750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Su Terazileri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Su terazileri

Su terazileri, özellikle inşaat ve dekorasyon işleri ile uğraşan bireylerin yakından tanıdıkları ve işlerini kusursuzlaştıran en önemli araçlardan birisi. Ölçü aletleri arasında önemli bir yere sahip olan su terazileri, hizalama yaparken kaydırma olasılığınızı minimize eden bir araçtır. Yüzeye paralel tutulduğunda üzerinde bulunan gösterge sayesinde düz bir yerleşim yapıp yapmadığınızı kontrol edebilirsiniz. Özellikle duvar dekorasyonlarında ve seramik uygulamalarında ihtiyaç duyulan su terazisi sayesinde yaptığınız işlerde yorulmadan estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Farklı Özellikleri ile Birbirinden Kullanışlı Su Terazisi Modelleri

Su terazileri 40 santimetreden 90 santimetreye kadar farklı uzunluklarda üretilir. Kullanım kolaylığı açısından hangi boyuttaki ürün ile rahat çalışabildiğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Kullanılan malzeme ve ürünün ekstra özellikleri de su terazileri arasında model farklılıklarına neden olur. Bu sayede çoklu model seçeneklerine göz atarak ihtiyacınız olan ürünü daha rahat belirleyebilirsiniz. Alüminyum su terazileri alüminyum malzemeden üretildiği için bu şekilde isimlendirilir. Manyetik su terazileri ise manyetik bir yapıya sahiptir. Bu sayede özellikle metal yüzeylere yapıştırıldığında iki nokta arasındaki eğimi hatasız bir şekilde ölçmenize olanak sağlar. Hem dikey hem de yatay olarak kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde düz bir ölçüm yapabilirsiniz. Alüminyum ürünlerin yanı sıra diğer ürünlerde metal ve plastik malzemelerin kullanımına rastlayabilirsiniz. Plastik malzemenin kullanıldığı bölümler genellikle gösterge çevresi, ürünün iki ucunda bulunan koruyucu başlıklar ve kolay kullanım sağlayan tutamaçlar olarak karşımıza çıkar. Bu noktalar dışında genelde metal malzemelerden faydalanılır. Kullanılan malzemeye ve ürün çeşidine bağlı olarak su terazisi fiyatları da farklılık gösterir.
Çeşitli özelliklere ve boyutlara sahip su terazileri Koçtaş’ta sizi bekliyor. Hırdavat El Aletleri ve Oto ana kategorisi altında bulabilir, beğendiğiniz ürünü kolaylıkla sepetinize atabilir kısa sürede sahip olabilirsiniz!

Daha fazla göster