750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hortumlar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
21 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Hortumlar

Sulama aparatları arasında önemli bir yere sahip olan hortumlar bahçe bakımının vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alıyor. Tarım alanlarında da kullanılabilen hortumların iyi kalitede olması uzun süreli kullanımlara olanak sağlıyor. Değişen boyutları ile pek çok ortamda kullanılabilen hortumlar hava şartlarına dayanıklı özelliklerde üretiliyor. 

En İşlevsel Hortum Modelleri

Bahçe hortumu bahçe alanlarına göre farklı uzunluklarda olan hortumlara verilen genel addır. PVC malzemesi ile kaplı olan hortumlar sulama yaparken kolaylık sağlar. Düşük su basıncına ihtiyaç olan durumlarda rahatlıkla kullanılabilen bu hortumlar bahçeler için pratik bir sulama imkanı yaratır. Bir diğer hortum modeli olan sulama hortumu  ise bahçe ve seralarda sıklıkla kullanılır. Yüksek basınçlı özelliklere göre tasarlanmış olan çeşitler tüm alanların eşit şekilde sulanmasını sağlar. Uzayan hortum modelleri su açıldığı zaman uzayan tasarımları ile fazla yer kaplamıyor ve konforlu bir kullanım özelliği sunar. Su hortumu fiyatları ürünlerin malzeme kalitesinin yanında uzunluğuna göre de farklılık gösterir.

İhtiyacınıza En Uygun Hortum Nasıl Seçilir?

Kullanılan alana bağlı olarak seçilecek hortum boyutları hortum alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. Hortum satın alırken iyice incelemek ve üründe delik olup olmadığına bakmak gerekir. Hortumların dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmaları uygundur. Sert plastik ve silikon modeller sağlam özellikleri ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Silikon hortumlar esnek yapıda olup kolayca toparlanabilir. Sert plastik hortumlar ise su basıncına dayanıklı olup tabanca aparatı ile birlikte kullanıma uygun özellikler gösterir. Açık renkli ve şeffaf hortumlar yerine koyu renkli ve kalın yapıda hortumlar seçmek ürünlerin güneş ışığından kaynaklanabilecek sorunlar yaşamasını önler. Ayrıca hortumu kullandıktan sonra kapalı yerde muhafaza etmek ve düzgün bir şekilde toparlayarak korumak gerekiyor. 

Her ihtiyaca uygun modellere sahip hortumlar Koçtaş'ta sizleri bekliyor. Kullanım özelliklerine göre en beğendiğiniz modeli, Koçtaş’ın sizlere sunduğu uygun hortum fiyatları ile hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster