Peşin Fiyatına  7 Taksit

Saklama ve Karıştırma Kabı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Saklama ve Karıştırma Kabı

Mutfak içerisinde kullananlara birçok açıdan avantaj sağlayan saklama kabı modelleri aynı zamanda mutfakta kolaylık sunar. Saklama kabı seçeneklerini değerlendirerek tercih edebilir, pratik kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Yiyecekleri gerekli şekilde saklamanıza olanak sağlayan ürün modelleri lezzetli yiyecekleri uygun bir şekilde depolamanıza olanak sağlar. Farklı derinlik seçeneklerini tercih ederek farklı tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Herhangi taşma problemine karşı önleyici yapıda tasarlanan ürün modelleri kullananların beğenisini toplar. Farklı markalar tarafından üretilen kullanışlı saklama ve rendeli karıştırma kabı modelleri farklı ölçü değerleriyle üretilir. Saklamak istediğiniz yiyecek miktarına bağlı olarak geniş seçenekleri değerlendirebilir, seçim yapabilirsiniz. Verimli ve etkili şekilde yemek saklamanıza olanak sağlayan ürün modelleri mutfak alanında büyük oranda size destek olur. 

Geniş model skalasına üretilen ürün modelleri kullananların zevkine hitap eden seçeneklerle üretilir. Fonksiyonel ve pratik kullanım yönleriyle göz dolduran saklama kabı çeşitleri estetik görünüm tasarımlarıyla kullananların beğenisini kazanır. Hafif ve farklı geometrik şekillerde üretilen ürün modelleri yemek saklamanıza rahatlık sunar. Genellikle 14 ile 24 cm aralığında üretilen saklama kabı modelleri sıvı, katı ürünleri saklamanıza kolaylık sunar. Yemek sonrası kalan yemek artıklarını bu ürün çeşitleri içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Çırpma, karıştırma gibi farklı işlemleri saklama kabı içerisinde uygulayabilirsiniz. Farklı markalara ait model ve ürün seçeneklerini dikkatle inceleyerek ihtiyacınıza cevap verir nitelikte tasarlanan ürün modelini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Estetik tasarım özellikleriyle üretilen mutfak dekorasyonunuza uyum sağlayan ürün modelleri set şeklinde de satışa sunulur. Bu ürün çeşitlerini set şeklinde de tercih edebilir, kaliteli materyal yapılarından yararlanabilirsiniz. Uzun yıllar dayanıklılığıyla ilk günkü konforunu yaşatan saklama kabı modelleri darbelere karşı dayanıklılık sergiler. Yiyecekleri hijyenik bir şekilde saklamanıza olanak sağlayan ürün modelleri kullanım kolaylığı sunmasıyla birçok mutfağın vazgeçilmez ürünleri haline gelir.

Saklama Çeşitleri

Farklı tasarım özellikleri ve fonksiyonel yönleriyle kullananların beğenisini toplayan saklama kabı çeşitleri farklı boyut avantajları ile satışa sunulur. Kullananlar tarafından sıkça tercih edilen ürün modelleri günlük hayatta mutfak içerisinde kolaylık sağlar. Sunduğu avantajlardan yararlanarak mutfak içerisinde bu ürün modellerinden yararlanabilirsiniz. Kek, kurabiye ve farklı yiyeceklerin tümünü bu ürün seçenekleri içerisinde muhafaza edebilir, istediğiniz zaman kapağını açarak tüketebilirsiniz. Saklama kapı modelleri farklı derinlik yapılarında üretilir. Farklı derinlik özelliklerinden yararlanarak istediğiniz yiyecek miktarını kolay bir şekilde içerisinde depolayabilirsiniz. Poğaça, börek gibi hamur işlerini bu ürün çeşitleri arasında saklayabilir, geniş ve cümle yapısından yararlanabilirsiniz. Genel olarak saklama kabı çeşitleri 2 lt gibi hacim yapısından üretilir. 

Geniş renk skalasında üretilen ürün modelleri saydam olarak da yer alır. Saydam dış yüzeyli tasarımları tercih ederek iç yapısına koydunuz yiyeceği dışarıdan rahat bir şekilde görebilirsiniz. Pratik ve hızlı şekilde kap içerisinde yiyecekleri aktarabilir, istediğiniz zaman bu alandan yiyecekleri tekrar alabilirsiniz. Plastik materyal kullanılarak üretilen ürün modelleri kapaklı ve kapaksız tasarım özellikleriyle satışa sunulur. Hijyeni ve kullanışlı olan kapaklı modeller kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Ürün modelleri materyal yapısına bağlı olarak geri dönüşüme uygun olarak yer alır. Geri dönüşüme uygun materyal tercihinde bulunarak çevre sağlığını koruyabilirsiniz. Her yaş grubu ve her tarza hitap eden ürün çeşitleri mutfak içerisinde en büyük destekçiniz olarak yer alır. Salata ve benzersiz yiyecekleri bu ürün içerisinde saklayabilir, sunabilir ve tüketebilirsiniz. Şık ve estetik tasarımlarıyla göz dolduran saklama kabı çeşitleri her tarza ve her zevke uyum sağlar.

Saklama ve Karıştırma Kabı Özellikleri

Günlük hayatta mutfak işlerinizde pratiklik kazandıran saklama kabı modelleri fonksiyonel özellikleriyle birçok kişinin ilk tercihi arasında yerini alır. Saklama kabı çeşitleri mutfak içerisinde kullananlara büyük kolaylık ve pratiklik kazandırır. Geniş model seçeneklerini ve özellikleri değerlendirerek farklı tasarım özellikleriyle tasarlanan ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu yüzey özellikleri ve parlak görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken saklama kabı çeşitleri sahip olduğu materyal yapısıyla sıcaklığa karşı dayanıklılık gösterir. Sağlıklı ve hijyenik şekilde yiyecekleri saklayan ürün modelleri her alanda kullanım avantajı sağlar. Yüksek ısıya karşı dayanıklı yapısı sayesinde bu ürünü yıllar boyu kullanabilir, deforme olmayan yapısından yararlanabilirsiniz. 

Sevdiğiniz yiyecekleri lezzetli bir şekilde saklamak istiyorsanız yeterli hacimde tasarlanan ürün modelini satın alabilir, sunduğu avantajlardan her ortamda yararlanabilirsiniz. Hem dayanıklı hem sağlam olan ürün modelleri düşme, çizilme gibi durumlara karşı dayanıklılık sergiler. Ürün seçeneklerini değerlendirerek kullanışlı yapısından mutfak ve farklı alanlarda yararlanabilir, konforlu yönünü hayatınıza kazandırabilirsiniz. Hemen hemen her mutfağın ihtiyacı haline gelen ürün modelleri farklı boyut özellikleriyle her alanda yardımınıza yetişir. Ortalama olarak 24 cm çap genişliğinde üretilen saklama kabı modelleri farklı yiyecekleri saklamanız için ideal kullanım avantajı sunar. Gündelik hayatta bu çeşitlerden yararlanabilir, düzenli ve pratik mutfak çalışma ortamı elde edebilirsiniz. Mutfak alanında düzeni sağlayan 3’lü saklama kabı çeşitleri sahip olduğu özelliklerle kullananlara rahatlık sunar.

Çok Yönlü Saklama Kabı

Mutfak alanında günün büyük bir kısmı geçirilir. Farklı boyut avantajları ile satışa sunulan saklama kabı modelleri çok yönlü avantajıyla mutfak alanında kolaylık sağlar. Kullanışlı ve pratik olmasıyla bilinen bakliyat saklama kabı çeşitleri sunduğu avantaj ve kolaylıkla birlikte sıvı, katı yiyecekleri karıştırılması amacıyla da kullanılabilir. Farklı hamur işi, kek, salata ve farklı yiyecekleri bu ürün içerisinde uzun süre saklayabilirsiniz. Estetik görünümleri ve tasarım özellikleriyle mutfak dekorasyonuna ayrı bir hava kazandıran ürün modelleri pek çok açıdan konforu sunar. Kapaklı kapaksız tasarım özellikleriyle üretilen ürün modellerini tercih ederek saklama ve yiyecekleri muhafaza etme amacıyla da bu ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Modelden modele değişen özellikler genel olarak nemi almayan yapısıyla koku yapmaz kapaklı seçenekleri buzdolabı içerisinde rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Ürünün sahip olduğu korunaklı yapısı yiyecekleri dış etmenlerden korur. Yiyeceklerin içerisinde herhangi bir toz veya farklı materyalin düşmesine engel olur. Bu ürün modellerini elde ve bulaşık makinesine kolay bir şekilde yıkayabilir, pratik bir şekilde temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Küçük, orta ve büyük boyutta tasarlanan ürün modelleri set şeklinde de satışa sunulur. Üçlü saklama kabı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Farklı şekilde farklı boy avantajlarından yararlanabilirsiniz. Uzun süre kullanıma eşlik eden ürün modelleri derinlik ve hacim yapılarına bağlı olarak değişim gösterir. Farklı boyut avantajlarından yararlanarak iç içe yerleştirip mutfak alanında depolama sağlayabilir, alandan tasarruf elde edebilirsiniz. Mutfak alanında geniş avantaj ve kullanışlılık sunan ürün modelleri yemek yaparken konforlu bir şekilde yararlanmanıza olanak sağlar. Farklı model seçeneklerini değerlendirerek farklı markaların üretiminde yer alan saklama ve cam karıştırma kabını tercih edebilirsiniz.

İşlevsel Saklama ve Karıştırma Kabı

Yemek hazırlığı yaparken ve yemek hazırlığı sonrasında işlevsel özellikleriyle göz dolduran erzak saklama kabı modelleri birbirinden farklı lezzette yemekler hazırlamanız ve saklamanız üzerinde etkili rol oynar. Mutfak içerisinde pratik ve kullanışlı ürünlerin başında yer alan ürün modelleri zamandan tasarruf etmenize destek olur. Sahip olduğu geniş hacim yapısını kullanarak içerisinde birden fazla yiyeceği depolayabilirsiniz. Yemek hazırlığı yaparken yemek içerisine koyacağınız malzemeleri saklama kabı içerisine depolayabilirsiniz. Farklı hacim yapılarında üretilen ürün modelleri kullanmak istediğiniz miktara uygun olarak tercih edilebilir. Genel olarak plastik materyalden elde edilen ürün modelleri sert plastik yapısıyla deforme olmaz. 

Sıcak ve soğuğa karşı dayanıklılık sergileyen ürün modelleri uzun yıllar kullanımı eşlik eder. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen modeller ortalama olarak 2 lt kapasiteye sahip olarak üretilir. Ürün modelleri geri dönüşüme uygun olarak tasarlanır. Çevre dostu ürün modellerini tercih edebilir, çevre sağlığını destekleyebilirsiniz. Kullananlar tarafından ilgiyle karşılanan plastik saklama kabı çeşitleri bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olarak tasarlanır. Bu ürünün sunduğu rahat kullanım avantajından yararlanabilir, farklı şekil tasarımlarını tercih ederek hem sıvı hem katı ürünleri depolayabilirsiniz. Cam materyalden elde edilen ürün çeşitleri de yer alır. Cam materyalden elde edilen ürün modellerini kullanarak bu ürünü kısa sürede temizleyebilir, şık görünümünden yararlanabilirsiniz. Hijyenik ve sağlıklı olarak yiyecek saklamanıza olanak sağlayan saklama kabı plastik modelleri rahat bir şekilde aktarım yapmanıza olanak sağlar. Kullanışlı yönleriyle her dönem göz dolduran ürün modelleri farklı markalar tarafından farklı özelliklerde üretilir.

Avantajlı Saklama ve Karıştırma Kabı

Her yaş grubu ve her tarza hitap eden ürün çeşitliliğiyle son yıllarda sıkça tercih edilen ürünlerin arasında yerini alır. Geniş çeşit alternatiflerini değerlendirerek beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda saklama ve kek karıştırma kabı seçimini yapabilirsiniz. Kullananlara geniş avantaj sağlayan ürün modelleri mutfak alanında vazgeçilmez ürünlerin başında yer alır. Sevdiğiniz yiyeceklerin tümünü farklı ebatlarda tasarlanan ürün çeşitleri içerisinde depolayabilir, istediğiniz zaman yiyeceklere ulaşabilirsiniz. Mutfak alanında kolay ve pratik çalışma ortamına destek olan saklama kabı modelleri farklı materyal yapılarından elde edilir. Plastik ve cam materyal yapıları kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Cam saklama kabı modelleri estetik ve şık görünümüyle kullananlar tarafından tercih edilen ürünlerden biri olarak yer alır. 

Cam materyal sağlıklı ve hijyenik yapısıyla göz doldurur. Cam yapının saydam yüzeyinden yararlanarak şeffaf saklama kabı içerisine koyduğunuz yiyecekleri dışarıdan görebilirsiniz. Ortalama boyut ve derinliğe sahip olan ürün modellerini tercih ederek kolay bir şekilde sunduğu avantajlardan yararlanabilir, temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklılığı ile satışa sunulan silikon saklama kabı çeşitleri ısıyı tutan yapısı sayesinde kullanışlılık sergiler. Yiyecekleri taze tutma ve koku yapmama özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız silikon parçaları tercih edebilir, geniş renk skalasından yararlanabilirsiniz. Her tarza ve her zevke hitap eden saklama kabı çeşitleri farklı markalar tarafından dizayn edilir. Geniş ürün çeşitliliğinden yararlanarak mutfak alanında dekorasyonunuzu tamamlayan ürün modelini satın alabilirsiniz.

Pratik Saklama Kabı

Pratik kullanım avantajıyla satışa sunulan saklama kabı modelleri kapaklı ve kapaksız tasarım özellikleri kullananlara avantaj sunar. Mutfakları düzene sokmak için üretilen ürün modelleri farklı materyal yapılarından elde edilir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri gelişen teknolojiyi yakından takip eder. Gelişen teknolojiyle birlikte ürün çeşitlerinin sahip olduğu özellikler de değişim gösterir. Pratik saklama kabı modelleri sahip olduğu boyut seçenekleri ve materyal yapıları sayesinde her tarzdan kullanıcının ihtiyacına cevap verir. Mutfağınızda düzen sağlamak istiyorsanız bu ürünü kullanabilir, kolaylıkla işleminizi sürdürebilirsiniz. Farklı tasarım özellikleriyle üretilen saklama kabı modelleri her evin ihtiyacını karşılar nitelikte dizayn edilir. Uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulan saklama kabı modelleri kullananların beğenisini kazanır. Bu ürün seçeneklerini değerlendirerek tekli, set şeklinde satın alabilir, mutfak alanında sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Yemek hazırlığı sırasında kolaylık sunan ürün modelleri ev düzeni açısından önemli parçalar arasında yer alır. Yaşam alanınıza düzen kazandırmak istiyorsanız birbirinden farklı boyutta tasarlanan saklama kabı modellerini tercih edebilirsiniz. Kurubaklagil, yiyecek, sıvı ve farklı tarzda yiyecekleri depolamanıza olanak sağlayan kaplar buzdolabında yiyecek saklamanıza olanak sağlar. Günün yorgunluğunu ve stresini buzdolabınızda sakladığınız yiyecekle birlikte atabilir, bu ürünün sunduğu avantajlardan günün her saatinde yararlanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilmesiyle pratik kullanım avantajı sağlayan ürün çeşitleri her alana taşınabilir. Açık hava etkinliklerinde, pikniğe giderken bu ürünü yanınızda taşıyabilir, içerisinde tüketmek istediğiniz yiyecekleri bulundurabilirsiniz.

Saklama Kabı Kullanımı

Erzak kabı olarak da geçen ürün seçenekleri geniş seçenekte satışa sunulur. Geniş ağızlı, kapaklı ve kapaksız seçenekleriyle yer alan ürün modelleri genel olarak kuru yiyeceklerin saklanması için dizayn edilir. Geniş hacim yapıları kullanışlılık sergiler. Farklı boyut avantajlarından yararlanarak bu ürünü tercih edebilir, kullanışlı özelliklerinden her alanda yararlanabilirsiniz. Günlük olarak hazırladığınız yemeklerin bozulmasının önüne geçerek buzdolabında saklayabilir, bu ürünün içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Yeşillik, kuru gıda ve farklı yiyecekleri bu ürünün içerisinde kolay bir şekilde saklayarak taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Mutfakların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan emaye saklama kabı çeşitleri peynir saklamak için de tercih edilebilir. Kahvaltılık ürünleri farklı boyut avantajlarından üretilen saklama kabı çeşitleri arasına saklayabilir, geniş tasarım ve renk seçeneğinden yararlanabilirsiniz. 

Büyük boyutlu olarak tasarlanan ürün modelleri içerisinde depolama yapabilir, birçok yiyeceği uzun süreli saklayabilirsiniz. Güvenli bir şekilde yiyecek depolamasına olanak sağlayan ürün çeşitleri nem ve ışıktan etkilenmez. Uzun yıllar dayanıklılığından yararlanarak yiyeceklerin tazeliğini koruyabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz. Pratik kullanım avantajıyla göz dolduran büyük saklama kabı çeşitleri her türlü gıda saklama için uygunluk gösterir. Vakumlu kapak özelliği ile tasarlanan ürün çeşitleri de yer alır. Vakumlu yapısından yararlanabilir, gıdaları hiç hava almadan muhafaza edebilirsiniz. Havayı vakumlama özelliği sayesinde gıdaların bozulmasının önüne geçen ve depolama süresini uzatan ürün seçenekleri kullananların beğenisini kazanır. Salça, sos gibi yiyecekleri saklamak için tercih edilebilir, vakumlu özellikle tasarlanan saklama kabı çeşitlerini set şeklinde de tercih edebilirsiniz.

Saklama Kabı Seçimi

Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri arasında seçim yaparken pek çok özelliğe dikkat etmeniz gerekir. Farklı özellikte üretilen ürün modelleri sahip olduğu hacim kapak sistemi ve materyal özelliklerine bağlı olarak kullananlara geniş alternatif sunar. Kullanım alanı, beklenti ve amacınız doğrultusunda seçim yapmanız tavsiye edilir. Set şeklinde de satışa sunulan ürün modelleri seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Bu noktalardan bazıları şu şekilde sıralanır:

  • Farklı boyutlarda üretilen ürün çeşitleri arasında seçim yaparken saklamak istediğiniz gıdanın özelliklerini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. 130 kg kuru bakliyat saklaması yapmak istiyorsanız büyük boylu üretilen ürün çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Buzdolabında kahvaltılık saklaması yapmak istiyorsanız küçük boyutlu seçenekleri değerlendirmeniz önerilir.
  • Hemen hemen her türlü yiyeceği muhafaza etmek için tercih edilen ürün modelleri kapaklı model seçenekleriyle kullanışlılık sergiler. Kapaklı modelleri tercih ederek hem yemekleri depolayabilir hem de hijyenik bir şekilde saklayabilirsiniz. Kapaklı modelleri tercih etmeniz önerilir.
  • Birden fazla yiyeceği aynı anda saklamak istiyorsanız bölmeli olarak dizayn edilen ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 2 ve 5 bölmeli seçenekleriyle kullananlara alternatif sunan ürün çeşitleri kullanım sıklığına ve yiyecek çeşitliliğine bağlı olarak tercih edilebilir.
  • Farklı ölçülerde dizayn edilen ürün seçenekleri mutfak dolabına sığacak şekilde tercih edilebilir. Minimal tasarım özelliklerine sahip dolaba sahipseniz küçük ebatlı modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Dolabınız içerisinde bir düzen yaratmak istiyorsanız ve ürün modellerinin içerisinde yer alan yiyecekleri dışarıdan görmek istiyorsanız şeffaf renk tonundan elde edilen modelleri tercih etmeniz önerilir. Şeffaf modeller gıdayı kolay bir şekilde görmenize olanak sağlar. Ortalama olarak 100 lt hacminde üretilen seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
  • Mutfağınızın tarzına uyumlu renkli ve tasarım özellikleriyle üretilen ürün seçeneklerini değerlendirebilir, mutfağınız ile ürün arasında bütünlük elde edebilirsiniz. Farklı konsepti yansıtmak istiyorsanız bu konsepte uyumlu olarak üretilen ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Saklama Kabı ile Düzenli Mutfaklar

Mutfakta düzen sağlamak ve aynı zamanda farklı tasarım özellikleriyle alana estetik görünüm kazandırmak istiyorsanız farklı hacim değerlerine üretilen ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 1 ile 20 lt hacimli olarak tercih edilen vakumlu saklama kabı çeşitleri mutfağın her bölümünde tercih edilebilir. Yumurta saklaması için yumurta için dizayn edilen saklama kabı modellerinden yararlanabilir, buzdolabının iç hacim yapısına uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ürün modellerini sadece buzdolabında değil tezgah üstü alanda da tercih edebilir, tezgah üstünde düzeni elde edebilirsiniz. Zeytinyağı gibi farklı materyal yapılarının depolanmasına olanak sağlayan yemek saklama kabı seti çeşitleri ürün özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir. Yağı dökülmeden depolamanıza olanak sağlayan ve pişirme işlemiyle pratiklik sağlayan ürün seçenekleri uygun bir şekilde üretilir. 

Farklı markalar tarafından dizayn edilen ürün seçenekleri farklı şekillerde yer alır. Yuvarlak, dikdörtgen, kare tasarım özelliklerinden yararlanabilir, mutfak özelliğine bağlı olarak bu şekilleri tercih edebilirsiniz. Dikdörtgen tasarım özellikleriyle üretilen bölmeli saklama kabı çeşitleri genel olarak böyle pasta gibi kuru gıdaların muhafaza edilmesi için tercih edilir. Aynı zamanda uzun modellerden