200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kaşıklık

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Mutfaklarınızı Düzenlemenizi Kolaylaştıran Kaşıklık Çeşitleri

Kaşıklık modelleri mutfaklarınızda tezgahlarınızı, dolaplarınızın ya da çekmecelerinizin içini daha rahat bir şekilde düzenlemenize yardımcı olan ürünlerden oluşur. Mutfakta kullandığınız gereçleri uygun alanlarda muhafaza etmenizi mümkün hale getiren ürünler, günlük hayatın önemli parçaları arasında bulunur. Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin genellikle çekmece içleri için özel olarak tasarlandığını görebilirsiniz. Bununla beraber alternatifler arasında tezgahların üzerinde kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilen modeller de bulunur. Böylece alternatifler arasından istediğiniz nitelikleri sunan kaşıklık çeşitlerine ulaşabilir, mutfaklarınızın daha düzenli alanlar haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Ürünler, mutfakta kullandığınız bıçak ya da çatal gibi gereçler için özel alanlar elde etmenize yardımcı olur. Böylece aradığınız malzemeleri kolay bir şekilde bulabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. 

Sadece yemek takımlarının parçalarını değil aynı zamanda özel bıçaklarınızı ya da sarımsak ezici gibi malzemelerinizi de saklayabileceğiniz özel alanlara sahip olan ürünler, çok yönlülüğüyle kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. Mutfakların daha düzenli hale gelmesinde önemli bir rol oynayan ürünler, her mutfakta olması gereken önemli parçalar arasında bulunur. Bununla beraber ürünler birçok farklı boyut seçeneğine sahip olacak şekilde tasarlandığı için çekmecelerinize ya da tezgahlarınızın üzerine uygun ebatta olanları bulabilir, aradığınız ürünlere anında sahip olabilirsiniz. Çekmece içi kaşıklık çeşitleri mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. 

Çekmece içi kaşıklık modelleri, ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri hem erişilebilir konumda tutarken hem de gözden uzak olmasını sağlar. Çekmece içi modellerinin yanı sıra ürünler arasında dolap içi ya da tezgah üstü olarak nitelendirilen modeller de olduğunu görebilirsiniz. Her model kendi içinde bazı avantajlar sunduğu için kullanıcılarının gereksinimlerini pratik bir şekilde gidermesine yardımcı olur. Kaşıklık çekmece içi ya da tezgah üstü modelleri arasından aradığınız nitelikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Kaşıklık fiyatları ve modellerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, mutfaklarınızın daha işlevsel alanlar haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Çatal, bıçak, küçük rende ya da sarımsak ezici gibi mutfak gereçlerinizi düzenli bir şekilde saklayabileceğiniz özel alanlar oluşturmak istiyorsanız kaşıklık fiyatları ve seçenekleri arasından sizin için uygun modellere erişebilir, amacınıza kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Mutfaklarda Kaşıklık Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Kaşıklık çeşitleri mutfakların önemli parçaları arasında yer alır. Önemli mutfak gereçlerinize pratik bir şekilde ulaşmanızı mümkün hale getiren ürünler, kullanan kişilere pek çok farklı avantaj sunar. Ürünlerin olumlu tarafları ve avantajlarına dair daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, size hitap eden ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz;

 • Ürünler ilk olarak önemli mutfak gereçlerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı mümkün hale getirir. Kaşıklık çekmece içi ya da tezgah üstü olsun olmasın malzemelerinizi düzgün bir alanda muhafaza etmenizi mümkün hale getirir. Mutfak gereçlerinizin etrafta dağınık bir şekilde durmasını istemiyorsanız ürünler bu konuda size yardımcı olabilir. Normal şartlarda bıçak ya da çatal gibi mutfak gereçlerini ürünleri kullanmadan çekmecelerinizde de saklayabilirsiniz. Bununla beraber ürünler olmadığında malzemelerin hepsi birbirine girer ve kullanmanız gerektiği zamanlarda onlara ulaşmanız zorlaşır. Bıçak ve çatallar birbirine girdiği için ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda onlara ulaşmanız güçleşir. Kaşıklık çeşitleri ise malzemelerinize özel alanlar sunmanızı ve ihtiyaç duyduğunuz durumlarda onlara pratik bir şekilde ulaşmanızı mümkün hale getirir.
 • Bıçak ya da çatal gibi mutfak gereçleri mutfaklarda en çok kullanılan malzemeler arasında bulunur. Her gün düzenli bir şekilde kullanılan bu malzemelerin de uygun alanlarda saklanması oldukça önemlidir. Kaşıklık çeşitleri, mutfak gereçlerinizi doğru bir şekilde saklamanızı ve ihtiyaç duyduğunuz durumlarda onlara kısa süre içinde ulaşmanızı mümkün hale getirir. Özellikle kahvaltı ya da akşam yemeği hazırlıklarınızda masayı pratik bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olan ürünler, günlük hayatın fonksiyonel parçaları arasında bulunur.
 • Kaşıklık düzenleyici çeşitleri bıçak ya da çatal gibi malzemelerin yanı sıra farklı mutfak ekipmanlarını da rahat bir şekilde saklayabileceğiniz bölmeler içerir. Her bölüm, farklı malzemeleri yerleştirebileceğiniz özel alanlar elde etmenizi mümkün hale getirir. Kepçe, kevgir, küçük rende, sarımsak ezici ya da spatula fark etmeksizin ürünlerin içerisindeki bölmelere dilediğiniz malzemeleri yerleştirebilir, mutfaklarınızı dilediğiniz gibi düzenlemeye başlayabilirsiniz.
 • Farklı mutfak ekipmanları için de özel alanlar elde edilmesine imkan tanıyan ürünler, bu yönüyle mutfaklarınızda ihtiyaç duyduğunuz düzenli ortamı elde etmenizi sağlar. Örneğin, sabahları krep yapmak istediğinizde spatulalarınıza pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Patates kızartması yaptıktan sonra kızarmış patateslerinizi yağın içinden almanız gerektiğinde kolay bir biçimde kevgirlerinize ulaşabilirsiniz. Mutfakta hazırlık yaparken ihtiyaç duyulan malzemelere pratik bir şekilde ulaşılmasını mümkün hale getiren ürünler, mutfaktaki zamanınızı daha verimli bir şekilde değerlendirmenize olanak tanır. Hazırlık sırasında gereksinim duyabileceğiniz ekipmanlara pratik bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olduğu için istediğiniz tarifleri dilediğiniz gibi yapmanızı destekler.
 • Kaşıklık çeşitleri aynı zamanda mutfak ekipmanlarınızın çizilmesinin ya da kırılmasının önüne geçmesiyle de öne çıkar. Farklı şekillerde bölümlendirilmiş ürünler sayesinde ekipmanlarınızı birbirinden ayrı bir şekilde yerleştirebilir, birbirlerine değmelerinin önüne geçebilirsiniz. Örneğin, bıçaklarınızın kevgirlerinizin saplarını çizmesinin önüne geçebilir, sahip olduğunuz mutfak ekipmanlarının kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Her malzeme için ayrı bir bölme oluşturulmasını sağladığı için ekipmanlarınızın zarar görmesini de engelleyen ürünler, bu yönüyle mutfakların önemli parçaları arasında bulunur. Sahip olduğunuz ekipmanların kullanım ömrünü uzatmak, gereçlerin birbirine zarar vermesini engellemek ve daha rahat bir kullanım elde etmek istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Kaşıklık modellerini incelediğinizde malzeme çeşitliliğine sahip olan parçalar olduğunu görebilirsiniz. Böylece gereksinimleriniz ve kişisel zevkleriniz doğrultusunda alternatifler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, mutfaklarınızın işlevselliğini artırabilirsiniz. Plastik ya da metal gibi pek çok farklı malzemeden üretilmesiyle herkesin aradığı ürünlere kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getiren ürünler arasından dilediğiniz parçalara ulaşabilir, ekipmanlarınız için uygun ve şık alanlar oluşturabilirsiniz.
 • Ürünler, aynı zamanda mutfaklarınıza şık detaylar kazandırmanızı da mümkün hale getirir. Kaşıklık tezgah üstü tasarımlarını incelediğinizde birçok farklı model olduğunu görebilirsiniz. Mutfak tezgahlarınızın tasarımını ve dolaplarınızı dikkate alarak seçenekler arasından uygun parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mutfak tezgahlarınızın üzerinin ya da pişirme alanlarınızın daha şık bir görünüm kazanmasını mümkün hale getiren ürünler, bu yönüyle dekoratif amaçlarla da kullanılabilir. Çok yönlü bir kullanım sunmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler, mutfakların hem işlevsel hem de zarif alanlar haline gelmesine yardımcı olur. Kaşıklık fiyatları ve seçenekleri arasından günlük hayatınızı kolaylaştıracak parçalara erişebilirsiniz.
 • Ekipmanlarınızı koruma altına almak, çatal ya da bıçak gibi malzemelerinize ihtiyaç duyduğunuz anlarda hızlı bir şekilde ulaşmak, yemek hazırlıklarını kısa süre içinde gerçekleştirmek ve mutfaklarınıza şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ürünleri inceleyebilir, aradığınız niteliklere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Kaşıklık çekmece içi ya da dolap içi modellerinin her biri kendi içinde kullanıcılarının birçok farklı ihtiyacına yanıt verdiği için ürünler arasından aradığını nitelikleri sunan parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kaşıklık fiyatları ve alternatifleri arasından sizin için uygun olan ürünlere erişebilir, istediğiniz parçalara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Hem fonksiyonel hem de şık düzenleyiciler arıyorsanız ürünler bu konuda size yardımcı olabilir. Uygun kaşıklık fiyatları ve fonksiyonel tasarımları arasından gereksinimleriniz doğrultusunda tercihte bulunabilir, mutfaklarınızın eksik parçalarını kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Kullanım Şekillerine Göre Kaşıklık Çeşitleri

Farklı kullanım şekillerine sahip olmasıyla öne çıkan kaşıklık çeşitleri, kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Seçenekleri incelediğinizde dolap içi, tezgah üstü ya da çekmece içi modelleri olduğunu görebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlere nerede kullanacağınızı belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Her kullanım şekli, kendi içinde bazı avantajlar sunduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Mutfakların işlevselliğini artıran ve istenilen görünümün elde edilmesini kolaylaştıran ürünler arasından size hitap edeni bulabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri ve günlük hayata kazandırdıkları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, hangisinin sizin için uygun olduğuna karar verebilirsiniz;

 • Çekmece içi kaşıklık modelleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunur. İsminden de anlaşılabileceği gibi ürünler çekmecelerin içine yerleştirilerek kullanılır ve çatal ya da bıçak gibi ekipmanlarınız için özel alanlar elde etmenizi mümkün hale getirir. Ürünler, genel olarak çatal bıçak takımlarınızı, keskin eşyalarınızı ya da diğer mutfak ekipmanlarınızı rahat bir şekilde saklayabileceğiniz özel alanlar elde etmenizi mümkün hale getirir. Ayrıca malzemelerinizin düzenli ve kolay erişilebilecek bir yerde muhafaza edilmesine olanak tanıdığı için de günlük hayatınıza fonksiyonellik katar. Mutfak ekipmanlarınızın zarar görmesinin ve birbirine değerek birbirlerini çizmesinin önüne geçen ürünler, bu yönüyle sahip olduğu eşyaların da kullanım ömrünü uzatmanıza yardımcı olur.
 • Çekmece içi kaşıklık modelleri aynı zamanda sahip olduğunuz çekmece alanlarını daha verimli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Bölümlere ayrılmış ürünler sayesinde ekipmanlarınızı rahat bir şekilde bölümlerin içine yerleştirebilir, sahip olduğunuz alanın verimliliğini artırabilirsiniz. Kaşıklık modelleri olmadığı takdirde malzemelerinizi üst üste koymanız gerekir ve içerisinden bir parça almaya çalıştığınız bütün ekipmanlarınız birbirine girer. Bununla beraber ürünler hem malzemelerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesini hem de ihtiyaç durumunda pratik bir şekilde kullanılmasını mümkün hale getirir.
 • Kaşıklık çekmece içi modelleri fonksiyonelliğinin yanı sıra sahip olduğu boyut çeşitliliğiyle de hemen hemen her yere rahat bir şekilde uyum sağlamayı başarır. Seçenekleri incelediğinizde 55x45 cm ya da 60x45 cm gibi farklı boyutlarda üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından gereksinimleriniz doğrultusunda tercihte bulunabilir, çekmecelerinizin işlevselliğini artırabilirsiniz. Çekmece içi kaşıklık çeşitleri aynı zamanda sahip olduğunuz ekipmanları daha hijyenik bir şekilde muhafaza etmenizin de önünü açar. Malzemelerinizi dış ortama karşı korunaklı hale getirmesinin yanı sıra aynı zamanda ayrı bir şekilde yerleştirmenizi mümkün hale getiren ürünler, mutfaklarınızı istediğiniz gibi temiz tutmanızı mümkün kılar.
 • Dolap içi kaşıklık olarak da nitelendirilen çekmece içi modelleri, sahip olduğunuz alanları görsel olarak da daha çekici bir hale getirmenize yardımcı olur. Normalde karışık ve çatalların dağınık bir şekilde yerleştirildiği dolaplar görsel olarak rahatsız edici olabilir. Karışık görüntü hem aradığınız malzemeleri bulmanızı zorlaştırır hem de dolaplarınızın içinin kötü gözükmesine neden olur. Ürünler sayesinde özel ve şık takımlarınız varsa onları düzenli bir şekilde dizebilir, çatal bıçaklarınızın şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünler arasından çatal bıçak takımlarınızın görünümünü ortaya çıkarabileceğiniz parçalara ulaşabilir, hayalinizdeki detayları dolaplarınızın ya da çekmecelerinizin içine katabilirsiniz. Dolap içi kaşıklık fiyatları arasından sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Çekmeceli kaşıklık çeşitleri de çekmece içi modeller ile benzer bir kullanıma sahip olmasına rağmen farklı bir tasarıma sahiptir. Ürünler, genellikle tezgahların üzerinde kullanılacak şekilde özel olarak tasarlanır. Birkaç kattan oluşan çekmeceli modellerin iç bölümünde ekipmanlarınızı yerleştirebileceğiniz farklı bölümler bulunur. Ürünler, yemek pişirdiğiniz alanların yakınına yerleştirerek pratik bir şekilde aradığınız ekipmanlara ulaşabilir, yemek hazırlığınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca tezgahların üzerinde mutfaklara ayrı bir hava kazandırmasıyla da öne çıkan ürünler, bu yönüyle birçok kişinin ilgisini çeker. Farklı renk seçeneklerine ve malzeme alternatiflerine sahip olmasıyla aradığınız tasarımı kolay bir şekilde bulmanıza olanak tanır.
 • Tezgah üstü kaşıklık çeşitleri birçok farklı seçeneğe sahip olmasıyla öne çıkar. Ürünleri incelediğinizde kalemlik modelleri ile benzer şekilde küçük silindirik parçalardan daha geniş alanlarda şık detaylar elde edilmesini sağlayacak modellere kadar birçok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından gereksinimlerinize ve ekipmanlarınıza uygun olan parçaları kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Örneğin, içerisinde kevgir, spatula, yumurta fırçası ya da çırpıcı gibi ürünlerin yer aldığı setlere sahipseniz onları tezgahlarınızın üzerinde rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Setleriniz için özel alanlar elde etmenize yardımcı olan ürünler, mutfak tezgahlarınızın üzerini daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olur. Sahip olduğunuz setlere kolay bir şekilde ulaşmak ve yemek hazırlığı yaparken ekipmanlarınızın sunduklarından yararlanmak istiyorsanız tezgahların üzeri için özel olarak tasarlanan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Ocak yanı kaşıklık çeşitleri de tezgahların üzerinde kullanılacak şekilde tasarlanmasına rağmen diğerleriyle kıyaslandığında farklı bir kullanım sunar. Ocağın yanı içinde dizayn edilen ürünlerde genellikle bir ya da ekipmanı üst üste koyabilirsiniz. Kepçelik olarak da nitelendirilen ürünler, ocakta yemek pişirirken karıştırdığınız gereçleri rahat bir şekilde kenara kaldırmanıza olanak tanır. Tezgahınızın üzerinin kirlenmesini istemiyorsanız yemek hazırlığı yaparken ocakların yanı için dizayn edilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olduğu için ocaklarınıza ve tezgahlarınıza uygun renk seçeneklerine sahip olan modellere ulaşabileceğiniz ürünler, mutfaklarınızın hem daha şık hem de işlevsel hale gelmesini sağlar. Özellikle yemek hazırlığı yaparken ekipmanlarınız için özel alanlar elde etmenize yardımcı olmasıyla öne çıkan ocak yanı ekipmanlar, günlük hayatın fonksiyonel parçaları arasında yer alır.
 • Ayarlanabilir kaşıklık çeşitleri ise genellikle çekmecelerin içi için tasarlanan modellerde karşınıza çıkabilir. Ayarlanabilir çekmece içi kaşıklık modelleri, uzayıp kısalabilen özel bir yapıya sahiptir. Böylece ürünleri rahat bir şekilde çekmecelerinizin için uygun hale getirebilir, sahip olduğunuz alanı değerlendirebilirsiniz. Ürünlerin bir parçası bölümlerden oluşurken diğer parçası genellikle düz bir alandan oluşur. Düz alan, kısalıp uzayabilen bir yapıya sahiptir. Bu düz alanın içerisine genellikle spatula, çırpıcı ya da fırça gibi mutfak ekipmanları yerleştirilir. Ayrıca ürünleri kısaltarak çekmecelerinizde ek alanlar açabilir, farklı malzemeleri ürünlerin yanına yerleştirebilirsiniz.

Farklı özelliklere ve kullanım şekillerine sahip olan çatal kaşıklık çeşitleri arasından aradığınız özellikleri sunan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaşıklık fiyatları ve seçenekleri içerisinden mutfaklarınız için uygun olan parçalara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Kaşıklık Çeşitleri

Kullanım şekilleriyle beraber ürünler üretildikleri materyallere göre de kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Malzemelerin kattığı özellikler genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Bambu kaşıklık çeşitleri doğal detaylardan hoşlanan kişilerin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Metal olanlardan daha hafif bir yapıya sahip olan ürünler, çekmecelerinizin içini ağırlaştırmadan işlevsel alanlar haline getirmenize yardımcı olur. Su, nem ve ısıya karşı da oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünleri rahatlıkla ocaklarınızın altında bulunan çekmecelerde kullanabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Uzun ömürlü bir yapıya sahip olan ürünler, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Ayrıca ürünler kokuyu ve nemi çekmediği için onları tezgahlarınızın üzerinde de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Dekoratif kaşıklık olarak da değerlendirilen ürünler, kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verir.
 • Tahta kaşıklık çeşitleri de bambu gibi doğal parçalardan hoşlanan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Ahşap kaşıklık modelleri, sağlam yapısıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Bununla beraber bakteri tutmayan bir yapıya sahip olduğu için içerisine yerleştirdiğiniz malzemelerin hijyenik bir şekilde kalmasını mümkün kılar. Ürünler hem tezgahların üzerinde hem de çekmecelerin içerisinde kullanabilecek seçeneklere sahiptir. Böylece ahşaptan üretilen modeller arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilir, mutfaklarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.
 • Plastik kaşıklık çeşitleri popüler seçenekler arasında yer alır. Diğer malzemeler ile kıyaslandığında daha fazla renk seçeneği sunmasıyla öne çıkar. Ürünlere göz attığınızda gri ya da siyah kaşıklık modelleri olduğunu görebilirsiniz. Çekmecelerinizin içini ya da tezgahlarınızın üzerini nasıl süslemek istediğinizi belirledikten sonra alternatifler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca hafif bir yapıya sahip olmasıyla da öne çıkan ürünler, çekmecelerin içinde sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Aynı zamanda tezgah üstü kapaklı kaşıklık çeşitleri de genellikle plastikten üretilir.
 • Rattan kaşıklık çeşitleri genellikle tezgahların üzerinde kullanılacak şekilde dizayn edilir. Örgülü bir yapıya sahip olan ürünler tezgahların üzerine hem şık hem de işlevsel detaylar katmak isteyen kişiler için idealdir. Hasır kaşıklık çeşitleri de benzer bir yapıya sahiptir. Bununla beraber hasır ve rattanın ocağa yakın konumlandırılmaması gerektiğini bilmeniz gerekir.
 • Seramik kaşıklık modelleri de rattan gibi genellikle tezgahların üzerinde kullanılır. Çoğunlukla ocak yanı için dizayn edilen ürünlerde kullanılır. Yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan seramik, kepçelik modellerinde sıklıkla tercih edilir. Seramikle benzer bir şekilde porselen kaşıklık çeşitleri de genellikle tezgahların üzeri için kullanılır. Şık detaylara sahip olan ürünler, tezgahlarınızın üzerini dilediğiniz gibi tasarlamanızı mümkün kılar. Seçenekleri incelediğinizde yeşil, mavi ya da gold kaşıklık gibi farklı renkler olduğunu görebilir, hayalinizdeki tasarımları mutfak tezgahlarınızın üzerine taşıyabilirsiniz.
 • Silikon kaşıklık çeşitleri esnek yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Tezgahların üzerinden dolapların içine kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda bazı modelleri lavabolarınızın yanında yıkadığınız bulaşıkları üzerine yerleştirmek için de değerlendirebilirsiniz.
 • Metal kaşıklık çeşitleri kendine has canlı ve parlak görünümüyle öne çıkar. Tezgahlarının üzerine farklı detaylar katmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Plastik, ahşap ya da mermer kaşıklık çeşitleri arasından sizin için uygun olan modellere ulaşabilir, mutfaklarınızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Koçtaş’taki kaşıklık fiyatları ve seçenekleri arasından size hitap eden ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Cam kaşıklık gibi şeffaf ve farklı tasarımlara sahip olan ürünler ile istediğiniz görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Kaşıklık Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kaşıklık Çeşitleri Nelerdir?

Ürünler mutfak ekipmanlarınızı güvenli ve düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz alanlar elde etmenizi mümkün hale getirir.

Hangi Kaşıklık Daha Kullanışlıdır?

Ürünlerin her biri kendi içinde bazı avantajlar sunduğu için bu sorunun cevabını kullanım amacınız belirler. Örneğin, çekmecelerin içerisinde genellikle ahşap ya da plastikten üretilen modeller tercih edilir.

Kaşıklık Nasıl Düzenlenir?

Ürünlerin içini boşalttıktan sonra her bölüme hangi malzemeyi koymak istediğinize karar verdikten sonra istediğiniz düzeni kurabilirsiniz.

Kaşıklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünler arasından seçim yaparken kullanım şeklinizi, ürünleri nereye yerleştireceğinizi, istediğiniz malzemeyi ve renk seçeneklerini göz önünde bulundurmalısınız. Ardından kaşıklık fiyatları ve alternatifleri arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

En Çok Satan Kaşıklık Hangileri?

Koçtaş Kaşıklık kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Genişleyebilir Ahşap Bambu Kaşıklık
 2. Netaks Çekmece Içi Kaşıklık 60*45 Cm
 3. Netaks Çekmece Içi Kaşıklık 50*45 Cm
 4. Büyük Renkli Kaşıklık 6 Göz
 5. Netaks Çekmece Içi Kaşıklık 55*45 Cm
Daha fazla göster
156 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: