200 TL Üzeri Kargo Bedava

Rico

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Rico

Yarım asrı geride bırakmış ve kaliteyi insana saygı anlayışı kapsamında ele almış olan Rico markası, zaman içerisinde kendi üretim tesislerini kurarak, teknoloji öncelikli yapısı ve yaygın servis ağıyla hem ülkemizde hem de farklı çevre ülkelerde aranır bir marka haline gelmiştir. Teknik el aleti, otomotiv, hırdavat, ziraat, inşaat, makine ve imalat endüstrileri piyasasına yönelik katma değeri yüksek ürünler üreten Rico markası, kalitesinin verdiği güvenle büyük ölçekte alım yapan devlet kurumları ve yapı market mağazalarının çözüm ortağı haline gelmiştir.

Rico, Geniş Ürün Çeşitliliğiyle Hayatınızı Kolaylaştırır

Her evde mutlaka bulunması gereken pense, çelik şerit metre, kargaburun, yan keski, zımba teli, kontrol kalemi, düz ve yıldız tornavida gibi birçok araç ve gereç Rico markasıyla farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra, profesyonel ya da hobi amaçlı, mekanik ve elektronik tamir işlerinizde kullanabileceğiniz birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Allen anahtarlar, lokma takımları, kurbağacık, T kol, metal uçlu maket bıçağı, cırcır kolu, demir düz taban, boru açma spirali, ters kılavuz, kemer delme aleti, parke takozu, boru kesici, masa mengenesi, ağaç saplı camcı çekici, çemberli filtre anahtar, ayarlı pense, açık ağız kısa anahtar takımı, fort pense, aşı makası ve sivri çapa gibi teknik el aletleri bu ürünlerin başında gelmektedir. Markanın Allen anahtarlarıyla allen başlı civataları kolaylıkla söküp, sıkabilirsiniz. Kaç numara anahtarın gerekli olduğunu bilmediğiniz yerlerde kurbağacığı doğrudan kullanabilirsiniz. Üçlü lokma anahtar ile somunları rahatlıkla söküp takabilirsiniz. T şeklindeki kol ile aşırı kuvvet istenen yerlerde cırcıra zarar gelmesini engelleyebilir, boru açma spirali ile lavabo ve gider kanallarını kolaylıkla açabilirsiniz. Rico markasının 32 parça tornavida setinde yer alan farklı uç seçenekleri ile tamir işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sivri çapa ile bahçenizdeki topraklarınızı daha rahat çapalayabilir, aşı makasıyla ağaçlarınızın dallarında kolaylıkla yiv açabilirsiniz. 

Rico Kalitesi Koçtaş Güvencesiyle Kolaylıkla Evinize Ulaşır

Gerek gündelik ev hayatınızda gerek profesyonel iş dünyanızda ihtiyaç duyduğunuz birçok ürün Rico marka güvencesiyle bir tık ötenizde. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri Koçtaş güvencesiyle sepetinize ekleyebilir, zahmetsiz bir şekilde istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla göster
171 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: