200 TL Üzeri Kargo Bedava

Streç Film

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Günlük Hayatın İşlevsel Malzemeleri Arasında Bulunan Streç Film Çeşitleri

Streç film çeşitleri mutfaklardan günlük hayatın farklı alanlarına kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünlerden oluşur. Esnekliğiyle öne çıkan ürünler, rahat bir şekilde gerilebilecek bir yapıya sahiptir. Böylece yiyeceklerin ya da çeşitli gereçlerin etrafına sarılarak kolay bir şekilde kullanılabilir. Fonksiyonel bir yapıya sahip olan streç film rulo çeşitleri, malzemelerinizi sararak buzdolaplarına kolaylıkla kaldırmanızı mümkün hale getirir. Bununla beraber günlük hayatta farklı işlemler için de rahat bir şekilde değerlendirilebilir. Streç film 15 metre ya da 33 metre gibi çeşitli uzunluklarda satışa sunulur. 

Rulo şeklinde satılan ürünler, her türlü kullanım amacına kolay bir şekilde adapte olmayı başarır. Mutfaklardan profesyonel kullanımlara kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, günlük hayatın fonksiyonel malzemeleri arasında bulunur. Elastik bir yapıda olduğu için farklı malzemelerin sarılmasında oldukça işlevsel hale gelen ürünleri günlük hayatınızda farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca profesyonel alanlarda da sıklıkla kullanılan ürünler, kullanıcılarının günlük hayatında sıklıkla karşısına çıkar. Örneğin, kasap gibi yerlerden et ya da kıyma aldıysanız paketlerin üzeri ürünler ile kapatılır. Streç film, malzemelerin taşınmasını ve dış ortama karşı korunaklı hale gelmesini sağladığı için birçok farklı alanda değerlendirilen önemli malzemeler arsında yer alır. 

Paketleme benzeri işlemlerin daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılan ürünler, günlük hayatın fonksiyonel parçaları arasında bulunur. Rulodan çıkarıldığında esnek bir yapıya bürünen ürünler, farklı boyutlardaki malzemelerin rahat bir şekilde sarılmasına olanak tanır. Ayrıca taşımacılıkta ta sıklıkla kullanılan ürünler, eşyaların etrafını dış ortamda zarar görmeleri için sarar bir yerden başka bir yere rahatlıkla taşınmasını mümkün hale getirir. Streç film fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. 

Hem profesyonel hem de günlük amaçlarla değerlendirilen ürünler sayesinde günlük hayatınıza işlevsel malzemeler kazandırabilirsiniz. Uygun streç film fiyatları arasından ihtiyaç duyduğunuz uzunluğa sahip olan ürünlere ulaşabilir, işlemlerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uzunluk çeşitliliğinin yanı sıra boyut alternatifleriyle de öne çıkan ürünler, her türlü kullanım amacına kolay bir şekilde uyum sağlar. Böylece kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarını zorlanmadan karşılamalarını mümkün hale getirir.

Streç Film Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Basit bir malzeme gibi gözükse de streç film çeşitleri günlük hayatın hemen hemen her alanında kullanılabilecek fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Ürünleri nasıl değerlendirebileceğiniz ve günlük hayatınıza nasıl dahil edebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin fonksiyonelliğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Rulo streç film çeşitleri ilk olarak mutfaklarda malzemeleri sararak buzdolabı gibi yerlerde rahat bir şekilde muhafaza etmenizi mümkün hale getirir. Malzemelerin dış ortamla olan ilişkisini kesmesiyle tazeliklerini korumanıza yardımcı olan ürünler, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Gıda ile temasında herhangi bir şekilde hijyenik olarak bir problem oluşturmayan ürünler, kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. Önceki günden kalan yemeklerinizin üzerini streç film ile sararak buzdolabında saklayabilir, ertesi gün aynı tazelik ile tüketebilirsiniz.
 • Streç film çeşitleri aynı zamanda dışarı çıkarken kendinize hazırladığınız sandviç gibi yiyecekleri rahat bir şekilde yanınızda taşımanızı mümkün hale getirir. Ayrıca sıkı bir şekilde sarıldığı takdirde sandviçlerin içindeki malzemelerin dışarı çıkmasının önüne geçtiği için de dışarı çıkarken kendi yemeğinizi yanınızda rahatlıkla taşımanıza olanak tanır. Sandviçlerinizi iyi ve sıkı bir şekilde sardığınızdan emin olduktan sonra çantanızda güvenle taşıyabilir, ardından dilediğiniz zaman kolaylıkla tüketebilirsiniz. İşe ya da okula gitmeden önce yolda yemek için kendinize hazırladığınız sandviçleri ürünler sayesinde güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Ürünler, kapağı olmayan kaplarınızı da değerlendirmenizi mümkün hale getirir. Örneğin, önceki günden kalan bir yemeğinizi kapağı olmayan bir kabın içine koyduktan sonra üst kısmını streç film çeşitleri ile rahat bir şekilde sarabilir, yemeklerinizi buzdolabına kaldırabilirsiniz. Kapağı olmayan gereçlerin işlevselliğini korumasına yardımcı olan ürünler, bu yönüyle mutfaklara pratiklik kazandırır. Kapak görevi görmesiyle dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.
 • Streç film çeşitleri aynı zamanda mozaik pasta gibi tariflere daha rahat bir biçimde şekil vermenizi de mümkün hale getirir. Mozaik pasta tarifinizi hazırladıktan sonra ürünler sayesinde rulo haline getirerek buzluğa kaldırabilirsiniz. Ardından streç film içerisindeki malzemeleriniz donduktan sonra içerisinden çıkararak rahat bir şekilde kesebilirsiniz. Malzemelere şekil verilmesini kolaylaştırmasıyla da öne çıkan ürünler, mutfakta istediğiniz tarifi rahat bir şekilde yapmanızı sağlar. Eğer uygun kaplarınız yoksa ürünler sayesinde hazırladığınız tariflere istediğiniz şekli verebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.
 • Ürünler aynı zamanda etlerin rahat bir şekilde dövülmesini mümkün kılmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Örneğin, satın aldığınız tavuk göğüslerini harçlarla karıştırarak kızartmak istiyor ama tavuklarınız bu işlem için çok kalın kalıyorsa ürünler sayesinde dövme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Gıdalar ile temas ettiğinde herhangi bir hijyenik sıkıntıya neden olmamasıyla öne çıkan ürünler, yiyeceklerinize istediğiniz formu kazandırmanıza imkan tanır. Etlerinizi ya da tavuklarınızı ürünler ile sardıktan sonra uygun malzemeyle dövebilir, istediğiniz gibi inceltebilirsiniz. Mangal yaparken daha ince etlerden hoşlanıyorsanız ürünler sayesinde etlerinizi kolay bir şekilde istediğiniz forma sokabilirsiniz. Fonksiyonel yapısıyla öne çıkan ürünler, malzemelerinizi dilediğiniz gibi kullanmanızı kolaylaştırır.
 • Streç film çeşitleri aynı zamanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşımanızı da kolaylaştıracak bir yapıya sahiptir. Ürün koruması işlevi gören malzeme, eşyalarınızı dış ortama karşı daha korunaklı hale getirmesiyle öne çıkar. Kir, toz ya da nem gibi çevresel faktörlere karşı eşyalarınızı koruma altına almak istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızın temiz ve kuru kalmasına da yardımcı olan ürünler, özellikle taşınma sırasında taşımak istediğiniz malzemeleri daha rahat bir şekilde bir yerden başka bir yere aktarmanıza olanak tanır. Nakliye işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olan ürünler, bu yönüyle şirketler tarafından da tercih edilir. Aynı zamanda eşyalara sarıldığında kayma benzeri durumların yaşanma olasılığını da azaltan ürünler, bu yönüyle eşyalarınızı daha korunaklı hale getirmenize olanak tanır.
 • Satın aldığınız etleri ya da tavukları buzluğa kaldırmak istiyorsanız da ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin, 10 parça et aldıysanız ama her seferinde 2’şer adet pişiriyorsanız ürünler sayesinde malzemelerinizi porsiyonlarınıza uygun olacak şekilde buzluğa kaldırabilirsiniz. Etleri ikişerli olacak şekilde streç film yardımıyla sararak buzluğa kaldırabilir, kullanacağınız zaman çıkarıp çözdürebilirsiniz. Dolapların daha düzenli hale gelmesinde de etkili bir şekilde rol oynayan ürünler, kullanıcılarının malzemelerini dilediği gibi düzenlemesini mümkün hale getirir. Malzemelerinizi istediğiniz porsiyonlar kadar ayırdıktan sonra ürünler ile sararak dolaplara kaldırabilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
 • Ürünler aynı zamanda mutfakta yemek hazırlığı yaparken ellerinizin kirlenmesinin de önüne geçer. Eğer evinizde mutfak eldivenleri yoksa ürünler sayesinde ellerinizi koruma altına alabilirsiniz. Ellerinizi ürünler ile sardıktan sonra istediğiniz işlemi yapabilir, kirlenmelerinin önüne geçebilirsiniz. Pratik kullanımlarıyla öne çıkan ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının farklı gereksinimlerini pratik bir şekilde karşılamalarına yardımcı olur. Streç film fiyatları ve seçenekleri arasından mutfaklarınızın işlevselliğini artıracak ürünlere anında ulaşabilirsiniz.
 • Streç film çeşitleri marketlerden kasaplara kadar da geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hazırladığınız malzemelerin üzerini kapatarak müşterilerinize teslim etmenizi kolaylaştıran ürünler, aynı zamanda malzemelerinizin tazeliğini de koruma altına alır. Malzemelerinizi kapların içinde tarttıktan sonra ürünler sayesinde kolay bir şekilde sarabilir, müşterilerinize vakit kaybetmeden teslim edebilirsiniz. Makine kullanımları için özel olarak üretilen ürünler sayesinde müşterilerinize istediğiniz kaliteli hizmeti sunabilirsiniz. Ambalaj streç film çeşitleri arasından seçim yaparak işletmelerinizin değerini artırabilir, müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunabilirsiniz. Streç film fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz kullanım şekline sahip olan modellere kısa süre içinde ulaşabilir, malzemelerinizin tazeliğini ve kalitesini uzun süre boyunca koruma altına alabilirsiniz.
 • Streç film çeşitlerinin bazıları zemin döşemesi kurulumu ve dağıtımı sırasında da kullanılır. Fayans, beton, mermer ya da granit gibi malzemeleri korumak için ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Taşıma sırasında fayansların çizilmesinin önüne geçen ve durumlarını muhafaza etmenize yardımcı olan ürünler, bu yönüyle günlük hayatın fonksiyonel parçaları arasında yer alır.
 • Streç film alüminyum folyo aparatı satın alarak ürünleri mutfaklarınızda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Havlu kağıt aparatı ile benzer bir yapıya sahip olan ürünler, malzemelerinizi bir yere kolay bir şekilde asmanıza yardımcı olur. Böylece filmleri ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabilir, mutfaklarınızın işlevselliğini artırabilirsiniz. Ürünleri ilgili silindirik bölümlerin içine geçirdikten sonra istediğiniz zaman rahatlıkla kullanılabilir, her an kullanıma hazır noktalarda saklayabilirsiniz. Özellikle mutfaklarda sıklıkla ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız aparatlardan yardım alabilirsiniz. Streç film aparatlarını incelediğinizde bazı modellerin birkaç farklı bölüme sahip olduğunu görebilirsiniz. Bazı modellerin belirli bölümlerine havlu kağıt diğer alanlarına da alüminyum folyo yerleştirebilirsiniz. Böylece mutfakta kullanabileceğiniz malzemelere pratik bir şekilde ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı anında giderebilrisiniz.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler sayesinde günlük hayatınıza pratiklik katabilir, farklı işlemler için ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Streç film fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz niteliklere sahip olan ürünlere kısa süre içinde ulaşabilir, gereksinimlerinizi pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Farklı ihtiyaçları karşılayacak bir yapıya sahip olan ürünler sayesinde günlük hayatınıza işlevsellik katabilir, mutfaklardan eşyaları taşımaya kadar ürünleri dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Özelliklerine Göre Streç Film Çeşitleri

Streç film özellikleri bakımından birbirinden ayrılan pek çok seçenek sunar. Böylece ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı pratik bir şekilde bulabilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Streç film Cook gibi kaliteli markalar arasından seçim yaparak ürünlerin sunduğu geniş kullanım alanından yararlanabilir, günlük hayatınızın fonksiyonelliğini artırabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri ve sunduklarına dair daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz;

 • Seçeneklere göz attığınızda yanmaz, yapışkanlı, klasik, renkli ya da streç film ambalaj gibi farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Klasik tipteki modeller gıda streç film olarak değerlendirilebilir. Mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında bulunan ürünler, esnek yapısı ve rahat kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Malzemelerinizi rahat bir şekilde sarmanızı, kaplarınızın üzerini kapatmanızı ya da tariflerinize istediğiniz şekli vermenizi sağlayan ürünler, mutfakların fonksiyonel parçaları arasında yer alır. Bununla beraber ürünler genellikle şeffaf olacak biçimde satışa sunulur. Böylece ürünleri sardığınız malzemeleri rahat bir şekilde görebilir, buzdolabına kaldırdığınız malzemeleri karıştırmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Renkli streç film çeşitleri genellikle ambalaj sektöründe kullanılır. Eşyaların daha hoş bir görünüm kazanacak şekilde sarılmasını mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle birçok kişinin ilgisini çeker. Bununla beraber renkli bir yapıya sahip olan ürünler genellikle sarıldığı malzemeleri ultraviyole ışınlara karşı da koruma altına alır. Böylece öğlen vakti taşımacılık yapan kişilerin taşıdığı malzemeleri kolay bir şekilde koruma altına almasına olanak tanır. Renkli olan modelleri incelediğinizde siyah, kırmızı, beyaz, mavi ya da yeşil gibi pek çok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından istediğiniz renk detaylarına sahip olan modellere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Renkli olan ürünleri aynı zamanda ev ortamında da kullanabilir, özellikle taşınma sırasında eşyalarınızı birbirinden ayırt etmek için değerlendirebilirsiniz. Örneğin, demonte hale getirdiğiniz bir mobilyanın parçalarını birbirinden kolay bir şekilde ayırt etmek istiyorsanız renkli modellerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Her parçayı farklı bir renkle sararak sonrasında yerini kolay bir şekilde bulabilir, mobilyayı monte edileceği yere götürdükten sonra zorlanmadan bir araya getirebilirsiniz.
 • Yapışkanlı streç film çeşitleri isminden de anlaşılabileceği gibi yüzeylere kolay bir şekilde yapışabilmesiyle öne çıkar. Özellikle mobilyalarınızı bir yerden başka bir yere taşımak istediğinizde yapışkanlı bir yapıya sahip olan ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Eğer mobilyalarınızı klasik streçler ile sarmaya zorlanıyorsanız yapışkanlı olan modeller bu konuda size yardımcı olabilir. Yüzeylere kolay bir şekilde yapışması sayesinde mobilyaları sarmayı da kolaylaştıran ürünler, bu yönüyle birçok kişinin beğenisini kazanır. İşlemleri kolaylaştırması sayesinde taşımacılık sektöründe sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır.
 • Yanmaz streç film çeşitleri de işlevsel yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Yandığı zaman zarar görebilecek olan malzemeleri ya da eşyaları kolay bir şekilde koruma altına almanızı mümkün hale getirir. Yanmaz olan modellerin bazıları inşaat sektörlerinde de kullanılır. Kısa süreliğine malzemelerin açıkta kalması gerektiği durumlarda ürünler malzemelerin yangın benzeri durumlara karşı koruma altına alınmasını sağlar. Bununla beraber ürünler inşaat sektöründe kullanılacaksa sadece geçici olarak çözüm sunduklarının bilinmesi gerekir.
 • Ürünler genellikle ince bir yapıya sahip olsa da seçenekleri incelediğinizde kalın streç film çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Kalın olan modeller, daha yüksek seviyede koruma sunmasıyla öne çıkar. Özellikle mobilyalarınızı sarıp bir yerden başka bir yere taşımanız gerektiğinde işlevsel hale gelir. Bununla beraber kalın olan streç film 300 metre gibi büyük rulolar halinde satışa sunulur. Çoğunlukla büyük malzemelerin dış ortama karşı dayanıklı ve korunaklı hale gelmesini sağlamak amacıyla kullanılan ürünler, eşyalarınızı rahat bir şekilde koruma altına almanıza imkan tanır.

Rulo streç film çeşitleri farklı özelliklere sahip olması sayesinde herkesin aradığı ürüne pratik bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getirir. Cook streç film 100 metre ya da 300 metrelik seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Streç film fiyatları ve özelliklerini inceleyerek günlük hayatınızı kolaylaştıracak malzemelere kısa süre içinde erişebilir, aradığınız ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

Boyutlarına Göre Streç Film Çeşitleri

Ürünleri incelediğinizde farklı boyutlara sahip olacak şekilde satışa sunulduklarını görebilirsiniz. Böylece kullanım amaçlarınızı belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz. Ürünlerin boyutları genel olarak aşağıdaki gibi özetlenebilir:

 • Seçeneklere göz attığınızda 15 metre, 33 metre, 50 metre ya da 300 m streç film boyutları olduğunu görebilirsiniz. Streç film 100 metre ya da 300 metre gibi farklı seçenekler sunmasıyla herkesin aradığı ölçülere kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getirir.
 • 10 cm streç film genişliğe sahip olan modeller genellikle ev ortamında mutfaklarda kullanılmak için tasarlanır. Genişliği 10 cm olduğu için çoğu malzemeyi rahat bir şekilde sarmanızı mümkün hale getirir. Bununla beraber alternatifler arasında 100 m streç film uzunluğunda olan seçenekler de olduğunu görebilirsiniz. Günlük hayatınızda ne kadar film kullandığınızı belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.
 • 45 cm streç film çeşitleri de orta genişlikte olan modeller arasında yer alır. Hem mutfaklarda hem de mobilyaları sarmak amacıyla rahat bir şekilde kullanılabilir.
 • Büyük streç film çeşitleri ise farklı malzemeleri rahat bir şekilde sarmanızı kolaylaştıran uygun genişliğe sahiptir. 50 cm streç film çeşitleri büyük olan modellere verilebilecek örnekler arasında yer alır. Cook streç film gibi markaların modellerini inceleyerek hangi boyutların sizin için daha uygun olduğunu görebilirsiniz.

Koçtaş’tan streç film 33 metre ya da 100 m’lik seçeneklerini inceleyerek aradığınız nitelikleri sunan malzemelere ulaşabilirsiniz. Uygun streç film fiyatları sayesinde aradığınız ürünlere zorlanmadan sahip olabilirsiniz.

Streç Film Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Streç Film Nedir?

Ürünler malzemelerinizi rahat bir şekilde sarmanıza yardımcı olan elastik yapıdaki rulolardan oluşur.

Streç Film Kaç Derece Isıya Dayanır?

Ürünlerin dayanıklılığı genellikle -40 derece ile +80 derece arasında değişiklik gösterir. Böylece malzemelerinizi çoğu ortamda rahat bir şekilde koruyabilirsiniz.

Streç Film Nasıl Açılır?

Genellikle ürünlerin üzerinde ilk kullanımınızda kolay bir şekilde açabilmeniz için bir parça bulunur. O parçayı açtıktan sonra ürünleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yapışan Streç Film Nasıl Çıkarılır?

Yüzeye yapışan bir ürünü çıkartmak için üzerine sıcak su dökebilir, ardından pratik bir şekilde yerinden sökebilirsiniz.

En Çok Satan Streç Film Hangileri?

Koçtaş Streç Film kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Streç Film 33 mt
 2. ECL Balonlu Naylon 50 mt Top
 3. Wrap Streç Film 30cm X 300m
 4. Patpat Balonlu Naylon 100cmx5m Havalı Eşya Koruma Ambalaj Pat Pat
 5. Streç Film 17 Mikron 50cmx250m Palet Streç Ev Taşıma Eşya Sarma El Streçi
Daha fazla göster
36 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: