılır?

Ürünleri istediğiniz yüzeyin üzerine koyduktan sonra üstlerine tencere, tava, fırın tepsisi ya da sürahi gibi ürünleri koyarak kullanabilirsiniz.

Hangi Nihale Daha Kullanışlıdır?

Her model kendi içinde bazı alanlarda daha kullanışlıdır. Örneğin, mumlu olanları malzemelerinizi sıcak tutmak istediğinizde kullanabilirsiniz. Çini olanlar ise sofralara hareketli bir görünüm katmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Nihale fiyatları ve seçeneklerine göz atarak sizin için kullanışlı olan ürünlere ulaşabilirsiniz.

En Çok Satan Nihale Hangileri?

Koçtaş Nihale kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Vipgross 4 Lü Silikon Nihale Ve Eldiven Seti Gri
Daha fazla göster
18 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: