Peşin Fiyatına  7 Taksit

Çatal,Kaşık,Bıçak

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çatal, Kaşık ve Bıçaklar

Her mutfağın olmazsa olmaz eşyaları arasında çatal, kaşık ve bıçaklar yer alır. Yemek ve tatlıların vazgeçilmezi olan eşyaların şık ve estetik birçok çeşidi bulunur. Kullanım durumuna göre günlük ya da misafirlik olarak gruplandırılabilen çatal kaşık seti sayesinde evinizin temel ihtiyacını giderebilirsiniz.

Fonksiyonelliği İle Tercih Edilen Çatal Kaşık ve Bıçaklar

Çatal, kaşık bıçak seti denildiğinde akla işleri kolaylaştıran birçok ürün seçeneği gelir. Şüphesiz bu ürün çeşitleri arasında ilk olarak bıçak yer alır. Bıçak çeşitleri; meyve, yemek, ekmek, peynir, şef bıçağı gibi seçeneklere sahiptir. Sıklıkla tercih edilen şef bıçakları keskin ucu sayesinde kısa sürede et, tavuk ve sebze gibi gıdaları keserek hazır hale getirir. Şef bıçaklarının keskin ucu işlerin kısa sürede yapılarak, zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Özellikle lokanta ve kafe gibi işletmelerde de şef bıçağı kullanılabilir. Ekmek bıçaklarında ise keskin dişler bulunur. Bu dişler ekmeği kısa sürede düzgün şekilde keserek, kırıntı dökülmesini minimum hale getirir. Çatal çeşitleri ise meyve ya da yemek yiyebileceğiniz seçenekler bulunur. Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olan kaşıklar ile yemek hazırlayabilir, sunum yapabilir ya da çorba içebilirsiniz. Kaşıkların plastik, ahşap gibi malzemeden üretilmiş seçenekleri de vardır. Plastik kaşık ve çatallar size kullan at pratikliği sağlarken, ahşap kaşıklar yemeklerinizi kolaylıkla servis edebilmenizi sağlar.

Her Bütçeye Uygun Çatal Kaşık ve Bıçak Fiyatları

Çatal fiyatları kullanılan malzemeye ve çatalın kullanım kapasitesi ve alanına göre değişiklik gösterir. Plastik malzemeleri ürünler demir ya da bambuya kıyasla daha ekonomiktir. Bambu ürünlerin kalitesi ve şık görüntüsü fiyatlara etki eden sebepler arasında yer alır. Bıçak fiyatları arasında en çok dikkat çeken şef ürünleri farklı bütçe aralıklarına sahiptir. Şef bıçaklarında kullanılan malzeme ve keskin uç uzun ömürlü kullanım imkanı tanır. Ekonomik bıçak arayışında olanlar içinse çok amaçlı bıçak uygun bir seçim olacaktır. Bu sayede bütün işlerinizi aynı ürün ile yapabilirsiniz. Kaşık fiyatları genel olarak her bütçeye uygun segmenttedir. Siz de ekonomik çatal kaşık bıçak seti fiyatları ile kaliteli ürünlere sahip olmak isterseniz Koçtaş'ın zengin ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Daha fazla göster
696 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: