Peşin Fiyatına  7 Taksit

Vakumlu Hurçlar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Vakumlu Hurç

Ev alanında kullanım alanı bulan nevresim, kıyafet gibi ürünlerin az yer kaplaması adına tercih edilen vakumlu hurç modelleri ev içi eşyaları organize eder. Sunduğu avantajlarla dikkatleri üzerine çeken bu ürün eşyaların daha az yer kaplamasına olanak sağlar. Bu ürünü kullanarak ürünleri uygun bir şekilde depolayabilir, saklayabilirsiniz. Kullanan kişilere kolaylık ve rahatlık sunan vakumlu hurç modelleri her evin temel gereksinimleri arasında yerini alır. Genel olarak gardolap, baza, çekmece gibi alanlarda tercih edilen bu ürünleri yazlık ve kışlık eşya ayrımında kullanışlılık sergiler. Eşya değişimi yaparken battaniye, yorgan gibi saklanması zor ve büyük ebatlı eşyaları kaldırırken bu ürünün sunduğu fonksiyonel özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Yer sıkıntınız varsa ve yer kaplayan eşyaları saklamakta zorluk yaşıyorsanız yorganlık vakumlu hurç çeşitlerinden destek alarak saklama gerçekleştirebilirsiniz. Farklı boyutlarda tasarlanan modeller kazak, mont, yorgan, battaniye, nevresim takımı ve hurç içerisine koymak istediğiniz her eşyayı içerisinde saklar. Kullanışlılık sergileyen ürünler arasından farklı boy çeşitlerini tercih edebilir, fonksiyonel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kullanan kişilerin konforuna ve kullanımına uygun bir şekilde üretilen çantalı vakumlu hurç modelleri özellik olarak poşete benzer şekilde tasarlanır. Vakumlu yapısı sayesinde az yer kaplama sunacak kadar incelir. Dilediğiniz şeyi içerisine koyarak vakumlayabilir, eşyaların hacmini kısa bir süre içerisinde küçültebilirsiniz.

Vakumlu Hurç Özellikleri

Ürün özellikleri kullananlara sayısız avantaj sunar. Vakumlu hurç modellerini kullanarak içerisinde birçok eşyayı muhafaza edebilir ve vakumlanabilme özelliğinden yararlanarak içerisine koyduğunuz eşyaların hacmini küçültebilirsiniz. Az yer kaplamasıyla kullananlara avantaj sağlayan ürün sahip olduğu özelliklerle birbirinden ayrılır. Bu ürünün içerisinde dilediğiniz şeyi koyabilir, vakumlayarak gardolabınıza kaldırabilirsiniz. Bu yöntemle alandan kazanabilirsiniz. Vakumlama özelliği ile birlikte ürünlerin hacmini küçülten hurç yapısı özelliklerine bağlı olarak yüzde 90 civarında küçültme sunar. Gardolap gibi alanlarda fazla yeriniz yoksa depolama yapmak için alandan kazanmanıza olanak sağlayan bu ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı boyutta üretilen seçenekleri değerlendirerek ihtiyacınız olan vakumlu hurç seti modeline sahip olabilirsiniz.

Yastık, yorgan gibi fazla yer kaplayan ürünleri vakumlu özelliği kullanarak yorganları bu ürün içerisinde depolayabilir, alandan tasarruf edebilirsiniz. Mevsim geçişlerinde kullanışlılık sergileyen bu ürün modelleri kıyafetlerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Set olarak da bu ürünü tercih edebilir, bu hurç setini satın alabilirsiniz. Hurç setinden yararlanarak sahip olduğunuz alanda daha geniş bir alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda düzeni sağlayan vakumlu ürün özellikleri gelişen teknolojiyle birlikte pek çok özelliği barındırır. Kullanılan alan için kurtarıcı olan bu ürün fonksiyonel ve pratik olmasıyla kullananların beğenisini kazanır. Büyük boy ve en küçük boyda tasarlanan hurca sahip olarak seyahatlerinizde ve taşınma gibi durumlarda güvenli bir şekilde eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Her Evin İhtiyacı Vakumlu Hurç

Vakumlu olarak tasarlanan fermuarlı vakumlu hurç modelleri elektrik süpürgesi yardımıyla hacim olarak küçülür. İçerisinden eşya alırken vakumlu hurcun ağız kısmını açmanız yeterli olur. Genel olarak ev alanında tercih edilen bu ürün ilkbahar, sonbahar, yaz, kış mevsimine girişte kıyafetlerin depolanması ve kaldırılmasında kolaylık sağlar. Yastık, yorganın yanı sıra nevresim takımı gibi diğer eşyaların da saklanmasına ve depolanmasına olanak sağlayan her evin ihtiyacı modeller vakumlu yapısıyla bu eşyaların hacmini küçültür. Bu ürünler evlerinizde depolama alanının genişlemesine olanak sağlar. Yüklük tarzında bir alanınız varsa bu alanı daha işlevsel hale getirebilir, dar alanları verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz vakumlu hurç modellerinin saklanmasını sağlayan bu ürün genel olarak farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur. Boyut farklılıklarından yararlanarak saklamak ve depolamak istediğiniz ürünün özelliklerine bağlı olarak seçim yapabilirsiniz. Yorgan ve kışlıkları kaldırmak istiyorsanız elektrikli süpürge yardımıyla vakumlama işlemini kolay bir şekilde yapabilir, bu eşyaların hacmini küçültebilirsiniz. Pratik ve kullanışlı kullanım imkanı sunan bu ürün kullananlara çok fazla avantaj sağlar. Xxl boyutlu büyük vakumlu hurç modelini tercih ederek içerisine birden fazla eşya ekleyebilirsiniz. Hem ekonomik hem ergonomik özellik sergileyen 3 lü vakumlu hurç seti farklı boyutlarıyla farklı eşyaların depolanmasına olanak sağlar. Dolap içerisinde hangi eşyanın nerede olduğunu şeffaf yapısından kolay bir şekilde görebilir, su geçirmez özelliği sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Vakumlu Hurç Boyutları

Vakumlu hurç kullanarak eşyalarınızı baza altı, balkon gibi alanlarda saklayabilir, şeffaf yapısı sayesinde içerisinde yer alan eşyaları görebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her anda kolay erişim sunan bu ürün konforlu kullanım sunar. Üçlü set olarak satışa sunulan vakumlu hurç seti evlerde ihtiyaç duyduğunuz farklı ürünler için de tercih edilebilir. Farklı boyut seçeneklerinden yararlanarak bu ürün içerisine kıyafet, yorgan, yastık gibi ürünleri ekleyebilir, set yardımıyla hem alandan hem de maddi anlamda ekonomiklik sağlayabilir, kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Büyük boy ve küçük boylara göre ayrım gösteren askılı vakumlu hurç boyutları içerisine konulacak eşyanın özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir.

Seçim yaparken içerisine eklemek istediğiniz eşyaların ebat özelliklerini göz önüne almanız önerilir. Depolama yaparken uygun hurç modellerini tercih etmeniz yüksek verim almanıza olanak sağlar. Bebeğinizin ve çocuklarınızın odasında yer alan tekstil ürünlerini muhafaza etmek istiyorsanız orta boy ya da küçük boy olarak tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünün ağız kısmında fermuara benzer yapı bulunur. Fermuara benzer yapının hava kaçırmayacak şekilde kapatılması gerekir. Uygun bir şekilde kapatılma işlemini sağladıktan sonra elektrik süpürgesiyle içerisinde yer alan havayı çekebilir, ürünün vakum özelliğinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ortalama olarak çift kişilik yorganımız varsa ve fazla alan kaplıyor olsa bu yorganı vakumlu hurç 100x130 içerisine koyarak vakumlayabilir, 100 cm’e kadar küçültebilirsiniz.

Vakumlu Hurç Modelleri

Farklı boyutlarda kaliteli bir şekilde üretilen vakumlu hurç modelleri kullananların ihtiyaçlarını karşılar nitelikte tasarlanır. Dolap ölçüleriniz ve depolama yapacağınız alan özelliklerine bağlı olarak uygun boyut seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Seçim yaparken alan özellikleri ve beklentilerinize uygun bir şekilde tercih yapmanız ürünün sunduğu avantajlardan yararlanmanıza olanak sağlar. Uzun süre dayanıklı ürün tercihi yaparken uygun ebat ve kalitede ürün seçimi yapmanız önem taşır. Ürün modelleri pratik bir şekilde kullanılır. Kaliteli ürünü tercih etmeniz hava kaçırma gibi olumsuz durumların önüne geçer. Vakumlu hurç modelleri 100 x 130 olarak büyük ebatları ile satışa sunulur.

Fazla eşya depolaması yapmak istiyorsanız büyük ebat seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri ise içerisine koyacağınız ürünün özellikleri olur. Çok büyük vakumlu hurç modeline ihtiyacınız yoksa vakumlu hurç 80 x 100 cm modellerini de tercih edebilirsiniz. İdeal boyut olarak yer alan bu ürün sıkça tercih edilir. Birbirinden farklı boyut ve renk avantajlarıyla satışa sunulan ürün modelleri estetik olarak da göze hoş gelir. Derin ve geniş olmayan 73 x 100 cm modeli tercih edebilir, çocuklarınızın eşyalarını güvenle saklayabilirsiniz. Düzenli bir alana sahip olmak istiyorsanız bu ürünün sunduğu özelliklerden yararlanarak dolap içerisinde ek alan yaratabilirsiniz. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. Dolabınızın ya da çekmecenin kapasitesi tercih edeceğiniz ürünün modelini belirler. Kullanım şekli ve amacınıza uygun olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

İşlevsel Vakumlu Hurç

Genel olarak şeffaf tonlarda kullanıcıya sunulan işlevsel vakumlu hurç modelleri içlerine yerleştirilen ürün hakkında fikir edinmenize olanak sağlar. Alan ve yerden tasarruf için tercih edilebilecek ürün modelleri her bakımdan kullananların ihtiyaçlarına cevap verir nitelikte tasarlanır. Dolap içerisinde huruç kullanmadan depolama yaparken eşyalarınız çok fazla alan kaplar. Vakumlu hurç kullandığınızda alanda 5 kata kadar ek depolama alanı yaratabilirsiniz. Hacim kazandığınız bu bölüm dolap, çekmece ve baza gibi alanlarda ek alanlar yaratır. Bu alanlara başka eşyalar koyabilirsiniz. Estetik olarak hoş bir görünüm elde etmenize olanak sağlayan vakumlu hurç modelleri renkli seçenekleriyle de dolap içi, çekmece ve baza altında bütünlük ve hareketlilik sunar.

Uzun süre dayanıklı modelleri tercih ederek bu ürünün avantajından uzun yıllar yararlanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen işlevsel vakumlu hurç modelleri farklı materyal yapılarıyla yer alır. Vakumlama sırasında yüzeylerin hasar almaması bu ürünü uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. Kullanan kişiler tarafından beğeni toplayan vakumlu hurç 3'lü modelleri kullanım kolaylığı ve pratikliği sunmasıyla her evde tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Kullanım amacınıza uygun olarak bu ürünü okul, işyeri ve farklı birçok alanda da tercih edebilirsiniz. Günlük hayat içerisinde kullanan kullanıcılara pratiklik ve konfor sunan bu ürün uzun süre dayanıklılığı ile göz doldurur. Depolama yapacağınız eşyaların hijyenini koruyan, olumsuz durumların önüne geçen ürün modellerini tercih ederek uzun yıllar depolama özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Vakumlu Hurç Kullanımı

Vakumlu hurç ürünü kullananlar tarafından sıkça tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Vakumlu sisteme sahip olarak üretilen ürün modelleri kolay bir şekilde kullanılır. Kullanım alanına göre çeşitli tasarımlara sahip olarak üretilen vakumlu hurç modelleri kullananların birden fazla ihtiyacına cevap verir. Ev, okul, otel ve pek çok işyeri tarafından tercih edilen modeller sıkça yorgan gibi ürünlerin saklanmasında tercih edilir. Vakumlu hurç çeşitleri yaşam alanlarındaki işlevsel özellikleriyle alandan yer kazanmanıza olanak sağlar. Farklı malzemelerden üretilen ürün modelleri içerisine yerleştirilen ürünlerin alandan tasarrufu sağlamanız için üretilir. Eşyalarınızı hijyenik olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak boyuttaki vakumlu ürünlerin içerisinde uzun yıllar saklayabilir, güvenli bir şekilde saklanmasına destek olabilirsiniz. Bu ürün içerisinde eşyalarınızı yerleştirdikten sonra ürünün içerisinde yer alan havayı elektrik süpürgesiyle çekmeniz gerekir.

Elektrik süpürgesinin çekim gücünden yararlanarak vakumlu hurç içerisinde yer alan havayı boşaltabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen kaliteli malzemeli valiz içi vakumlu hurç modellerini tercih edebilir, uzun yıllar bu ürünün avantajlarından yararlanabilirsiniz. Markaların modelleri satışa sunulur. Modellerin boyut özellikleri ve materyal yapısını inceleyerek seçimlerinize yer verebilirsiniz. Bu ürünün içerisinde sadece tekstil ürünlerini değil gıda ürünlerini de uzun süreli saklayabilirsiniz. Gıda ürünlerini saklarken de içerisinde yer alan havayı boşaltmanız gerekir. Basit kullanım sunan ürün modelleri çekmece, baza altı gibi alanlarda saklanmaya elverişli olarak yer alır. Taşınma sırasında ve seyahat ederken fonksiyonel özelliklerinden yararlanabilir, bavul içerisinde küçük hacimli olarak ürünlerinizi taşıyabilirsiniz.

Vakumlu Hurç Seçimi

İşlevsel ve fonksiyonel kullanım avantajından yararlanmak için seçim yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar yer alır. Set ve tek olarak satışa sunulan ürün modelleri seçiminde dikkat etmeniz gereken küçük noktalar bulunur. Seçim yaparken ilk öncelik olarak kullanım amacınızı belirlemeniz önem taşır. Amacınıza uygun özellikteki modellerini belirlemeniz ve seçiminizi bu yönde yapmanız verimli kullanım açısından gereklilik gösterir. Farklı markalar üretilen ürün modelleri üretimi sırasında kullanım amacınızı düşünerek farklı ebatlarda tasarımlara yer verir. Boyut özelliklerinden yararlanarak içerisinde kullanılacak eşyanın sayısını arttırabilirsiniz. Yorgan, battaniye, yastık gibi parçaları kaldırmak ve depolamak istiyorsanız en büyük boy olarak tasarlanan vakumlu hurç seçiminde yer verebilirsiniz.

Ekonomik olarak avantaj sağlayan set modelleri birden fazla parça sunar. Şeffaf renk tasarımlarıyla modellerin içerisinde yer alan eşyaları görebilir, istediğiniz zaman ürünleri içerisinden çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra renkli ve desenli parçalar da yer alır. Estetik görünüm elde etmek istiyorsanız renkli ve desenli parçalardan yararlanabilirsiniz. Kendi zevkinizi ve tarzınızı yansıtan modelleri farklı markaların üretiminde kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ev dekorasyonuna canlılık ve hareket kazandıran ürün modelleri hava geçirmeme fonksiyonu sayesinde içerisinde yer alan eşyaların kirlenmesinin önüne geçer. Toz ve kir gibi olumsuzlukların iç yapısına geçmesine engel olan bu ürün depolanan ürünlerinizde hijyenini sağlar. Seçim yaparken materyal yapısı, boyut özellikleri, renk, desen gibi noktalara dikkat etmeniz önem taşır.

Vakumlu Hurç Fiyatları

Kullananlara kolaylık ve fonksiyonellik sunan vakumlu hurç modelleri ihtiyaç durumunda depoladığınız eşyaların yeniden açığa çıkarmanıza olanak sağlar. Bu ürünün içerisinde kolay bir şekilde eşyalarınızı koyarak depolayabilir, fermuar ile kapatarak vakumlu özelliğini sergileyebilirsiniz. Depolanan ürünlerin temiz ve düzenli olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Eşyalarınızı ütüleyerek ve temiz şekilde koymanız aynı şekilde vakum içerisinden çıkarmanızı sağlar. Eşyaları özensiz bir şekilde yerleştirdiğinizde vakumu açtığınızda aynı şekilde eşyaları bulabilirsiniz. Bu durumda eşyalarınızda kırışma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu ürünü kullanarak bavulunuzda alandan tasarruf elde edebilir, tek bir valiz içerisinde geniş hacimli eşyaları taşıyabilirsiniz.

Kullananlara sayısız fayda sağlayan ürün modelleri sağladığı konforla göz doldurur. Vakumlu poşet fiyatları modellerine ve setlerine göre değişim gösterir. Set şeklinde satılan vakumlu hurç fiyatları ile tek şekilde satılan ürün fiyatları değişim gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri sahip olduğu kalite ve dayanıklılığı ile farklılık gösterebilir. Markaların sahip olduğu fiyat politikalarına bağlı olarak vakumlu hurç fiyatları belirlenir. Vakumlu hurç modellerine Koçtaş üzerinden ulaşabilir, bu alandan güvenli alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Koçtaş mağazası veya online mağaza üzerinden vakumlu hurç modellerini karşılaştırabilir, size hitap eden modelleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Online Koçtaş mağazasında yer alan filtreleme özelliğini kullanarak fiyatı artan ve azalan alarak listeleyebilir, uygun fiyatlı vakumlu hurç modellerine sahip olabilirsiniz.

Vakumlu Hurçlar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Vakumlu hurç nasıl kullanılır?

Sahip olduğunuz ürün modelini kullanırken elektrikli süpürgeye ihtiyaç duyulur. Vakumlu ürünün ağız kısmında bulunan fermuar gibi tasarlanan yapı hava almayacak şekilde kapatılır. Kapatılma işlemi sonrasında elektrik süpürgesi yardımıyla içerisindeki hava çekilir.

En iyi vakumlu hurç markaları hangisi?

Farklı markalar tarafından vakumlu hurç modelleri üretilir. En iyi vakumlu hurç ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, zevk ve tarzınıza uyumlu olarak yer alan ürün modelleri olarak yer alır. Seçim yaparken ihtiyaç, beklenti ve zevklerinizi ön planda tutarak vakumlu hurç modellerini tercih edebilirsiniz.

Vakumlu hurca neler konmaz?

Vakumlu hurç içerisine tekstil ürünleri ve gıda ürünlerini koyabilirsiniz. Sıvı ve akışkan halde olan gıda ürünleri ve farklı ürünler hurç içerisine konulmaz.

Vakumlu hurç kaç kere kullanılır?

Vakumlu hurç uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Ürün modelleri hasar almadığı sürece özelliğini sergilemeye devam eder. Hasar almayan ürünleri uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vakumlu hurç fiyatları ne kadar?

Vakumlu hurç fiyatları sahip olduğu özellik ve markasına bağlı olarak değişim gösterir. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan ürün modelleri fiyatlarını inceleyerek vakumlu hurç satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Vakumlu Hurçlar Hangileri?

Koçtaş Vakumlu Hurçlar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. 2'li Vakum Poşet Xlarge
  2. Vakumlu Poşet Set 2 Adet Jumbo - 1 Adet XL - 1 Adet XXL
  3. 2'li Vakum Poşet Jumbo
  4. 3'lü Vakum Poşet
  5. 2'li Vakum Poşet
Daha fazla göster
21 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: