Peşin Fiyatına 7 Taksit

Kulaklık

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Seslere Ulaşmanın Etkileyici Bir Yolu: Kulaklık Çeşitleri

Kulaklık çeşitleri genel olarak telefon, bilgisayar ya da tablet fark etmeksizin herhangi bir ses kaynağından istediğiniz müziklere, podcast’lere ya da içeriklere ulaşmanızı kolaylaştıran ürünlerdendir. Örneğin, kalabalık bir ortamda olduğunuzda müzik dinlemek istiyorsanız kulaklık çeşitlerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Ürünler, günlük hayatta hemen hemen herkes tarafından kullanılan ve popüler olan elektronik aletler arasında yer alır. Seslere erişmenizi kolaylaştıran kulaklık çeşitleri, günlük hayatınıza pratiklik katmak konusunda size yardımcı olabilir. Kulaklık çeşitlerini incelediğinizde pek çok markanın birbirinden farklı özelliklere sahip olan sayısız ürün tasarladığını görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından aradığınız nitelikleri sunan ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Philips ya da Samsung kulaklık gibi kaliteli markaların ürünleri arasından istediğiniz özelliklere sahip olan ürünlere erişebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Tasarım, kullanım şekli ya da özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler, herkesin istediği alete kolay bir şekilde erişmesini mümkün hale getirir. Bazı kulaklık çeşitlerinin kablolu bazılarının ise kablosuz olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber ürünlerin takılış şekli bakımından da birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz.

Bazı ürünler direkt olarak kulakların içine bazıları ise kulakların üzerine yerleştirilecek şekilde tasarlanır. Her model, kendi içinde bazı avantajlar sunduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Kullanım şekilleri ve özelliklerinin yanı sıra ürünler tasarımları bakımından da birbirinden farklılaşır. Siyah, beyaz ya da altın gibi çeşitli renk seçeneklerine sahip olan ürünler, herkesin kişisel zevklerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapmasını mümkün kılar.

Böylece istediğiniz dizayna sahip olan kulaklık çeşidine de pratik bir şekilde ulaşabilir, gereksinimlerinizi istediğiniz gibi gidermeye başlayabilirsiniz. Kulaklık fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere kısa süre içinde sahip olabilir, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Uygun kulaklık fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan istediğiniz özellikleri bünyesinde barındıran ürünlere pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

Kulaklık Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Kulaklık çeşitleri türü ne olursa olsun kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Ürünlerin genel özellikleri, sunduğu avantajlar ve günlük hayatınızı nasıl iyileştirebileceği hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin fonksiyonelliğine dair fikir edinebilirsiniz.

 • Kulaklık çeşitleri ilk olarak daha iyi bir ses kalitesi elde etmenizi mümkün hale getirir. Sesi ürünler aracılığıyla duymak genel olarak hoparlörden duymak ile kıyaslandığında daha net ve pürüzsüz sesler almanızı mümkün kılar. Ayrıca doğrudan sesin kulağınıza gelmenizi sağlayarak dinlediğiniz içeriğin her ayrıntısına daha rahat bir şekilde vakıf olmanıza olanak tanır. Örneğin, müzik dinlerken her şarkıda hangi enstrümanların çaldığını ya da birbirlerine göre nasıl konumlandıklarını ürünler aracılığıyla daha rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

  Ayrıca ürünler, sesli kitap dinlerken de her ayrıntıyı rahat bir şekilde duymanızı mümkün hale getirir. Çevresel Ses gibi çeşitli özelliklere sahip olan ürünler, seslerin derinliğine kadar çeşitli ayrıntılarını duymanıza olanak tanır.
   
 • Ürünler, kalabalık bir ortamda olduğunuz zaman istediğiniz sesleri dinlemenizi mümkün hale getirir. Örneğin, bir toplu taşıma aracında müzik dinlemek istediğinizde ürünler bu konuda size yardımcı olabilir. Şarkıları etraftaki kişileri rahatsız etmeden ve daha etkileyici bir şekilde dinlemenizi mümkün kılan ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının günlük hayatına işlevsellik katar.

  Benzer şekilde kalabalık bir ortamda telefon görüşmesi yapmanız gerektiğinde kulaklık çeşitleri sayesinde hem sesinizi karşı tarafa daha iyi bir biçimde aktarabilir hem de karşı tarafın konuşmalarını zorlanmadan duyabilirsiniz. Günlük hayatın hemen hemen her noktasında kullanıcılarına işlevsellik sunan ürünler, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir.
   
 • Kulaklık çeşitleriyle film ya da dizi izlerken daha sürükleyici bir deneyim elde edebilirsiniz. Başka yönlerden gelen sesler dikkatinizi dağıtmayacağı için izlediğiniz içeriği daha iyi bir biçimde odaklanabilirsiniz. Ses direkt olarak kulaklarınızla buluşacağı için izlediğiniz içeriğin her detayını rahat bir şekilde dinleyebilir, deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Kulaklık fiyatları ve seçenekleri arasından seçim yaparak içerikleri daha sürükleyici bir şekilde dinleyebileceğiniz ürünlere anında ulaşabilirsiniz.
   
 • Kulaklık çeşitleri genellikle taşınabilir bir yapıya sahip olmasıyla kullanıcılarının günlük hayatına işlevsellik katar. Ürünleri çoğunlukla cebinizde ya da çantalarınızın içerisinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Böylece ihtiyaç durumunda ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz ses deneyimini elde etmeye başlayabilirsiniz. İşlevselliği ve rahat kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, kullanıcılarının istediği ses deneyimini yakalamasını mümkün hale getirir.

  İşe giderken, okula giderken ya da uzun bir yolculuğa çıktığınızda müzik dinlemek istediğinizde veya önemli bir telefon görüşmesi yapmanız gerektiğinde ürünlerin sunduğu mobilete avantajlarından yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.
   
 • Kulaklık çeşitleri aynı zamanda spor yaparken de rahat bir şekilde müzik dinlemenizi mümkün hale getirir. Örneğin, bir spor salonunda kalabalık bir ortamda spor yaparken kendi sevdiğiniz şarkıları dinlemek istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Belirli bir tempoya sahip şarkılar ile daha iyi bir şekilde egzersiz yapıyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilir, spor aktivitelerinizin verimliliğini artırabilirsiniz.

Kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler sayesinde günlük hayatınızın her noktasında onların sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Uygun kulaklık fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilecek ürünlere erişebilir, ihtiyaç duyduğunuz elektronik aletlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Uçlarına Göre Kulaklık Türleri

Kulaklık çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin farklı uçlara sahip olacak biçimde tasarlandığını görebilirsiniz. görebilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünlerin uçlarına dair daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 • Seçenekleri incelediğinizde kulak üstü, kulak çevreleyen, kulak içi ya da kulağa oturan gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından sizin için uygun olanları bulabilir, istediğiniz kullanım şeklini sunan ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz.
   
 • Kulak çevreleyen modeller, genellikle büyük bir pede sahip olacak şekilde üretilen modellerden oluşur. Büyük bir yapıya sahip olan ürünlerde iki kulaklığı birbirine bağlayan bir kafa bandı yer alır. Genellikle büyük bir yapıya sahip olan modellerde kulaklık süngeri kullanılır ve bu süngerler konforlu bir kullanım elde edilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca kulaklarınız bu ürünlerde tamamen kapalı olduğu için kulak çevreleyen modeller pasif izolasyon ismi verilen bir özellik kazanır. Böylece ortam sesinin içeri daha az geçmesini mümkün hale getirir.

  Genellikle daha gerçekçi bir ses deneyimi elde edilmesini sağlayan ürünler, oldukça işlevsel bir yapıya sahiptir. Ayrıca büyük yapısı sayesinde sürücüler kulaklarınızdan uzak bir noktada olduğu için daha geniş bir ses alanı oluşturur. Bununla beraber taşınabilirlik söz konusu olduğunda ürünler istenilen sonuçların elde edilmesinin önüne geçer. Çok fazla yer kapladıkları için her yere rahatlıkla taşınması mümkün olmayabilir.
   
 • Kulaklık kulak üstü olduğunda kulak çevreleyen modeller ile benzer bir tasarıma bürünür. Bununla beraber bu modellerde pedler daha küçük olacak şekilde tasarlanır. Kulak çevreleyen modellerde pedler kulağınızın tamamını saracak şekilde büyük bir yapıya sahipken kulak üstü kulaklık çeşitleri genellikle kulak memenizin üzerinde kalacak şekilde dizayn edilir.

  Kulak çevreleyen modeller ile kıyaslandığında daha hafif bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkan ürünler, özellikle yürüyüş benzeri aktiviteler yaparken stabil bir duruş sergilemesiyle öne çıkar. Ayrıca kulak çevreleyen modeller ile karşılaştırıldığında daha kompakt boyutlara sahip olduğu için dışarıda daha rahat bir şekilde taşınabilir. Bununla beraber pedleri iyi bir şekilde doldurulmamışsa ürünler kulak memenize baskı yapabilir.
   
 • Kulak içi kulaklık çeşitleri hafif yapısı ve her yere rahat bir şekilde taşınabilmesiyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Çeşitli şekil ve boyutlarda olan ürünler, direkt olarak kulağınızın içine girdiği için etkili bir ses yalıtımı elde etmenizi de mümkün kılar. Ayrıca spor benzeri çeşitli aktivitelerde kulağın içinden düşme olasılığı düşük olduğu için de kullanıcılarının beğenisini kazanır.

  Oldukça hafif bir yapıya sahip olması da ürünlerin dikkat çeken tarafları arasında bulunur. Tasarımları sayesinde doğrudan kulak kanalının önüne oturmayı başaran ürünler, dinlediğiniz içeriğin her ayrıntısını daha rahat bir biçimde duymanızı mümkün kılar.
   
 • Kulağa oturan modeller ise kulak içi olanlardan farklı olarak kulak kanalının içine doğru girmez. Rahat taşınabilir bir kulaklık arayışı içindeyseniz ama ürünlerin kulağınızın içine girmesinden hoşlanmıyorsanız kulağa oturan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber bu modeller, spor yaparken düşme ihtimalleri yüksek olduğu için egzersiz sırasında kullanılmaz. Genellikle günlük hayatta kulak içine giren modellerden hoşlanmayan kişilerin tercih ettiği modeller arasında bulunur.

Genel olarak dört farklı tipte tasarlanan ürünler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, içerik dinleme deneyiminizi farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Kulaklık fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınız nitelikleri sunan ürünlere erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Tasarımlarına ve Kullanım Şekillerine Göre Kulaklık Çeşitleri

Uç şekillerinin yanı sıra ürünler sahip oldukları tasarım detaylarına göre de kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Böylece sevdiğiniz uç yapısına sahip olan modelleri dilediğiniz gibi kullanabilir, istediğiniz deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Ürünleri incelediğinizde TWS, kablosuz, kablolu ya da çengelli gibi çeşitli seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Böylece alternatifleri inceleyerek sizin için uygun özellikleri sunan ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz.
   
 • TWS olarak nitelendirilen ürünler, gerçek kablosuz kulaklık çeşitleri olarak bilinir. Kolayca taşınabilen bir yapıya sahip olan ürünler, genellikle bir şarj kutusuyla beraber gelir. Gerçek kablosuz kulaklık olarak isimlendirilme sebepleri ise iki uçlarının herhangi bir kablo ya da bant kullanılmadan ayrı bir şekilde olmasıdır. Böylece ihtiyaç durumunda ürünleri sadece bir kulağınızda kullanabilir, gerçek kablosuz modellerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
   
 • AirPods kulaklık gibi ürünler TWS modellere örnek olarak verilebilir. Hem konforlu hem de stabil bir performans sunmasından dolayı ürünler oldukça popülerdir. Seçenekleri incelediğinizde Samsung, Apple ya da Philips kulaklık çeşitlerinde TWS modeller olduğunu görebilirsiniz. Herhangi bir kablo ya da çengele sahip olmamalarından dolayı dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünlerin kablo kaynaklı bozulma olasılığı yoktur.

  Çoğu TWS modelde suya karşı dayanıklılık gibi çeşitli özellikler de yer alabilir. Bununla beraber TWS modellerin pil ile çalıştığını bilmeniz gerekir. Yani ürünlerin pili bittiği zaman onları tekrar şarj etmelisiniz. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte çoğu ürün şarj başına 2,5 saatten 7 saate kadar kullanım ömrü sunar. Böylece ürünleri tekrar kullanmadan önce kutularının içerisinde rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz.

  Günlük hayatta kullanabileceğiniz ve her yere yanınızda rahat bir şekilde götürebileceğiniz bir model arayışı içindeyseniz TWS olarak nitelendirilen ürünler arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. TWS kulaklık fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz özellikleri sunan ürünlere kısa süre içinde ulaşabilir, aradığınız konfora anında sahip olabilirsiniz. TWS modeller sık sık işe ya da okula toplu taşımalar aracılığıyla giden ve yanında sürekli olarak kulaklık taşımak isteyen kişiler için idealdir.
   
 • Çengelli kulaklık modelleri ise hem kablolu hem de kablosuz bir yapıya sahip olan ürünlerden oluşur. Ürünler, sesi Bluetooth aracılığıyla almasına rağmen iki uç bir kablo aracılığıyla birbirine bağlanır. Genellikle bir taşıma çantasıyla beraber satışa sunulan ürünler, her yere rahat bir şekilde götürülebilir.

  Ses kalitesi TWS olan modeller ile benzerdir ve istenilen sonuçların elde edilmesini kolaylaştırır. Bununla beraber spor yaparken stabilite sağladığı için istediğiniz hareketi güvenli bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir. Çengelli yapıya sahip olan kulak içi modeller, spor yapmaktan hoşlanan kişiler için idealdir. Aktif bir yaşam tarzı benimsiyorsanız ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten yararlanabilirsiniz.
   
 • Kablosuz kulaklık çeşitlerinin yanı sıra ürünleri incelediğinizde kablolu modeller de olduğunu görebilirsiniz. Genellikle kablolu olan modellerde kablosuz olanlarla kıyaslandığında daha iyi bir ses kalitesi elde edilir. Sağlam bir yapıya sahip olan ürünler, ses gecikmelerini minimuma indirmesiyle istenilen deneyimin elde edilmesini kolaylaştırır. Bununla beraber modern telefonlarda ya da bilgisayarda 3.5 mm kulaklık girişi olmadığı için kablolu modellerin uyumu olduğu cihazları bulmak zor olabilir.
   
 • Kablolu olan modellerden kullanmak istiyorsanız Type C kulaklık çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Type-C bağlantısına sahip olan modeller, yeni nesil elektronik aletlerle uyum sağlayabildiği için kablolu modellerden birini kullanmak isteyen kişiler için idealdir. Kablolu kulaklık kulak içi bir yapıya sahip olduğunu gürültü izolasyonu konusunda da iyi bir performans ortaya çıkarır.

Farklı tasarımlara sahip olan ürünler arasından aradığınız modele kolaylıkla erişebilir, ses deneyiminizi iyileştirecek modellere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Aradığınız özellikleri belirledikten sonra alternatifler arasından sizin için uygun olana vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Özelliklerine Göre Kulaklık Çeşitleri

Ürünler farklı özelliklere sahip olduğu için herkesin kullanım amaçlarına pratik bir şekilde uyum sağlamayı başarır. Ürünlerin özellikleri ve teknolojik detayları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.

 • Aktif gürültü önleyici kulaklık çeşitleri, birçok kişi tarafından tercih edilen ürünler arasında bulunur. Kısaltması ANC olan aktif gürültü önleme özelliği, çevrenizdeki gürültünün kulağınıza ulaşmasının önüne geçerek dinlediğiniz içeriğe odaklanmanızı kolaylaştırır. Genellikle Apple, Philips, Samsung ya da Lenovo kulaklık gibi markaların ürünleri arasında aktif gürültü önleme özelliğine sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz.

  Örneğin, toplu taşımayla işe ya da okula gidiyorsanız etrafınızdaki seslerin ortadan kaldırılmasını sağlayan ürünler, seyahat sırasında daha konforlu bir müzik deneyimi yakalamanızı mümkün hale getirir. Bununla beraber kalabalık bir ortamda ders çalışmak ya da içerik izlemek istiyorsanız da benzer şekilde ürünlerin gürültü engelleme özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

  Bununla beraber ANC olan modeller, gürültü önleme özelliği için özel çipler kullanır ve fiyatları pasif gürültü önleme özelliğine sahip olan modeller ile kıyaslandığında biraz daha yüksek olabilir. Ayrıca aktif gürültü önleme özelliğini kullandığınızda genellikle şarjlı kulaklık modelinizin pil ömrünü azaltabilirsiniz.
   
 • Kemik iletimli olan modeller ise ses dalgalarını diğer modeller ile kıyaslandığında farklı bir şekilde size iletir. Ses dalgalarının kafatası aracılığıyla iletilmesini sağlayan ürünler, farklı bir teknoloji kullanır. Ürünleri incelediğinizde uçların kulakların içine değil de kulağınızın üzerine yerleştirildiğini görebilirsiniz. Kulağınızın içerisinde kulaklık kullanmaktan hoşlanmıyorsanız bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

  Özellikle dışarıda yürürken ya da trafikteyken bu ürünler sayesinde dış ortama karşı farkındalığınızı kaybetmeden müzik dinleyebilirsiniz. Genellikle kulağın üzerine oturacak şekilde tasarlanan ürünler, stabil yapısıyla da öne çıkar. Ayrıca bu ürünleri dış kulaktan kaynaklı işitme sorunu olan kişiler de müzik dinlemek için rahatlıkla kullanabilir. Bununla beraber ürünler bas benzeri ses detaylarını iletme konusunda yetersiz kalabilir. Kulaklarınız tamamen açıkta kalacağı için izolasyon arayışında olanların tercih etmesi önerilmez.
   
 • Gaming kulaklık çeşitleri ise genellikle mikrofon ile donatılan kulak üstü modellerden oluşur. Genellikle hantal bir yapıya sahip olmasına rağmen iyi bir şekilde yastıklandırılmış olan modeller, uzun saatler boyunca oyun oynarken kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Ses kalitesinin yanı sıra mikrofon desteğiyle oyun sırasında karşınızdaki oyuncularla iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Kulaklık mikrofonlu sesi karşı tarafa iyi bir şekilde iletecek biçimde özel olarak tasarlanır.

  Oyuncular için tasarlanan mikrofonlu kulaklık çeşitlerinde genellikle çevresel ses teknolojisi kullanılır. Çevresel ses teknolojisi, farklı yerlerden gelen seslerin yönünü ayırt etmenizi kolaylaştırır.
   
 • Işıklı kulaklık çeşitleri de popüler ürünler arasında yer alır. Genellikle oyuncular için tasarlanan modellerde kullanılan RGB aydınlatma sistemi, loş ortamlarda eğlenceli bir oyun deneyimi elde edilmesini sağlar. Ayrıca oyuncu kulaklık çeşitleri, gelen seslere göre çeşitli ışık oyunları yapması sayesinde kendinizi oyunun içerisinde hissetmenizi mümkün kılar.
   
 • Çocuk kulaklık çeşitleri küçük yaştaki kullanıcılar için özel olarak tasarlanan ürünlerden oluşur. Bazı kulak üstü modellerin üst tarafında kedi kulağı benzeri çeşitli tasarımlar yer alır. Eğlenceli tasarımlara sahip olan ürünler, çocukların ilgisini çeker. Genellikle çocuklar için tasarlanan modellerde mor, pembe ya da parlak yeşil gibi renkler kullanılır. Bununla beraber küçük ebatlı ve sade bir tasarıma sahip olan modeller de olduğunu görebilirsiniz.
   
 • Bazı modellerde ise hareket sensörü ismi verilen bir özellik bulunur. Örneğin, ürünleri kulağınızdan çıkardığınızda duracak ve sonrasında taktığınızda kaldığı yerden devam edecek şekilde tasarlanan ürünler, başlatma ya da durdurma işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Ayrıca bazı modellerde Siri, Alexa ya da Google Asistan destekleri de olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünleri telefonunuza bağladığınızda kullanım alanını genişletebilir, daha işlevsel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Kablolu ya da bluetooth kulaklık gibi çeşitli özelliklere sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, ses deneyiminizi farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Koçtaş’taki USB kulaklık ya da aktif gürültü önleme özelliğine sahip olan modeller arasından aradığınız özelliklere sahip olan ürünlere erişebilir, ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Kulaklık fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun kaliteli ürünlere anında erişebilirsiniz.

Kulaklık Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kulaklık Kaç dB Olmalı?

Genellikle 85 dB’nin altında olan modellerden satın alınması önerilmez. Ürünler arasından tercihte bulunurken duyarlılık seviyesinin 85 dB ve üzerinde olmasına dikkat etmeniz önerilir.

Kulaklıklar Nasıl Temizlenir?

Ürünlerin temizlenmesi modelden modele değişiklik gösterir. Örneğin, TWS teknolojisine sahip olan modellerden birine sahipseniz temizlik işlemini kulak temizleme çubuklarıyla dikkatli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kulaklık Kaç Hz Olmalı?

Hz, kulaklıkların sahip olduğu frekans aralığını belirtir ve tiz ya da derin sesleri daha rahat bir şekilde duymanızı mümkün hale getirir. Genellikle ürünlerin 20 Hz ile 20000 Hz arasında olması idealdir.

Kulaklıkta BT Ne Demek?

BT, ürünlerde Bluetooth teknolojisinin olduğunu gösterir.

Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünler arasından seçim yaparken istediğiniz uç tasarımını, kullanım şeklini ve teknolojileri belirlemeniz gerekir. Kulaklık fiyatları ve özelliklerini inceleyerek aradığınız özelliklere ulaşabilir, istediğiniz aksesuarlara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster
1338 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: