750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Termometreler

Termometreler

Evinizde, ofisinizde ya da bulunduğunuz her ortamda dekorasyonunuza şık bir görünüm kazandıran termometreler, ortam sıcaklığını ölçmenizde yardımcı oluyor. İçerisinde yer alan hazne kısmında civa yada alkol bulunan termometreler son dönemlerde yeni teknolojik modelleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Evinize renk katacak oda termometresi modellerinin yanı sıra bebek odasına yönelik resimli ve renkli termometreler, projektörlü hava istasyonu, kablosuz iç ve dış termometre, mini saatli hava istasyonu gibi ürünler de tasarımları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Termometre fiyatları, kullanım alanı ve kalitesine göre farklılık gösteriyor. Santigrat değeri ile ölçüm veren termometre çeşitleri insan vücudu, ortam nem ve ısısını ölçmeye yararken fırın, fabrika ve tıp alanlarında daha ileri teknolojiler ile birlikte kullanılıyor.

İç ve Dış Mekan Termometreler ve Kullanım Alanları

Farklı boyut ve özelliklere sahip olan termometre modelleri iç ve dış mekanları ölçebilen özelliklere sahip olarak karşımıza çıkıyor. Metal yapıya sahip olan dijital termometreler ısı ve nem hesaplama, saat, takvim, erteleme, alarm gibi özelliklerin yanı sıra maksimum ve minimum ısı hafızası bilgilerini de sunuyor. Hem şık bir aksesuar hem de işlevsellik sunan dijital termometre çok yönlü efektif bir kullanım sağlıyor. Ahşap, plastik ya da dijital olarak çeşitler sunan termometre modelleri mevcut. Her zemine uygun sticker ya da askılık aparatı ile kolayca monte edilebilen termometreler uzun süreli ve dayanıklı bir kullanım sunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bazı termometre modellerin de wireless bağlantının yanı sıra maksimum ve minimum seviyelerdeki sıcaklığı hafızasında tutma gibi ek özelliklerde yer alıyor. 

En ideal ürünleri geniş bir yelpazede sizlerle buluşturan Koçtaş, termometre ihtiyacınızı da en iyi şekilde karşılıyor. Colours ve Celsi markalarının farklı renk desen ve ebatlardaki birbirinden kaliteli termometrelerine ölçü aletleri  arasından kolayca ulaşabilirsiniz. Online alışverişin sağlamış olduğu rahatlıkla ürün seçeneklerini detaylı şekilde inceleyin ve ihtiyacınız olan ürünleri güven içinde hemen sepetinize ekleyin.

Daha fazla göster