65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  47   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Led Spotlar

Günlük yaşamda kullanılan  aydınlatma elemanlarına ilişkin yapılan seçimler, yaşam kalitesi üzerinde önemli bir fark yaratır. Aydınlatma türleri arasında yer alan LED spotlar son zamanlarda oldukça revaçtadır. Klasik modellerden ziyade göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çeken LED ürünler, bulundukları ortama bambaşka bir hava kattığı gibi, hem enerji tasarrufu sağlaması, hem de uzun ömürlü ve ekonomik olması ile kullanıcı dostudur. Aynı zamanda ev dekorasyonunda şıklığın da bir göstergesi olan spotlar, farklı modelleriyle hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanabileceğiniz alternatifler sunar. LED Spotlar; kırılma, bozulma gibi problemlere karşı son derece dayanıklıdır. Hem montajı hem de kullanımı son derece kolaydır.

İdeal Aydınlatma Çözümleri Sunan LED Spotlar
LED Spotlar
tekli, ikili, üçlü, dörtlü olmanın yanı sıra, sarı ışık, beyaz ışık gibi farklı renkte ışık yayan alternatifleri içerir.  LED spot fiyatları marka-model, renk sıcaklığı, Watt değeri gibi özelliklere göre değişebilir. LED spot modelleri arasında bulunan sıcak beyaz, rahatlatıcı etkisiyle evlerde sıklıkla tercih edilir. Doğal beyaz renkli LED spot lamba modelleri ise evlerin dışında ofis, mağaza gibi kurumsal mekânlarda tercih edilen bir ışık türüdür. Gün ışığı olarak da bilinen doğal beyaz, ayrıntılara önem verenler için oldukça idealdir. Ayrıca beyaz rengin ihtişamı da dikkat çekici. Soğuk beyaz, daha parlak bir ışık yayar. Enerji veren dinamik ortamların ışık rengi olarak bilinir. İş merkezleri başta olmak üzere, motivasyon ve dinamizme ihtiyaç duyulan hemen her alanda kullanımı yaygındır. Montaj şekline göre LED spotlar, sıva üstü ve gömme olmak üzere ikiye ayrılır. Her iki ürün çeşidinde de ışığın yönünü manuel olarak değiştirebileceğiniz, ayarlanabilir başlığa sahip modeller bulunur. Sıklıkla metalden üretilen spotların siyah, beyaz, krom gibi farklı renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak polikarbon ve plastikten üretilen ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Klasik dairesel formdaki spotların yanı sıra kare ve dikdörtgen formlardaki spot lambaları tercih edebilir; farklı boyutlarda satışa sunulan lambalar içerisinden uygulama yapacağınız alana uygun ölçülerde olanları satın alabilirsiniz
Siz de zevkinize uygun LED spot modellerini hemen sepetinize ekleyin; Koçtaş güvencesiyle verimli aydınlatmanın keyfine varın. 

Daha fazla göster