750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Pafu

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
113 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Pafu

Pafu markası mobilyada şık ve modern çizgileri müşterileri ile buluşturuyor. Mobilya sektöründe karakteristik detaylara önem veren firma, salon grubunda rahatlığından ödün vermeyen ve aynı zamanda estetik görüntüyü yakalamak isteyen müşterilerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Pafu, evlerde ve ofislerde kullanılabilecek fonksiyonel ürünlerinde çok amaçlı kullanımı öne çıkaran tasarımlara imza atıyor. Modern ve renkli mobilya dizaynları ile her alanda tercih edebileceğiniz Pafu markasının ürün grubu içerisinde ikili kanepe, tekli kanepe, sallanan koltuk ve dinlenme/ televizyon koltuğu gibi çeşitli ürünler yer alıyor.

Pafu İkili Kanepe Modelleri ile Dekorasyon

Evlerin en çok zaman geçirilen mekanlarından olan salonlarda, kaliteli ve konfor sağlayan ürün grupları tercih ediliyor. Pafu ikili kanepe modelleri ise tüm ihtiyaç ve isteklerinizi tek bir üründe toplamayı başarmış durumda. Pafu ikili kanepe modelleri bordo ve siyahtan krem renklerine dek uzanan geniş bir renk skalasına ve model seçeneğine sahip. Salon dekorasyonunuza uygun olarak seçeceğiniz bu ürünler, oldukça işlevli özellikleri de bünyesinde barındırıyor. İkili kanepelerin mekanizmalı kolları sayesinde bu ürünleri koltuk ve dinlenme aracı olarak kullanabilir, misafirleriniz geldiğinde ise tek kişilik yatak olarak değerlendirebilirsiniz. Koltuk kolları ise 5 farklı kademeye sahip ve marka, kullanıcılarına 30.000 defa açma - kapama garantisi sunuyor.

Pafu ikili kanepe modelleri, silinebilir soft kumaşa sahip olması ile de temizlik ve bakımda kullanıcılarına kolaylık sağlamak üzere dizayn edilmiş. Kanepeler dayanıklılık olarak da kullanıcılarının dikkatini çekecek düzeyde. Özel olarak kesilen ve özenle granül haline getirilen süngerleri, yüksek yoğunluğa sahip olarak üretiliyor. Pafu markası ikili kanepe modellerinin yanında tekli kanepeleri ve sallanan koltuk çeşitleri ile de kullanım yelpazesini genişletiyor. Tekli kanepe ürünler kullanım rahatlığı sağlamak açısından üç kademeli sırt desteğine sahip. Tek kişilik olmaları nedeniyle de açıldıklarında birer çocuk yatağına dönülebiliyorlar. Modern çizgileri ile bu ürünleri parça parça alarak salon takımınıza ekleyebilir veya salonunuzun havasını değiştirecek yepyeni takımlar oluşturabilirsiniz.Salonunuza uygun ve zevkinizi öne çıkaran Pafu ikili kanepe modellerine Koçtaş uygun fiyat ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster