750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
52 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kireç Önleyici ve Yedek Parçalar

Kireç Önleyici ve Yedek Parçalar

Su filtreleri ve aksesuarları kategorisi altında yer alan kireç önleyici ve yedek parçalar kireç önleyici aparat, su filtresi yedek parçası, batarya yönlendirici kartuşu ve batarya ucu gibi ürünleri içerir. Kireç önleyici ve yedek parçalar, musluk suyunuzun kireçten arınmış olarak akmasını sağlar. Böylece su tesisatınızı kireçten ve kirece bağlı tıkanıklıklardan, bulaşık ve çamaşır makineleri ile kombinizi ise kireçten kaynaklanan arızalardan korur. 

Kireç Önleyici ve Yedek Parçaların Kullanım Avantajları Nelerdir?

Kireç önleyici ve yedek parçalar su tesisatınızı, makinelerinizi ve kombinizi kirece bağlı sorunlardan korumanın dışında su ve yakıt tasarrufu da sağlar. Ayrıca suyun temizleme özelliğini ve deterjan, sabun, şampuan gibi temizlik ürünlerinin köpürme oranını artırır. Daha az temizlik ürünü tüketimi ile çok daha iyi bir temizlik sağlanmış olur.  Kireç önleyici ve yedek parçalar, suyu kireçsiz hale getirdiği için çamaşırlarda renk solması, grileşme ve sertleşmenin önüne geçer. Bulaşıklarda ise özellikle bardak ve diğer cam eşyalarınızdaki su lekelerini önler. Çaydanlık ve su ısıtıcılarınızdan, eviye ve bataryalarınıza kadar kullandığınız her şeyde kireç birikmesine son verir. Mıknatıslarla oluşturduğu manyetik alan ile sudaki kireci önleyen  kireç önleyici ve yedek parçalar, filtre veya kimyasal madde içermez. Su borusuna nüfus eden yoğun bir manyetik alan oluşturarak, kireci yüzeye tutunamaz hale getirir. Monte edildiği andan itibaren ekstra hiçbir aparata ihtiyaç duymadan işlevini yerine getirmeye başlar. Kirecin fiziksel yapısını değiştirerek, suyun temas ettiği hiçbir yerde birikmemesini sağlar.

Kireç Önleyici ve Yedek Parçaların Çeşitleri Nelerdir?

Su tesisatı içinde manyetik alan oluşturarak kireci önleyen kireç önleyici ve yedek parçalar daire tipi, villa tipi ve makine tipi olmak üzere üç farklı üründen oluşuyor. Daire tipi kireç önleyici, standart bir ürün, evinizin ana su giriş borusuna takılır. Villa tipi olan ise su sarfiyatı itibariyle daha büyük boru çapı için üretilen bir aparat olma özelliği taşır. Makine tipi kireç önleyici de bulaşık ve çamaşır makinesi ile kombilerde kullanılabilir. Farklı tipteki aparatların hepsi, herhangi bir ustalık gerektirmeden bir-iki dakika içerisinde rahatlıkla monte edilebilir.

Bakım ve onarım gerektirmeyen, çıkarılıp tekrar monte edilebilen, uzun ömürlü kireç önleyiciler arasından ihtiyacınıza göre dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Bütçenize en uygun  kireç önleyici fiyatları Koçtaş’ta… Hemen tıklayın ve güvenli alışveriş ayrıcalığıyla sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster